Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P10

Има нова версия на 8.0! В365. Още не е подписана за инсталация!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
Аксесоари

Промени в новата версия:
Цитат:EMUI 8.0.365  not only brings you the latest version of Android (8.0), it's also boosted with a lot of great features and
improvements to make your device more intuitive, faster and safer. We highly recommend updating
now.
Recommended level: ★★★★★
• Smarter A new floating Navigation dock lets you perform frequently-used operations from anywhere on the screen. Newly added home screen shortcuts let you quickly access the app features you use most frequently. Simply touch and hold an app icon to display a shortcut menu.
• Faster AI-based optimizations deliver greater stability, fluidity, and speed. The system boots faster, videos are more fluid, and images
thumbnails load rapidly even in huge volumes.
• Safer Enjoy enhanced protection for your system, privacy, and data with new updates to system security and PrivateSpace.
• Smart tips recommend you faster and smarter ways to operate your phone, appearing in specific usage scenarios and responding to your usage habits.
• The PrivateSpace menu has been optimized, making it easier to create a PrivateSpace on your device. Files can now be moved between the MainSpace and PrivateSpace with ease.
• Contacts and Email now let you sync the career details of your LinkedIn contacts.
• Settings has been redesigned for clearer and more intuitive organization.  Gallery now features a recycle bin that retains deleted photos for up to 30 days. Accidentally deleted photos can be restored with a single touch.
• Phone Manager has been simplified to make managing your device easier. Standard cleanups are faster and deep cleanups more thorough.
• Your device can now connect to two different Bluetooth devices at the same time, such as a band and a car.
1. Automatic time zone uses location information to set a time zone when Location information is enabled.
2. Due to the redesign of Settings, the location of certification logos, legal information, and regulatory information (if applicable) has been altered.
3. To improve your experience, Smart notifications will be updated when you are connected to Wi-Fi. You can disable auto-updates in Settings. 
 
1. This update will not erase your personal data, but we recommend that you back up any important data before updating.
2. Some third-party apps that are not compatible with Android 8.0 may function incorrectly after the update. It is recommended that you update these apps to their latest versions in the Google Play Store. 
3. This system version can be rolled back to the official version of EMUI 5.1 in Phone Manager. Rolling back the system version will erase your personal data. For more information, please contact the customer service hotline. 
4. If you encounter any problems during the update, please contact the customer service hotline or visit an authorized Huawei service center for assistance which you can find.
5. Your home screen layout may be rearranged slightly.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

При мен излезе в FF ама не е одобрен Sad

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

С това темпо - според вас дали ще получим Android 9? Защото с това бавене имам чувството, че Huawei си измиват ръцете да не дадат на P10 Android 9, когато излезе. Телефонът излезе точно преди 1 година и беше първият флагман за 2017-та.
Цитирай

Ъпдейти - Пиксел , Нокиа и One Plus , оттам нататък е като да си вземеш стока от китайски сайт - НА КЪСМЕТ !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Докато е актуална версията на android с която е си го ползвам до къде не се сдуха и после нов. Самсунг lg хуавеи са трагедия с ъпдейтите, а самсунга ми на година ще е вече относително зле. Щото ги разсипват в повечето случаи проблеми с всеки ъпдейт.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-03-22, 21:42:16)Димитър Панайотов написа:  С това темпо - според вас дали ще получим Android 9? Защото с това бавене имам чувството, че Huawei си измиват ръцете да не дадат на P10 Android 9, когато излезе. Телефонът излезе точно преди 1 година и беше първият флагман за 2017-та.
Темпото е като при всички останали производители! Никой не може да каже дали и кога ще получим версия на Андроид, която ще бъде представена официално лятото! Също толкова наясно са и хората със s8,g7 ,u11 и т.н.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

На мен ми е любопитно повечето хора по колко време си използват телефоните? Моите последни 3-4 бяха за по година и половина - две Big Grin в този ред на мисли, дали ще получи Р10 андроид 9 или не, ми е все тая.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

Спел чекъра не работи при Ореото в Gboard . Widgets не ми се обновяват също . Като например Another widget . Направил съм го да се рефрешва през 1 час , имам включен гпс , от настройките на батерията всичко е избрано ( авто стартиратне , второ стартиране и да работи на бекраунд ) и пак не се рефрешва . Трябва сам да влезна в приложението , да го рефрешна и чак тогава се рефрешва и на хоумскрийна ... Даунгрейдването от B360 на B185 е възможно нали ? Гледам , че уж го дават като ролбак .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Преди малко ми дойде Ореото през М-тел. Довечера ще го ъппдейтна и като го разровя ще дам отзиви

Huawei P40 Pro Black ; Huawei P10 DS Black ; Ex: Samsung Galaxy S Plus ; Samsung Galaxy S3 Neo 
Цитирай

И аз да се похваля, току-що ми дойде ореото по нормалния път. На М-тел съм, като колегата по - горе??

