Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P10

И аз съм с двусимовия, но при мен снощи се виждаха 2 версии - едната не беше одобрена, на втората си пишеше, че е ок за L29.
Цитирай
Аксесоари

здравейте,

токущо сложиш на L29 full ota 120177 ъпдейта от ФФ с DNS опцията , като няколко пъти не се получи с proxy не виждах ъпдейт след като сложа localhost
Цитирай

Може ли да ми кажеш коя е одобрената версия ( долу вдясно номерчето) ?
Цитирай

При мен се появи лек лаг между приложенията. Има ли начин да напрявя рест без да изгубя приложенита и настройките?

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай

аз опитах б186а- не стана, после веднъж б360(нещо се прецака), още веднъж б360(не ме пусна), после теглих самия файл(150 мб, но не стана), после теглих целия софт за през рекавъри(3-4гб, но не стана). Най- бързо тегли самия файл за инсталиране с клавишна комбинация в рекавъри, но и нормалното ОТА го тегли около 20 мин.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

(2018-03-07, 11:09:51)jotto1989 написа:  Може ли да ми кажеш коя е одобрената версия ( долу вдясно номерчето) ?

120177
Цитирай

(2018-03-07, 11:32:12)goshevv написа:  120177

Мерси
Цитирай

При мен ми дава, че нито една версия не е одобрена след 185. 
Аз приключих с тази марка телефони. То това е неква мъка, баене, носене на кладенчова вода, кандърми, за некъв ш..ан ъпдейт. 
Или тия от технополис вкарват некви шано телефони. Защото до преди 1 месец си седях на 151.
Цитирай

Бате, много ми е интересно каква разлика видя между ъпдейтите от 150 до 185 ? Щото аз никаква Smile
Като мрънкаме за нещо, поне да знаем за какво е. На всекиго е ясно, че ако искаш ъпдейтите да са при теб веднага - пиксел или айфоня Big Grin
Промените, които аз виждам в орео са минимални. Двете значими неща, които пропуснах да спомена са - освободиха ми се около 3-4 гб място, както и това, че батерията засега е осезаемо по-добре, но не мога да съм сигурен, ще видим след няколко дни.
Аз съм по-скоро на принципа, че ако нещо работи, по-добре да не се пипа. Щом епълските неща започнаха системно да ги мажат ...
Цитирай

(2018-03-07, 11:56:27)skiman написа:  При мен ми дава, че нито една версия не е одобрена след 185. 
Аз приключих с тази марка телефони. То това е неква мъка, баене, носене на кладенчова вода, кандърми, за некъв ш..ан ъпдейт. 
Или тия от технополис вкарват некви шано телефони. Защото до преди 1 месец си седях на 151.
Ами кажи ми къде ъпдейтите идват по- бързо и то качествени? Samsung? Lg? Sony? Разкарах Самсунг-а и другите корейци точно поради причината, че политиката им на ъпдейт е плачевна! При Huawei нещата от към срокове не са по-добри, но поне от към качество нямам оплаквания! Самсунг пуснаха ъпдейт за С8, и го спряха! Нещо, което им се случва редовно...! Така че и да мрънкаме, при всички проблемите са едни и същи..

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk


През FF, версия 120177 на 8.0 я дава одобрена за l29 без проверка на imei! Изтегли я за 10-20 минути, след това показа, че има нов пач, тегли още толкова и накрая, греда! Изтеглената версия не е одобрена(подписана) за инсталация....

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Нищо конкретно, ама нали секюрити, а, у...
Едно време с Леновото ми беше екстра. Няма ъпдейти, няма проблем.  Big Grin
Чат пат като го отвориш и някой дойде и до там. Пък Алкатела си умираше с версията от кутията.
Ама като си изсипал една торба с пари за нещо...
Не, че много държа на това Орео принципно. Но ако е вярно това за батерията - защо не?
Цитирай

И аз чакам Ореото само заради батерията Big Grin PiP щом не работи с нормалният Youtube а само с Youtube Red или в браузъра какъв е смисълът тогава ? Кой по-д*волите гледа клипчета от браузъра ? Всички телефони вече имат 18:9 екрани , OLED , Super Amoled екрани , широкоъгълни камери , зуум камери , и теб подобни а не могат да измислят как телефона да издържа повече ... ВСИЧКИ ИСКАМЕ ПО-ДОБРА БАТЕРИЯ !!! Big Grin П.С. Знам , че има телефони с добри батерии (Мейт 9 , Мейт 10 Про , Самсунг С8+ и т.н.) ама защо да се лишавам от 1 за да имам друго ?

