Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P10

Дойде ни ота преди малко, сега ще го слагам



Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

И аз съм с b369 от 10 минути! Има опцията за отключване с лице. Повече впечатления- след поне ден-два използване.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 1 потребител изказва благодарност на maktub19 за това мнение:
  • BloodBullet
Цитирай

(2018-05-23, 22:06:18)maktub19 написа:  И аз съм с b369 от 10 минути! Има опцията за отключване с лице. Повече впечатления- след поне ден-два използване.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

А аз проверявам от 2 дни и го няма още?
Цитирай

Във FF е одобрена за инсталация OTA-версия на b369! Има два варианта, едната от тях (137515) е подписана за L29!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Какви са тези глупости !?

[Изображение: Screenshot_20180524_092634.jpg]
how to delete twitch account
Цитирай

Ден или два имаше някакъв проблем със сървърите им.Сега всичко си е наред.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Току що ми се появи OTA 369. Ще го потествам. За сега отключването с лице работи. И с очила и без. :-)
Цитирай

За P10 в FF за l09 и l29 B369 е одобрена


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

След ъпдейта и face unlock, означава ли че камерата работи постоянно?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Не, работи само при отключването.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

И при мен дойде новата версия днес. Има лека промени по дизайна на аппа на камерата. Надявам се да си оправят батерията...

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Батерията се топи като ланския сняг.
Цитирай

батерията ми пада по същия начин, или малко по-бавно, фейс ънлока не смятам да ползвам.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

Аз го махам отключването с лице, че е адски досадно. Телефона дори когато го държиш в ръка да му забършеш екрана започва да се отключва, да се "пали" дисплея...
А и батерията изчезва като бензина от резервоара на пернишко божество.
Цитирай

Фейс ънлок не смятам изобщо да използвам. И на мен ми се струва, че след последното обновяване батерията пада по-бързо.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

При мен батерията се държи по същият начин. Средно по 4часа екран на на ден и съм на 20%.
Доколкото разбрах face unlock работи само когато го вдигнеш (raise up), така че едва ли ще харчи батерия.
Екстрата е готина, не сработва всеки път, но когато работи - работи перфектно Big Grin

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Пробвай я тая "екстра" като хванеш телефона да си избършеш дисплея с кърпичка. Настава ебаси веселбата.  Big Grin Отделно не трябва да го пипаш телефона ако не го ползваш. Това да си го носиш в ръка вече е кауза пердута. 
Чак се чудя на ябълките, дето това е единственият вариант. 
Много бързо го разкарах.
Цитирай

Здравейте, след ъпдейта ми се появи тази икона горе до оператора. Какво представлява това VoLTE и как да го разкарам?


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Това е много добра финкция, подобрява се драстично качеството при разговор, но ако все пак искаш да я махнеш от settings-wireless and networks-call settings и махаш VoLTE..
Цитирай

А, аз тогава защо я нямам? Big Grin

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Само определени частни и бизнес клиенти на Теленор я имат . Аз също я имам . Не съм я пробвал поради причината , че повечето ми познати са на други оператори а при тях още не е започнало разпространението на VoLTE !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2018-05-31, 14:26:49)mitko.stefanov написа:  Само определени частни и бизнес клиенти на Теленор я имат . Аз също я имам . Не съм я пробвал поради причината , че повечето ми познати са на други оператори а при тях още не е започнало разпространението на VoLTE !

Демек оператора трябва да поддържа тази услуга за да се появи в менюто на телефона така ли да го разбирам?
Цитирай

(2018-05-31, 15:20:38)esil2 написа:  Демек оператора трябва да поддържа тази услуга за да се появи в менюто на телефона така ли да го разбирам?
Да !

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2018-05-31, 15:20:38)esil2 написа:  Демек оператора трябва да поддържа тази услуга за да се появи в менюто на телефона така ли да го разбирам?

И не само, но и телефона трябва да поддържа VoLTE.
VoLTE Устройства

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай

Във FF излезе b370 с актуализацията за сигурност за юни. Още не е одобрен за инсталиране.



Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)