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Потвърждавам за 8.0, телефона е на колегата вивакомски
Цитирай

Потвърждавам, че и на мен вчера ми дойде актуализация за Орео 8.0. На Теленор съм. Ако някой вече е ъпдейтнал, ще сподели ли какви са впечатленията му?
Цитирай

Защо не си ги качвате през FF няма да имате проблеми с ъпдейтите хем бързо хем лесно и без проблеми

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

При мен вчера (Telenor).Всъщност няма да бързам,че не знам доколко всичко ще работи с Android 8,а в момента телефонът е без проблеми.Някой да каже дали старите теми за EMUI 5.0 са съвместими с новия?Благодаря.
Цитирай

Всичко е наред. Не съм забелязал маркирания ЛАГ на колегите по-горе. Менюто наистина е по-събрано, но не е неприятно.
ДОбрата новина е, че ми се оправи бъг на алармата (alarmdroid), която повече от половин година не работеше коректно. Трябва да минат няколко дни да видя как се държи батерията.

Huawei P40 Pro Black ; Huawei P10 DS Black ; Ex: Samsung Galaxy S Plus ; Samsung Galaxy S3 Neo 
Цитирай

Аз днес съм с новата версия на андроида и ползвам Мтел. Забелязвам че, навигацинният бутон (кръглото бутонче на дислпея) вече има съсвем нова функция.
Иначе според мен нещата са ОК.
Цитирай

Явно и аз ще го инсталирам, много по-готино е като го получиш през телефона, а не се ровиш във FF и да се молиш да не стане нещо при инсталацията. Ще дам и аз отзив малко по-късно как се държи телефончето с новия андроид Smile

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

При мен 8-цата също си дойде по "естествен път". Актуализацията си мина гладко и безпроблемно. Ако е от значение - картата ми е Ментелска.
Цитирай

(2018-03-30, 11:48:33)Android_big.fan написа:  Явно и аз ще го инсталирам, много по-готино е като го получиш през телефона, а не се ровиш във FF и да се молиш да не стане нещо при инсталацията. Ще дам и аз отзив малко по-късно как се държи телефончето с новия андроид Smile

Абсолютно нищо сложно няма в "ровенето" във FF! Още по-малка вероятност има да се обърка каквото и да било! Но пък ако човек реши да не бърза и да изчака OTA ъпдейт, то това отнема около 2-3 седмици!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Няма сложно, правил съм го, ама е много по-готино и гарантирано без проблеми по нормалния път.

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Здравейте. Дали някой може да ми помогне с един малък проблем. Когато някой ми пише с Месинджър, не ми излиза иконката на лицето коети ми е писало а трябва да влезна в приложението и да видя кой е писал. Мисля че нещо направих от настройките, но не мога да го оправя сега. Междудругото днес ми дойде и на мен Андройд 8.
Цитирай

На мен ми се ъпдейтна. Не виждам _никакви_ разлики. Ако не бях го направил аз, а се беше ъпдейтнало автоматично, нямаше да разбера, че има нов софтуер. Малко по различно меню и 2-3 нови функции. Никаква разлика в телефона, батерията и камерата. Доста е забозил Android и си нямат идея на къде да го развиват вече Smile
п.п
Батерията на този телефон е пълен ташак (3 часа екран нормално ли е според вас, приятелката ми е с P9 lite и вчера беше направила 8 (ОСЕМ!) часа екран), надявах се 8.00 да го оправи, но уви - ефект никакъв.
Не съм правил хард ресет, ползвам телефона от 2 месеца и го инсталирах директно върху стария.
Цитирай

Не мога да разбера защо постоянно се плюе по батерията на телефона като във всяко едно ревю с споменава,че е слабото място на устройството.Аз като си го взимах бях наясно с това и даже съм приятно изненадан,че при моето ползване макар и рядко съм изкарвал два дни.Иначе при 97% сутрин доста разговори,малко вайбър,ровичкане в нета и т.н./игри не играя/,вечер ми е на 35-40%.Какво повече да искам.Значи спокойно си изкарва деня без притеснения.
По темата-и аз минах на Орео.За сега всичко си е ОК.Направих си хард ресет и си поиграх докато си наглася всичко както искам,но какво толкова пък.
Цитирай

Вчера даунгрейднах от Орео (B360) на Нугът (B185) . Телефонът си лети като преди и върви по-бързо . Уиджетите се рефрешват както преди , но има един проблем ... Как мога да спря като цяло ъпдейтите от систем ъпдейт ? Махнал съм му разрешенията , махнал съм му достъпа към интернет , изчистил съм кеш и дата , махнал съм му auto update в опциите , но през 1-2 часа само ми спами да ми се изтегли новият B360 ъпдейт ...

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)