Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P10

Not approved. L29C432 съм.. защо така някой има ли идея :/[Изображение: 0eb8fbee7640eaa49d3f6d8020cadde1.jpg]
Цитирай
Аксесоари

Не е вярно
. Хората които са се регистрирали с 179 също бяха одобрени . Вече в Холандия и Чехия получиха Орео и вече теглят а ние още чакаме за бета тест . Много безотговорна работа за БГ . Освен ще чакам да го пуснат в фф и да го сложа .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Това какво е тогава... В магазина е...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2018-01-12, 14:49:00)johny написа:  Not approved. L29C432 съм.. защо така някой има ли идея :/[Изображение: 0eb8fbee7640eaa49d3f6d8020cadde1.jpg]
НЕ е одобрена!Инсталирай 180 от 4.12.17

(2018-01-12, 14:49:00)johny написа:  Not approved. L29C432 съм.. защо така някой има ли идея :/[Изображение: 0eb8fbee7640eaa49d3f6d8020cadde1.jpg]
НЕ е одобрена!Инсталирай 180 от 4.12.17
Цитирай

Пускам проксито в ФФ и после ръчно настройка на мрежата, и ми откри някакъв ъпдейт, дето е по-голям от другите като размер и сега не смея да го тегля


Справих се в крайна сметка. Ама бях останал с впечатление, че Б180 е Орео, пък то дърво
Цитирай

Не, задължително условие е да имаш инсталиран Б180, за да получиш Oreo. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Здравейте, аз съм със версия VTR-L29C432B171(двусимов ако има значение), сега кои ъпдейти ми трябват да инсталирам през OTA, за да мога после да получа Орео ?
Цитирай

Колеги в момента съм с b177,през ff ми излизатъпдей до 181 и 185.Но нито един пакет не ми излиза че е удобрен след проверка по имей.С р10 plus съм.Как мога да разбера мога ли да инсталирам някоя версия или не без да свалям всички подред?

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Забелязах нещо ново в B180 . Ако примерно сте в игра и за да излезнете напълно трябва да плъзнете с пръст от долният край за да излезнат навигационните бутони и да натиснете кръгчето . Сега обаче няма нужда ! Само тупвате леко пръстовият и само излиза . Не съм с опцията пръстовият да е като навигационните бутони а с нормалната опция .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Аз ползвам опцияята за контрол със сензора за отпечатък (причината да купя точно този телефон че не понасям контролите на дисплея) и при В180 по някаква причина някои приложения не се затваарят при многократно натискане назад, а трябва да изляза до hemescreen-a и после да го изчистя от паметта. Интеренсното е че и на таблета ми е така след последния ъпдейт (Nvidia Shield K1).
Цитирай

(2018-01-13, 13:56:44)boboe написа:  Колеги в момента съм с b177,през ff ми излизатъпдей до 181 и 185.Но нито един пакет не ми излиза че е удобрен след проверка по имей.С р10 plus съм.Как мога да разбера мога ли да инсталирам някоя версия или не без да свалям всички подред?

Още не са одобрени за инсталация и аз чакам.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Колеги скоро си взех телефона от Мтел, двусимов, с b151 съм и нямам друг ъпдейт. Какво трябва да направя за да го пушна ръчно.

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай

Сваляш Firmware Finder от стора и в него има инструкции как става номера. Ако не се ориентираш съвсем - питай.

П.п. като седна на компютър ще напиша стъпките, които предприех аз за ъпдейт.
Цитирай

След като инсталираш приложението ще ти сканира телефона за точния модел. Щом си с двусимов значи моделът ти е L29. След като ти сканира модела можеш вече да го избереш и ще ти се отвори списък с доста версии на андроид. За да разбереш дали някоя версия е потвърдена за инсталация избираш самата версия, натискаш Check firmware Access -> With IMEI. Ако версията е потвърдена за L29... значи можеш да я инсталираш. Последната версия с която съм аз (също двусимов, L29) е VTR-L29C432B180, или версия номер 106337 (долу в дясно пише номера). Щом си избереш версията си готов за инсталация, и ето един от начините как става:
1). Като избереш версията натискаш IN-APP PROXY
2). След като ти излезе съобщение Alert, натискаш ОК и в Notification Bar-a трябва да ти излезе, че е пуснат Proxy Server за дадената версия.
3). Връзваш се към Wi-Fi и задържаш на мрежата към която си хванат. След това избираш Modify Network -> Show advanced options -> Proxy (Manual) -> Тук ти излизат нови настройки за Proxy. Под Proxy hostname пишеш "localhost", под Proxy Port пишеш "8080" и даваш Save.
4). След това отиваш в Settings -> System Update -> И вече трябва да ти излезе дадената версия за теглене. Избираш я и би трябвало да почне да се тегли.

След като излезе версията, лично аз почнах да я тегля и след това спрях Proxy Server-a. Продължи да се тегли и се инсталира успешно без никакви проблеми. Не знам дали трябва или не да се спира сървъра, но само споменавам, че при мен нямаше проблеми дори и след като го спрях по време на тегленето.

EDIT: Забравих да спомена, че има и други начини за инсталиране, но според мен това е най-простия и бързия.

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

Благодаря много, успях да ъпдейтна до b180 по този начин.

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай

Здравейте, 

А как мога да си върна старата версия на андроида? ако виждам, че имам някакви проблеми със версията която съм смъкнал през FF?

