Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни дефекти Galaxy S8/S8+

И аз мисля, че проблема с данните е от Мтел. Въпреки, че съм техен клиент от 20 години или почти 20 години, след стартирането на 4G нещо не могат да го нагласят. Нещо им куца за съжаление ...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
Аксесоари

Аз чак не мога да повярвам как с теленор още не съм имал ядове. На s7 има няма все имах по някои й друг смс за пропуснато. Ама е рано да говоря. Sad

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-06-15, 20:00:26)Marto.g написа:  Аз чак не мога да повярвам как с теленор още не съм имал ядове. На s7 има няма все имах по някои й друг смс за пропуснато. Ама е рано да говоря. Sad

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Аз още първите дни написах, че в това отношение осмицата се държи по-добре. Доста по-добре !
Надявам, че вепе всички са го забелязали...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

"Първо - техник в GSM сервиз, не е чистачка, че да е на минимална работна заплата.
Това са хора доста учили, а после са и специализирали. Изискват се немалко знания и умения за ремонт на такъв тип фина телекомуникационна електроник"
Да де, така трябва да е, ама не!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Малко в страни от темата но да се включа и аз:
- не знам с каква технология е обработена рамката, но на пръв поглед
от снимката си личи, че собственика го ползва в тежки условия ( по мазна
повърхност от тази не съм виждал). Мисля си, че който и да е модел и марка
смартфон да е подложен на тези тежки "метрологични" явления не би издържал!
Поздрави!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

(2017-06-15, 21:23:51)nedelchev nikolai написа:  Аз още първите дни написах, че в това отношение осмицата се държи по-добре. Доста по-добре !
Надявам, че вепе всички са го забелязали...
То ъпдейтите мажат модема по някога.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да ви кажа, проблемът с прекъсването на мобилния интернет, когато е на 4g,  го оправих като извадих сим картата и изключих телефона за около 10 мин.
Цитирай

Здравейте едно приятелче има S8 SM-G950F и има проблем със загряване на телефона когато играе или цъка в интернет на 10тата минута загрява и става доста топъл, а ако мине 20тата минута телефона не може да се барне става печка някой има ли този проблем температурата на процесора става 41°c, а на батерията 40°с

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Телефона сравнен с много други модели е супер студен. Тези около 40 градуса, ако са верни са нищо. Но, щом е толкова топъл, че да не може да се пипне телефона, означава, че вдига много по-висока температура. Мен ми се струва, че приятеля ти или лъже или преувеличава. Да си ползва телефона, пък ако се повреди си има гаранция.
Цитирай

Да не е някоя дето гълта много ресурси? Тежка 3д?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колкото и да е тежка една игра не може да напече един ЗДРАВ телефон до степен, че да не може да се пипне. 
Тук говорим вероятно за преувеличение.
Телефона ще крашне или ще се рестартира далеч преди да се нагрее до подобни температури.
Цитирай

По принцип да, но някоя и друга бройка може да го прави в началото. На колко време е телефона, защото s7 като го бях взел от едни актуализации от google play стана печка,, но после вече не се повтори. Редовно ли се случва и само на тази ли игра?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ето я темата която пусна той, но ми каза да пиша и аз, защото темата я е нямало и не знаел дали ще я одобрят модераторите https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90337 извинявам се нещо ако съм нарошил някое от правилата

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Здравейте Имам следния проблем след 2 x17 секунди клип във вода в басейн и един 30-секунден под вода в море телефонът изквича USB порта му е мокър говорителя на слушалката малкия който е за разговори по телефон започна да гъгне
Цитирай

Човек, първо
Телефонът е водоустойчив, НО не е направен за снимане под вода
Второ в солена вода съвсем ясно в сайта на самсунг си пише да бе се потапя
Иначе говорителя ще се оправи след като изсъхне ( поне при мен си беше ок, но аз не съм тествал в морска вода ) Надявам се си го изплакнал след солената
А това за порта го изписа като тръгна да го включваш или просто така докато го ползваш ?

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2017-06-25, 08:37:50)bayilian написа:  Здравейте Имам следния проблем след 2 x17 секунди клип във вода в басейн и един 30-секунден под вода в море телефонът изквича USB порта му е мокър говорителя на слушалката малкия който е за разговори по телефон започна да гъгне

Трябва да изсъхне хубаво и най вероятно ще се оправи, а за порта това си е защита, за да не стане някое "късо".
Не го топи в солена вода!

                                                                    
Цитирай

Проблема с порта го прави от време на време не когато го зареждам. Колко време ще му е нужно да изсъхне . И дали да го карам в сервиза не отстраняват проблемите
Цитирай

Изключваш телефона и с клечка за уши/зъби напоена в малко спирт изчистваш полепналата сол по порта. Преди тази процедура сплакни порта със сладка вода.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Относно червения екран- в крайна сметка оправиха ли го този дефект и от коя партида нататък? Моля споделете, ако имате впечатления.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай

Ако говориш за Розовеенето на бял фон.. , да оправиха го със актуализация! Просто е нужно да се настрои екрана.
Писано е доста по темата.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Благодаря, но имаше мнения че проблема е хардуерен и не може да се фиксне с ъпдейт,а само да се минимализира.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай

При мен имаше розовеене по десният ъгъл и не се оправи и след ъпдейта .
Как ли не ги въртях плъзгачите за цвета, то розовеенето си остана същото
Цитирай

За цвета има тема как се оправя , трябва да я потърсиш и в youtube имаше клип как се оправя . Аз самоче не ги гледах Sad

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Розовеенето, ако е равномерно по целия екран се оправя,ако е в единия край или на петна -не.Четох,че самсунг са използвали нова технология "deep red" за тези дисплеи,като гъстотата на червените пиксели е увеличена,от там всички цветове са сочни и ярки,но пък бялото розовее Smile Smile  .

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2017-06-26, 20:24:04)ShaSh написа:  Благодаря, но имаше мнения че проблема е хардуерен и не може да се фиксне с ъпдейт,а само да се минимализира.

Оправя се с ъпдейта в болшинството случаи. Наслагали са няколко настройки и, ако с тях не успееш, значи има хардуерен проблем. 
Истината е да е равномерно оцветяването, тогава с настройките го оправяш. Ако имаш петна по в центъра на екрана нищо няма да помогне. 
Но, те в сервиза не се заяждат, приемат без много въпроси и сменят дисплеи на килограм. Не виждам какъв е проблема при условие, че подмяната отнема 3-4 дни в Официалния сервиз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)