Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Цветните вълни при еджа
#1

Здравейте бих искал да попитам мога ли да направя телефона когато звънии и е по гръб да прави цветните вилни, както когато е с екранна надолу.Така и не открих  такава опция.

Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай
Аксесоари
#2

Защото няма такава опция. Поне без руут. С руут може и да има но вероятно няма.

Sent from my LG-D802
Цитирай
#3

Язък, щеше да е яко-много красиво щеше да звъни на екрана така. До колкото ми е известно май осмицата има.

Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай
#4

Тогава някой портнат ром. Но пак трябва руут и рековери.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#5

Е не няма как рут. Вече не искам да рутвам, след един инцидент, а и телефона е гаранционен и въпреки, че може да я признаят гаранцията въпреки рута, не ми се занимава с КЗК и т.н. Благодаря за бързия отговор.

Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай
#6

Не е ли това?[Изображение: 6d16228122d8e751a851076cad310d78.jpg]

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#7

Пита за когато е с лицето нагоре Wink

                                                                    
Цитирай
#8

@georgi4a, автора пита, когато екрана е надолу. @Lam3r4е е дал това, което автора иска.
Полезно четиво - http://gadgetguideonline.com/s7/sasmung-...xy-s7-edge Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#9

@Dakata87, не позна. Пробвай пак да прочетеш.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#10

Благодаря на всички и да уточня ако има някакво разминаване-питах когато телефона е по гръб да прави този ефект, както когато е с екрана надолу. Но както стана ясно и това, няма начин да се получи. поне за сега.

Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай
#11

Понеже темата е за цветните вълнички, искам да ви попитам, как да си върна  цветовете на различни контакти? След актуализацията до андроид 7 ми изчезнаха както зелените вълнички така и другите цветове. Крайна светкавицата ми е включена, както и всички други настройки. След актуализацията съм връщал фабричните настройки. Гледах клипове в интернет но там версията на андроида е по стара.
Цитирай
#12

Не можеш. Този фийчър е премахнат.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#13

Как се прави това с вълните включен ми е крайният екран с крайната светкавица но когато го обърна с лице на долу и звънна няма вълни трябвали и нещо друго да се направи.
Цитирай
#14

Явно при андроид 7 вече няма вълнички. Беше хубава екстра. Сега остава варианта с приложение от марката. Не е болка обаче самите приложения искат учудващо много права.
Цитирай
#15

Има вълнички, видях ги съвсем скоро. В момента няма как да проверя, но мисля, че се появяват само когато телефонът е със спрян звук (и е обърнат естествено).

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#16

При мен вълните не са свързани с това дали звукът е изключен екрана винаги пулсира при обаждане без значение дали телефона е обърнат та даже и когато е изключена екстрата "крайната светкавица" май е безпредметна тази екстра. А някой знаели каква е закономерността когато телефона е заключен и на екрана излиза часовника понякога е по блед понякога е по изкряш, може би тази екстра е свързана с датчика за светлина.
Цитирай
#17

Би трябвало да е свързана с датчика, но и на мен ми прави впечатление, че сякаш не работи коректно.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

                                                                    
Цитирай
#18

При мен работи коректно.
Цитирай
#19

И при мен вълничките го има като опция обаче не сработва :/

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#20

След много опити, и звънене от различни номера установих, че все пак има вълнички. Проблемът е, че не на всеки контакт се появяват. Кога си искат светят. Закономерност също няма. Отчитам го на факта,че явно понякога телефона не разпознава,че е с лицето надолу. Освен това вълничките са само в зелено. Но все пак ги има. Факт е също,че преди актуализацията си работеха много по точно.
Цитирай
#21

Не трябва ли да е при всяка нотификация? (По принцип)

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#22

По принцип трябва, но дефакто поне при мен не всеки път се получава.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)