Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни дефекти Galaxy S8/S8+

(2017-09-04, 22:12:21)nzeus2k написа:  Да и моя единия с8 има драскотини много ситни  не ми харесва това за мен е голям минус до сега на никой телефон не съм слагал протектор.А защо си взе с8 с7 си е страхотен няма смисъл аз ако бях щях да изчакам и да си взема нот 8
Рядко изкарвам цяла година с един телефон. Търся разнообразие. От 7цата нямах никакви оплаквания. За ноут 8 ще почакам 5 - 6 месеца, да видя, ще гърми ли. Може и да видя ябълките какво ще изкарат.
За сега ще ползвам този няколко месеца пък после каквото дойде.

И за да не е 100% спам постът, ще отбележа, че не ми идват нотификации от олх, когато някой ми пише съобщение на обявите ми.. А на таблета ми си излизат.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Съска ли ви камерата на вас докато правите видео ?




https://www.youtube.com/watch?v=GLLYnY-h...e=youtu.be
Цитирай

Не, не ми съска на мен.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Днес точно правих клип и няма съскане по мои наблюдения.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Яко, значи е при мен дефекта. Има шанс да е от някой апп или да е софтуерно (моя е от Англия). Не че правя милиард клипа, пък и като има звук, то не се усеща ... Няма да се занимавам с гаранция още.

^,^^ Мерси.
Цитирай

(2017-09-05, 13:15:27)vladi1 написа:  Оправи се снощи се махна това предупреждение но мина към час и половина.  Вечерта зареждах. Днес сутринта всичко беше наред
Водата като изсъхне все едно я е нямало. Бирата като изсъхне , лепи. Би могъл порта да събере фини частици прах и да се образува ефекта на перлата. Аз бих го измил и бих го обдухал със сгъстен въздух.С тънката тръбичка.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Просто на течаща вода нали? Сгъстен въздух нямам, може би сешоар.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Продава се по книжарниците тип Office 1 Superstore. Аз го ползвам и за почистване на лаптопи и т.н. Ще ти влезе в употреба Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-09-07, 20:11:33)vladi1 написа:  Просто на течаща вода нали? Сгъстен въздух нямам, може би сешоар.

Да. На течаща вода. А сгъстен въздух си купи-5-6 лева е и се ползва много време( ще ти свърши работа и за лаптопа)
Разликата е огромна. Сгъстения въздух е под налягане (съответно много по мощна струя от вентилатора на който и да е сешоар) , освен това към флакона има една фина тръбичка , чийто край допираш преспокойно до портовете без да се притесняваш, че ще ги загрееш (както е при сешоара)

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Силна струя въздух би вкарала водата вътре в телефона. Според мен е по удачно със сешоара, като не се прекалява с нагряването.
... Лично мнение!

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай

Мерси за съвета

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2017-09-07, 20:24:03)rbobev написа:  Силна струя въздух би вкарала водата вътре в телефона. Според мен е по удачно със сешоара, като не се прекалява с нагряването.
... Лично мнение!

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk

Е, чак толкова силна не е , все пак има изолираща мембрана. Нали на нея се дължи въпросната водоустойчивост. При мен не я вкарва, а я издухва встрани (предполагам , понеже съм го правил поне 5-6 пъти) какво правя струвам често "пием" кафе и двамата Smile

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

аз пък съм много доволен от прахосмукачката, имал съм при сонитата като ги мокрих после говорителите пращят все едно са заминали, пускам прахосмукачката с ръка запушвам дупката от където смуче като оставям само малко място колкото да го допра до говорителя или буксата за зареждане.. оправя се на секундата все едно не е бил мокрен, тествано и работи на 110%
Цитирай

Днеска във Виваком пробвах два Galaxy S8 plus с цел да си купя един. И двата бяха с розовещ по края дисплеи. Единия беше мострата , а другия разопаковам пред мен. Не е истина просто. И после как да си го купя - то дисплея е най-якото нещо и то като не е както трябва да бъде. Имам си едно наум , че пак са купили дефектните бройки за без пари и ги пробутват тук на промоция - както беше с други марки навремето. Отказах се. Вашите наблюдения какви са? Иначе телефона си е супер.

SAMSUNG GALAXY S8, LG G3 32 Gb. , Nexus 7 Cyanogenmod
ex. LG G3 16 Gb, HTC 516,HTC EVO 3D ,  

Цитирай

Това розовеене като го гледам се получава заради комбинация от отблясъка на дневната светлина + заобления екран. Като гледам телефона директно - розовее Edge-a, като гледам телефона отстрани, и съответно гледам Edge-а централно - не розовее.
Цитирай

Има корекция от която всичко се оправя, останалото е спам!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да ги коригират преди да го продават - спам за теб , 1500 лева на вятъра за мен.

SAMSUNG GALAXY S8, LG G3 32 Gb. , Nexus 7 Cyanogenmod
ex. LG G3 16 Gb, HTC 516,HTC EVO 3D ,  

Цитирай

(2017-09-11, 18:29:19)djiliev написа:  Днеска във Виваком пробвах два  Galaxy S8 plus с цел да си купя един. И двата бяха с розовещ по края дисплеи. Единия беше мострата , а другия разопаковам пред мен. Не е истина просто. И после как да си го купя - то дисплея е най-якото нещо и то като не е както трябва да бъде. Имам си едно наум , че пак са купили дефектните бройки за без пари и ги пробутват тук на промоция - както беше с други марки навремето. Отказах се. Вашите наблюдения какви са? Иначе телефона си е супер.
Купи си Нокия с фенерче, там няма да ти розовее нищо. Big Grin
А сега сериозно-това розовеене се оправя с настройка на дисплея. Има си специално меню за корекция на цветовата гама по ъглите. С плъзгач я избираш по-топла или студена тоналност.
Трябваше да влезнеш в менюто и да го коригираш. Ако не се оправи, чак тогава да се ядосваш. Като излезна телефона имаше много оплаквания. Включително и при мен. На тези, на които въпросната корекция не помогна им смениха гаранционно дисплеите и край. Историята с розовеещите дисплеи свърши.
От месеци не са се оплаквали тук за това.
Цитирай

Хах, явно ти е трудно да мръднеш настройката наляво/надясно!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

С новите актуализации на софтуера също има подобрение. А тези в магазина едва ли са с най-новия.
Утре се връщай и вземай ако не си взел друго.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

'g'SM-G955F
Цитирай

(2017-09-11, 20:41:29)turl написа:  Хах, явно ти е трудно да мръднеш настройката наляво/надясно!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Тогава защо на моята с8 като я взех не се налагаше да правя корекциите?

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Значи ти си един от малкото щастливци.
Принципно самата технология на изработка на точно този тип дисплей предразполага избиването на червено. Да ти се падне абсолютно чист дисплей е много малко вероятно.
Точно затова са направени всичките тези опции за корекция и трябва да призная, че вършат работа. Ако пък не се оправи от тях се носи телефона в гаранционния сервиз. Там сменят дисплея без много обяснения.
Цитирай

(2017-09-11, 21:18:38)Marto.g написа:  Тогава защо на моята с8 като я взех не се налагаше да правя корекциите?

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Е и? Какво като не си правил корекция, това означава по-качествен дисплей ли? Важното е , че с корекциите проблем няма, дали софтуера автоматично коригира или трябва външна намеса с минимални усилия аз проблем не откривам, още повече, че официално производителя го е обявил Wink

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз за качествен нищо не споменах казвам ти че нямам червени оттенъци или подобни.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Оки, все тая, радвам се за теб Wink

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)