Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P10

Малко ъпдейт на информацията.
След като не успях да издържа лагването, сензора и другите глупости, върнах до Нуга с фабричен резет. След това реших да пробвам отново с Орео и воала - проблемът с лагването и бавния сензор изчезна. Поразхлесах и малко приложенията и интерфейса, на мен лично ми харесва.

П.П. След повторното инсталиране на Орео отново последва фабричен резет.
Цитирай
Аксесоари

Има ъпдейт от 09.04.18 B320 (8.0.0.320)

Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Huawei P30 Pro Smile
Цитирай

(2018-04-14, 09:22:53)rooneyto написа:  Има ъпдейт  от 09.04.18 B320 (8.0.0.320)
На мен снощи ми направи ъпдейт 8.0.0.365.
Цитирай

От днес съм с 8.0.0.365 не видях видими разлики от 360. Дали и ние ще имаме отключва е с лице?

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай

А може ли да пробваш дали блутута работи с две устройства едновременно?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

Работи си b365, с b360 също си работеше. Ежедневно го ползвам с band и радиото на колата. Опитай да затриеш bt устройствата и добавиш наново.
Цитирай

При B365 оправена ли е скоростта на пръстовия отпечатък ? Лекото забавяне в работата и другите бъгове ?

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Да виж тук https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1466949

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Относно дискутираното затъмняване на дисплея искам да споделя мое впечатление от вчера! Реших да сложа т.нар. 3D протектор на телефона! След няколко часа с него ми направи впечатление, че дисплея не е толкова ярък както преди! По необясними причини за мен плъзгачът за автоматична яркост стои почти в крайно ляво положение тогава, когато трябва повече осветеност! Скоропостижно разкарах тоз калъф и сега нещата са както си трябва.
От вчера съм и с B365. Няма да споделям впечатления, защото пак ще бъда обвинен, че само хвалебствия сипя! Просто всичко работи нормално както и преди!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Коя версия е одобрена в FF ?
Цитирай

И на мен вчера ми дойде B365, всичко е ок, НО батерията продължава да си пада супер бързо. Едвам изкара днес деня с умерено ползване, дори без играене на игри.. Не знам при вас как е, но при мен е коренно различно в сравнение, с това когато взех телефона. Тогава по половин час и повече се мъчех да я сваля от 15% до 2%.

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Одобрената за инсталация версия е 125418 от 09.04.2018.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

С новите ъпдейти телефонът е страхотен. Батерията ми се поправи драстично - ползвам 24 часа без да зареждам с нормално ползване, един ден ме издържа 48 часа - това никога нямаше как да се случи преди. В зависимост от часовете престой батерията е 3-4-5 часа. Доста варира, но е нормално ако използвам телефона 5 поредни часа батерията да падне за толкова време, а ако го ползвам по малко за 24 часа да ма 3 часа екран. Онзи ден си бях забравил зарядното и трябваше да използвам за 1 ден семейния резервен Huawei P9, който като интерфейс и софтуер е същият, но, честно ви казвам - разликата е от земята до небето като скорост и юзър експириънс.
п.п
Знам, че това не е темата, но в другата никой не пише - моля ви препоръчайте ми някъде в София да отида да ми сложат адекватен протектор, защото за 2 месеца ще сменям 2-ри боклук, за които съм дал общо 30 лв. - първият се разлепи от твърдия ми калъф, а втория имаше покъртително балончета по края, които едвам изтърпявах, но за капак - счупи се от нищото в джоба ми. Знам, че ще ми кажете АлиЕкспрес, но нямам намерение, за да спестя 10 лева, да оставя телефона си без протектор 1 месец, а освен това не мога да си ги слагам сам.
Цитирай

(2018-04-18, 22:33:26)maktub19 написа:  Одобрената за инсталация версия е 125418 от 09.04.2018.

