Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei P10/P10 Plus
#26

Аз от този калъф съм супер доволен, тънък, лепва идеално и на докосване е леко грапав - труден за изпускане. Снимки - после.

http://m.ebay.com/itm/122096000916?varId...mwBanner=1

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, от вчера и аз съм горд собственик на черен P10 Smile и си поръчах следният кейс от алито. С оглед на това, че пи принцип не ползвам кейсове, надявам се този да си струва. [Изображение: 456e8e99d8509a8cda6a22555f617b33.jpg]
Цитирай
#28

Колеги, какво мислите за тези 360 градусови кейсове? Дали са хубави?

Huawei P10 [Android OS 7.0]
Huawei P9 Lite [Android OS 6.0]
Samsung Galaxy S ІV White [Android OS 5.0.1]

HTC Desire X [Android OS 4.1.1]
Цитирай
#29

(2017-04-24, 16:33:15)stoianeminem написа:  За p10 plus какъв протектор за стъклото използвате. На p9 използвах онези на водна основа дето са, ultimate shield. Но все още няма за този модел,гледам че стъклото не му е заоблено в края може и нормален стъклен да стане. Някой да е пробвал?

Вече има https://www.ultimateshield.co.uk/collect...0505725700

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#30

T'ва не е ли TPU ?
Цитирай
#31

Здравейте,

Точа се на телефончето и искам да попитам два въпроса свързани с комплектовката му, като аксесоари.

1. Има ли фабрично залепен протектор на екрана като при Р10 Лайт?
2. Има ли пластмасово кейсче в комплекта, гледах един unboxing и там имаше такова кейсче в документите?

Смятам да закупя телефона от Теленор.

Благодаря.

Xiaomi Mi Max
Цитирай
#32

1. Да
2. Не, или поне при мен от pcstore нямаше

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Huawei P10
Цитирай
#33

И по-двата ти въпроса:ДА


Има и протектор на дисплея,има и пластмасов кейс.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

Аз си взех P10 Plus от Теленор аз си разпечатах телефона и кейс нямаше в комплекта.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G / Xiaomi Watch S1 Active 
Цитирай
#35

Залепен протектор има, но смятам че е доста некачествен, а кейс нямаше при мен , P10 - Vivacom.

Samsung Galaxy S24 256GB Onyx Black + Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L 10.1 32GB 4G
Цитирай
#36

Аз взех моят само , че п10 от Теленор и нямах пластмасов кейс ...

Изпратено от моят VTR-L09 с помощта на Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#37

И при мен нямаше кеис,моят P10+ е от теленор

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#38

Комплектът от Теленор с Р10 плюс няма кейс, но пък в dice.bg имат отлична гама от оригинални кейсове за телефона. Закупих т нар Car Case, има гръб от вълнен плат и се усеща много добре в ръката. До колкото видях от ревюта има и магнит в самия кейс, който сработва с оригинална стойка за кола, но нея вече не зная от къде да купя.

Xiaomi Mi Max
Цитирай
#39

От Теленор P10 plus- имаше протектор на екрана и кейс в кутийката с книжките.

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай
#40

1)-Да
2)- Кейс нямах, но получих подарък оригинално зарядно за кола.

Пс:П10, Виваком.
Цитирай
#41

P10 lite няма фабрично залепен протектор даже лепенка нямаше..имаше на гърба на телефона, а го взех запечатан от Виваком
Цитирай
#42

Доволен съм от този кейс, но съм разочарован от това стъкло, което пък не оставя пръстови отпечатъци.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#43

Аз вчера си взех 2 кейса - прозрачен и черен от китайски магазин тук в Стара Загора за 5 лв. Дори малко трудно се слагат, което е супер, защото много хубаво стягат на телефона. Фабричния протектор на екрана съм си го оставил.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#44

@bitmad дай реални снимки как изглежда телефона с него , че ми е интересно !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#45
Photo 

На снимките се вижда и какво не е в ред със стъкления протектор- отлепя се. Относно калъфа на Nillkin мога да кажа, че подобрява захвата на телефона, но и променя дебелината му с 2мм както се вижда от третата снимка, и почти не променя дължината и широчината му- на последната снимка се вижда, че отстрани е дебел колкото изпъкват бутоните. Качеството на изработка е перфектно, ако съдя по това, че всеки друг калъф, който съм слагал на телефон е бил с леки белези там, където е рязан,, също така застава на телефона плътно, без да мърда, и да се отваря, или каквото и да е. Като цяло стои като оригинален такъв за 30-50-80 лв. Всички отвори са на точното място и не правят проблем с поставянето на слушалки, зарядни кабели. Дали отзад е сложен карбон аз не знам, въпреки, че го пишат да е такъв. Единствен недостатък, който смятам е валиден за почти всеки калъф, е това, че около камерата се насъбира прах, но тя не влиза между телефона и калъфа.



               

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#46

Може ли да предложите качествен кабел за телевизор,или някой преходник. Искам да гледам на телевизора но само с кабела през usb не става.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#47

Ето, че поставих и стъклото на Nillkin. Залепи се чудесно, надявам се да не се разлепи, както по-евтините алтернативи(които съм опитал).Видимо не обхваща цялото стъкло поради факта, че телефона е с 2.5D Curved Glass, няма отвор за камерата- така е по-добре понеже не се събира мръсотия и прах в дупчицата за камера. Карах без протектор 10 дена-оригиналното стъкло не става-лепи отпечатъци много и не се плъзга пръста по него добре. Новия протектор направо ми ъпгрейдна дисплея като цветове и чистота на изображението, пръста се плъзга по дисплея с лекота, а пръстови отпечатъци няма.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#48

Ще се разлепи по краищата. 2-3 съм лепил.

Единственото, което пасва идеално е от този тип:
https://www.ebay.com/itm/Full-Display-Sc...Sw3utY7SQ7
това точно е с олеофобно покритие.
Цитирай
#49

Някой ако иска, имам калъф и протектор, давам ги на цените в алиекспрес, просто продадох телефона.

https://ru.aliexpress.com/item/Luxury-Sl...13086.html
[url=https://ru.aliexpress.com/item/Luxury-Slim-TPU-Silicone-Protection-Cover-Cases-For-Huawei-P10-P10-plus-Soft-Case-for-Huawei/32820213086.html][/url]


Протектор:
https://ru.aliexpress.com/item/Huawei-P1...d0f6515f60




Някой ако има интерес, на л.с. да не флудим тук Smile
Цитирай
#50

Някой може ли да ми препоръча протектор за дисплея,както беше на самия телефон още при отварянето му.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)