Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът на Andy Rubin показан в реклама на Michelin ?
#26

(2017-05-30, 17:59:59)MUFC написа:  Смайли, да съвпаднем с теб веднъж??

Да не повярваш - ставали и чудеса (: 

Аз лично по си харесах зеления, но абсолютно всеки един цвят му придава "уау" усещането. Сега ми е много интересно Essential 2 какво ще представлява - този е по-скоро концепт и да се види как ще се възприеме от потребителите. Следващата версия ще е.... маммууууууу. Нямам търпение  Big Grin

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
Аксесоари
#27

То още този не е излезнал вие чакате следващия след година и повече.....до тогава почти всеки производител ще има нещо подобно.
Цитирай
#28

(2017-05-30, 16:23:00)Victormihov написа:  Пише ли някъде размерите на това чудо?
Дебелина на корпус?
Между другото 5.5/ 5.7 инча на телефон  който е без рамки си е достааа компактно, с лекота ще се пише с една ръка на него.

Height: 141.5mm
Width: 71.1mm
Thickness: 7.8mm
Weight: < 185 grams
Цитирай
#29

Без жак за слушалки и без слот за карта? Без информация за софтуера either... Лошо...
Цитирай
#30

Според мен, батерията е малка за размера и резолюцията на дисплея. Липсва и IP68(67).

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#31

Рони, бутиков телефон е! Търси се уникалност и ексклузивност. Който иска масовка, скача на Галакси 8.
Дизайна, екрана.. различни са, има футуристичност и идентичност. Модулност...
Цитирай
#32

(2017-05-30, 22:47:43)MUFC написа:  Рони, бутиков телефон е! Търси се уникалност и ексклузивност. Който иска масовка, скача на Галакси 8.
Дизайна, екрана.. различни са, има футуристичност и идентичност. Модулност...
Или пък на....iPhone...Smile

http://www.phonearena.com/news/Apple-has...dy_id94604

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай
#33

Айдееее.... почна се с глупостите. Телефона щял да има свой собствен асистент, различен от Google Assistant. Въпрносия асистент на Essential, ще бъде наличен и в Хоум продукта им... както и да се казва той.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#34

@smiley бас ловя че ще се казва Essential Home  Big Grin

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#35


Cognosce te ipsum!
Цитирай
#36

уффф, тази предна камера, целият екран разваля, не вярвам да е по-малко дразнещо на живо.
Цитирай
#37

И аз се присъединявам към малкото на които им харесва телефона. Много добра идея има, като за начало.
Изобщо не ме дразни предната камера. Андроида ще е чист с минимални "преобразувания"
Най-ми харесва черния Smile

И тази модулност много ме привлича. Много ще се накефя на една такава 360 камерка.
Цитирай
#38

В интервюто, Рубин представя доста по-широка визия от това просто да пуснат телефон. По-скоро телефонът е само малка част от целия план.

Колкото до телефона, казва, че модулността позволява потребителите да добавят това, което липсва в телефона, ако чак толкова имат нужда от него. Интересното е, че ще отворят целия интерфейс, така че да се ползва от всички. Освен това, новата ОС, която разработват ще е с отворена код. За момента ще се ползва за останала част от екосистемата, която разработват. Няма да се борят пряко с Андроид.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#39

Телефона е готин, но дали ще се купува, защото докато навлезе на пазара, хората го разучат...

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#40

Ще се купува,но не от всеки...Той и не е за всеки де...Smile


Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#41

Малко остана до старта на продажбите. При обещание до края на Юни това да се случи, сега Анди Рубин отново обещава реалния старт да е до няколко седмици. Ще видим ...
https://www.phonedog.com/2017/07/21/esse...-few-weeks

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#42

Не знам кога ще е старта, но много от влогърите в ю тюб са го отписали въпреки, че са ''закупили'' (така де поръчали са, но няма) бройка за ревюта.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#43

Този път има информация с точна дата, надяваме се, че няма да има ново отлагане. От 18.08. оператора Sprint ще започне предлагането на телефона. При обявена по последна информация дата за начало на продажби 25.08, явно от тогава ще се предлага и от други оператори и магазини.
 
.jpg Essential.jpg Размер: 48.88 KB  Сваляния: 142

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#44

Unbox terapy пуснаха unboxing на телефона, но нещо камерята не ми допада

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#45

Телефона вече може да се закупи и от Best Buy.
 
.jpg Essential Phone.jpg Размер: 121.93 KB  Сваляния: 141

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#46

А тук дали ще се предлага, някой да има инфо?

 
Цитирай
#47

Онзи ден проверих с търсачката-засега няма.Апарата е бутиков и единствено за познавачи.Предлага се на официалната страница и в Amazon.
Със срок на доставка 1-2 месеца се изисква много мотивация.
Цитирай
#48

Както беше дадено в един пост по-горе, телефонът бе пуснат със стартова цена от 700 доларес.
След това тя се срина до 500, а буквално от завчера е вече само 450.
И въпреки това купувачи липсват...!
Цитирай
#49

Не могат да формулират причина хората да си го купят. Нито брандът има ореол, нито телефонът предлага нещо уникално. А и закъснението с доставките...

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#50

Да но сега си е страхотна оферта за 450$ Smile .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)