Мерси.
Цитирай

(2018-04-19, 00:29:55)Димитър Панайотов написа:  С новите ъпдейти телефонът е страхотен. Батерията ми се поправи драстично - ползвам 24 часа без да зареждам с нормално ползване, един ден ме издържа 48 часа - това никога нямаше как да се случи преди. В зависимост от часовете престой батерията е 3-4-5 часа. Доста варира, но е нормално ако използвам телефона 5 поредни часа батерията да падне за толкова време, а ако го ползвам по малко за 24 часа да ма 3 часа екран. Онзи ден си бях забравил зарядното и трябваше да използвам за 1 ден семейния резервен Huawei P9, който като интерфейс и софтуер е същият, но, честно ви казвам - разликата е от земята до небето като скорост и юзър експириънс.
п.п
Знам, че това не е темата, но в другата никой не пише - моля ви препоръчайте ми някъде в София да отида да ми сложат адекватен протектор, защото за 2 месеца ще сменям 2-ри боклук, за които съм дал общо 30 лв. - първият се разлепи от твърдия ми калъф, а втория имаше покъртително балончета по края, които едвам изтърпявах, но за капак - счупи се от нищото в джоба ми. Знам, че ще ми кажете АлиЕкспрес, но нямам намерение, за да спестя 10 лева, да оставя телефона си без протектор 1 месец, а освен това не мога да си ги слагам сам.

Потвърждавам писаното по отношение батерията и това, как работи телефона след последната актуализация. Макар и с малки впечатления /добри/ преди Ореото, има разлика в положителна посока. Ползвам телефона за работа /Вайбър, Месинджър, електронна поща, снимки, карти и навигация, и мноооого дълги разговори и не мисля за състоянието на батерията, просто, защото при този телефон не се налага. В допълнение, мобилните ми данни са постоянно включени, а през деня между 3 и 5 часа продължителност, с цел безопасно шофиране и по-лесно комуникиране, работя с включена блутуут слушалка. 
Както на предишните ми телефони ЛГГ3 и 4 и на този ползвам активен кейс /като този от профилната снимка на колегата maktub19/, които специално на мен ми вършат страхотна работа.
Цитирай

Трябва ли и превихте ли хард ресет след последният ъпдейт/365/?
Цитирай

(2018-04-19, 13:38:47)kalonchev написа:  Трябва ли и превихте ли хард ресет след последният ъпдейт/365/?
Лично аз не съм правил. Според мен не е задължително да се прави, но с цел застраховка от евентуални проблеми не е лошо да се "ресетне".

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Аз не съм правил до сега,нито един хард ресет. Нямам лагове и т.н. Имам единствено проблем с батерията, но може би искам твърде много. Нон стоп съм с пусната локация, мобилни и WI-FI. Издържа от сутрин до вечер, обаче. Всяка нощ е на зарядното.

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Малко инфо за новия ъпдейт: Телефона се държи още по добре, няма лагове и засечки, всичко си върви плавно, дори май рамта ми е по свободна около 2.20/2,30гб сравнение със стария който ми беше око 1.9/2гб, за батерия още не мога да кажа как е...
Цитирай

Face Unlock-a се очаква да дойде с B375. Някои региони са го получили вече, но Европа все още не (C432). От мнения чета, че работил доста бързо.

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

Може ли да се изключи писането на парола на всеки три дни?
Отключвам с отпечатък,но на всеки три дни ми иска да пиша паролата.Ок,но след това ми излиза фабричният тапет и подредба на иконите.Рестартирам и на ново въвеждам паролата и всичко си е наред.Не е болка за умиралка,но е малко дразнещо...Това стана след ъпдейта до Орео.Направих хард ресет след ъпдейта.
Цитирай

Пичове от няколко дена не мога да си отключа тела от първия път, а чак от 3-4 ....
Уж го бяха оправили, какво стана !?
Днес паднах под 20 % батерия, дисплея се намали на макс,а ми беше страшно необходима камерата за няколко снимки.
Цитирай

Явно с 360 е имало проблеми, понеже откакто сложих 365, телефона се върна към предишните си скорости с Нуга, така както го бях взел в началото. Направо ЛЕТИ.

Нямам забележки.
Цитирай

Във ФФ излезна ъпдейт с опция за отключване с лице . Със секюрити пач - май месец . Надявам се скоро да го одобрят и да качваме ! [Изображение: 4759171e1a18665a1bf7d661a94a8860.jpg][Изображение: 7e3b235dc454332106aebd981506a580.jpg]

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

B369A който добавя отключването с лице е достъпен за инсталиране без ИМЕЙ . Очакваме до няколко дни или седмица да бъде достъпен за инсталиране и с ИМЕЙ !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)