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай

Здравейте , според вас нормално ли е на моята приятелка P9 lite 2016 да е с по-нов секюрити пач ( 1 декември ) и по-чести ъпдейти от моят P10 ? За последните 3 месеца тя получи 2 ъпдейта от който последният беше преди 1 седмица и е декемврийския а моят на септември месец ( за 5 месеца 2 ъпдейта получих ако не се бъркам ) ? Добре , че е фф та да си кача ъпдейта . Някаква страшна логика и много акъл има в тези от Хиавей . По тази логика няма смисъл да си взимаме висок клас като ниският получава повече ъпдейти . Може би само на мене ми пука за ъпдейтите като гледам ... Дано пуснат скоро Ореото за да се махне този бъг с яркостта при ( фейс , хроме , телефон , съобщения , файлов мениджър и т.н. ) .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Ако изобщо се махне. На p9 се усещаше много.
Цитирай

Уж в темата за орео бетата в xda пишат , че са го оправили . Дано да се окаже вярно . Имам чувството , че тия от хиавей си правят каквото си искат . Тозо бъг е от поне 4-5 месеца . Второ , че са премахнали функцията за отключване с лице ( trusted faces ) . При мене има само с блутут да се отключва . Телефоните от 200 лева имат отключване с лице ( не е като на айфон 10 или op5t , s8/note 8 ) . Уж го добавили в huawei view 10 . Подобрена е от стандартната функция , но пак е тъпо !

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Да рева ли,че p8 lite на баща ми е с секюрити пач от 01,01,18г, а моя P10 е с такъв от 01,12,17г? Вероятно повече хакери ще ни налазят, или телефона спира да работи, не знам, гадая.
9 от 12 актуализаций на 4-5 хуавея са били през ff, 1 ръчно( на p6), и 2 са ми дошли OTA и се радвам, че имам тази възможност да го направя сам, вместо да чакам.
Упоменатия бъг при мен го няма, и преди съм споменавал. Отключването с лице не знам на кой с по-различен от s8 и phoneX телефон е реално приложима.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

Който иска да го хакне , ще го хакне . Проблема не е в това кой има по-нов секюрити пач а , че телефона е изоставен на произвола на съдбата , че няма накъде повече . Кой нормален човек ще се занимава да инсталира ъпдейти чрез някви програми там . Да се оправят потребителите както могат . Или ще руутват , ще инсталират от фф или да чакат . Кво като сме дали 800+ за телефони които я изкарат 2 години я не . Кво от това ... Е*авка от всякъде просто . То след 5-6 месеца андроид P ще излезне а ние тепърва ще чакаме Орео февруари или март . Ако имах пари щях да си взема нормалният пиксел и това е ама нямам толкова пари и съм направил компромис за който съжалявам вече . Мисля , че някои от колегите ще ме подкрепят . Ако си мислите , че съм единственият който "мрънка" , погледнете темите в xda или групите във фейс за P10/P10 plus . Интересното в случая е , че всеки който мрънка за ъпдейти е дете , мрънкач и т.н. а реално погледнато това е един от най-големите проблеми в андроида . Орео е под 1% във всички телефони в света . Това говори достатъчно . Лек ден ви желая . Smile

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2018-01-21, 11:55:54)mitko.stefanov написа:  Който иска да го хакне , ще го хакне . Проблема не е в това кой има по-нов секюрити пач а , че телефона е изоставен на произвола на съдбата , че няма накъде повече . Кой нормален човек ще се занимава да инсталира ъпдейти чрез някви програми там . Да се оправят потребителите както могат . Или ще руутват , ще инсталират от фф или да чакат  . Кво като сме дали 800+ за телефони които я изкарат 2 години я не . Кво от това ... Е*авка от всякъде просто . То след 5-6 месеца андроид P ще излезне а ние тепърва ще чакаме Орео февруари или март . Ако имах пари щях да си взема нормалният пиксел и това е ама нямам толкова пари и съм направил компромис за който съжалявам вече . Мисля , че някои от колегите ще ме подкрепят . Ако си мислите , че съм единственият който "мрънка" , погледнете темите в xda или групите във фейс за P10/P10 plus . Интересното в случая е , че всеки който мрънка за ъпдейти е дете , мрънкач и т.н. а реално погледнато това е един от най-големите проблеми в андроида . Орео е под 1% във всички телефони в света . Това говори достатъчно . Лек ден ви желая . Smile

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Вие пак сте добре, аз на моя honor 8 lite последния ъпдейт е от септември със секюрити пач от август. Отделно че във firmware finder излизат нови версии от които нито един не може да се флашне след като е одобрен за инсталация...
Цитирай

Колко актуален софтуерно трябва да е един телефон, че да работи добре?
Чакай да проверя как е С8- чакат официален андро 8; Г6- чакат официален андро 8; Сони ХЗ- имат андро 8; хтц у11- прясно получен андро 8. Май нашия бранд изглежда не е толкова назад. Гледайте реално на нещата. моля ви.
Нека оставим китайците да работят върху новото андроидче с повече хора, от колкото ако трябваше всяка седмица да ни пускат ъпдейти, за които да се оплакваме колко ненужни са.
Очаквам, че когато ни дойде андро 8, нещата да станат шок и ужас от всевъзможни коментари и как е било по-добре с 7, и вместо да ни пускат безсмислени ъпдейти (последните смислени за мен бяха б150/б171) да са били работили върху новата версия. После ще ви направя справка с с8, г6, хз и други, че да видите, че нещата и там са така.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

Защото винаги има бъгове при голям ъпдейт. Това е ясно.
Цитирай

Малко история - Galaxy S3 - след 4.0.4 поличихме 4.1.2 и беше кошмар. После S4 - 4.2.2 към 5.0.1- не искам да си спомням направо. Само на LG G3 беше добре направен ъпдейта. А малко по-драстично е при преход от Windows 8 към Windows 10 на лаптопите на Асус - така се омотваха, че нямаше оправяне, лично на мен ми дадох нов защото беше омазан тотално.
Така че не се ядосвайте за забавянето, по-добре да го изпитат добре и тогава да го получиме....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)