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Първо - ако говорим за цена, п10 никога не е бил от най-скъпите флагмани. Август купих моя на цена значително по-ниска от ес8, като епъл въобще ги изключваме от уравнението. Джи 6 на елджи и в момента е по-скъп от п10, при условие, че оплакванията от него са безброй. За Сони не мога да коментирам, не съм запознат там.
Второ - батерията. Ми момчета, не знам как си ползвате телефоните, аз никога не съм имал проблем да изкарам деня. А в крайна сметка това за мен е най-важно. Ако започна да мисля какви кабели да нося с мен - не стаа. Зарядното е чудесно и като се прибера или го включвам за 1 час и съм готов, или го оставям за цяла нощ. Разбирам, че не съм хеви юзър, обаче не знам колко време трябва да висиш на телефона, за да не можеш да изкараш от 7 до 19:00 Smile
Цитирай

Ми на ден ми се събира около 3-4 часа на телефона . Предимно на мобилни и батерията за 4 часа заминава . Аз съм между умерено ползване и тежко ползване . Да , бързо се зарежда ама е смешно да изкарва 4 часа и това е . Знам , че се влияе от различни фактори , ама за мене е смешно . Може би на мене ми трябва телефон с доста добра батерия . Бях се запътил към мейт 9 вместо п10 ама тези от Теленор имат 20 телефона на кръст ...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2018-03-07, 12:59:29)maktub19 написа:  Така че и да мрънкаме, при всички проблемите са едни и същи..

Кой мрънка? Просто си споделяме. Тая думичка стана много модерно да се използва за щяло и нещяло. 
Има доста неща в телефона, които не ми харесват, но за сега по-добро не съм намерил.
Пръстовият отпечатък е кауза пердута, когато си на ски и ръцете са ти измръзнали.  Big Grin
С Хонора такива проблеми нямах. Примерно.
Цитирай

(2018-03-07, 14:01:13)skiman написа:  Кой мрънка? Просто си споделяме. Тая думичка стана много модерно да се използва за щяло и нещяло. 
Има доста неща в телефона, които не ми харесват, но за сега по-добро не съм намерил.
Пръстовият отпечатък е кауза пердута, когато си на ски и ръцете са ти измръзнали.  Big Grin
С Хонора такива проблеми нямах. Примерно.
О, все се намира някой да мърмори специално за обновяването! Нямах в предвид конкретния пост! А иначе за отпечатъка съм напълно съгласен! В началото не ми правеше такова впечатление, но в последствие ...


Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Баси, имам чувството, че ползвам различен телефон Big Grin
Цитирай

Номера с ъпдейтите е зле навсякъде( при големите на пазара) , само при ябълките са наред, но пуснат един и след него още 2-3 за фиксове на проблеми( базирано на случайна инфо). Преди 4г имаше гугъл едишън телефони, а потребителите колкото искаха бързи ъпдейти, толкова не ги копуваха тези устройства. Самсунг от край време си играят с потребителите, ЛГ по едно време (Г2 Г3) имаха чудесна политика на ъпдейтите, но сега са зле, сони не са били зле, но почти никой не ги копува сега (неатрактивни са, освен за феновете). Нашия бранд можеш сам да актуализираш ръчно, при това е лесно и без допълнителен софтуер, да не казвам, че и ОТА идва през ФФ, което е перфектно. Проблема ни е, че виждаме ъпдейта, пред очите ни е, но някой в Китай е решил да го пуска според ИМЕИ, или някак си. Самото устройство ни е ок, ама някак си преди, като пускаха П8 се бяха постарали доста повече. Но като цяо взимаш едно сигурно устройство- няма проблеми, няма(почти) бъгове, няма слаби места(някои не харесват камерата и батерията), не те е страх от ъпдейт, който да ти разбута нещо. Дори при ъп от 7 към 8 не е нужно да връщаш фабрични настройки. Но надяваме се с Project Treble да се оправят нещата.
UP- Аз слагам б186а, вече е наличен и според ИМЕИ.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

Още 1 изненада Big Grin Мейт 10 лите собствениците получиха фейс ънлок хаха . Преди малко собствениците получиха ъпдейтa . П10 кога ? Big Grin Само не мога да разбера логиката на тези китайци ! Среден клас като п9 лите и мейт 10 про получават повече актуализации от флагманите . Евала им правя . Аз да стана трамвай ако си купя висок клас телефон Хуавей !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

За P10-L09 още не е подписана актуализацията!

Huawei P40Pro
Цитирай

Първи бъг в системата Big Grin месинджъра ми спича в момента, в който започна да пиша. Нищо не реагира и в рамките на 5-10 секунди се оправя. Дразнещо е, дейба Big Grin
Цитирай

Ще се чака
Цитирай

При мене пак изчезна ъпдейта B360 във ФФ Big Grin

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Сега проверих в фф и не виждам ореото...странно

(2018-03-08, 09:30:12)mitko.stefanov написа:  При мене пак изчезна ъпдейта B360 във ФФ Big Grin

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Явно като го върнат ще е одобрен
Цитирай

(2018-03-08, 09:30:50)hitman666 написа:  Сега проверих в фф и не виждам ореото...странно

Явно като го върнат ще е одобрен
А дано ама надали

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)