Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимки, направени с Galaxy S8 / S8+

[Изображение: 17788698_m.jpg] [Изображение: 17788699_m.jpg] [Изображение: 17788700_m.jpg]
Малко морска тематтика

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
Аксесоари

От днешната разходка..[Изображение: 5d2b7cbe4313823ebba9bde66d5c7a42.jpg]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

Малко шопинг терапия в тая жега. Малкия си хареса магнитчето.

Снимка на авто режим с труден за фокус обект.[Изображение: dac2df2970ae4e8a6b4ab760ef5339e8.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

От мен малко майски - от първите правени с телефона Smile

Това снимах заради М-стикерите на решетката, леко сумрачно е, беше след 20ч, като бях излязла да скитам сама на спокойствие:

[Изображение: 17791533.jpg]

Малкият - видимо доволен  Big Grin

[Изображение: 17791596.jpg]

Една старинна църква в нищото - в един пущинак, но за мое учудване, вътре гореше кандило ...

[Изображение: 17791781.jpg]

И един съвременен храм:

[Изображение: 17791856.jpg]

Тук още не знаех как са си избера къде да фокусира  Lol

[Изображение: 17791597.jpg]

Любим плаж:

[Изображение: 17791526.jpg]

И още един:

[Изображение: 17791527.jpg]

[Изображение: 17791529.jpg]

Цъфнало маслново дръвче - не бях виждала - пак фокусът малко ми е губи - мое незнание:

[Изображение: 17791530.jpg]

[Изображение: 17791532.jpg]

И тази снимка я правих, за да видя как ще излязат различните "повърхности". Доста реалистично е Smile

[Изображение: 17791882.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • SeVdilin
Цитирай

Снимките са изключителни,като качество говоря...и не само.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Наистина.... снимките са уникални! Само това BMW малко ми развали удоволствието и насладата...
М–стикери.... Майтап...Малко разноцветно тиксо и воала...Тоя „кошник“ даже не е паркирал до истинскo М. То ако се загледаш...! Само в България всички AMG–та зареждат дизел на бензиностанцията... Всички BMW са MPower и всеки Гоуф е GTI...но това е друга тема...!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Е, фукарийката я има навсякъде Smile   На мен ми стана леко забавно, затова снимах  Tongue

Нещо за днес за "лека нощ" -  разкопки - пак на пътя в нищото. Сигурно са копали за къща и така са се натъкнали и веднага е оградено, има поктив. Имаше табели, че е по европроект. Действат хората.

[Изображение: 17793899.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • SeVdilin
Цитирай

Рафи на язовир Копринка. [Изображение: 822d65ccc315e1aff072654faf1aa5e2.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Страхотна камера има този телефон. Колеги, някой ще може ли да направи 4к видео, например Дивна, че тя съчетава много цветове. Искам да видя как се справя с 4к.
Благодаря...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

М, 4к видео ?!?! За първи път чувам, какво означава?

Бях снимала малко от едно празненство в детската градина. После в къщи го свалих - да го изгледаме повече хора и нямаше човек да не отбележи, че е феноменално. Като тръгнах, обаче да го изпращам - 8 минути над 1 ГБ. Пък ми се досвидя да го компресирам, заради качеството. Тогава видях, че има настройки за размер на видео и снимки. Но не съм ги намаляла. Предполагам това имаш предвид:


Прикачени файлове Миниатюри
   

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • SeVdilin
Цитирай

(2017-07-03, 13:00:41)divna написа:  М, 4к видео ?!?! За първи път чувам, какво означава?

Бях снимала малко от едно празненство в детската градина. После в къщи го свалих - да го изгледаме повече хора и нямаше човек да не отбележи, че е феноменално. Като тръгнах, обаче да го изпращам - 8 минути над 1 ГБ. Пък ми се досвидя да го компресирам, заради качеството. Тогава видях, че има настройки за размер на видео и снимки. Но не съм ги намаляла. Предполагам това имаш предвид:
Само че твоето е оставено на FullHD (1920x1080), по - нагоре (скрила си го и не се вижда) има опция UHD - което дефакто е 4К. Лично според мен е доста далеч от едно хубаво и качествено 4К, но... мое мнение! Имам видео камера (само) която снима в FullHD и видеото й сравнено с това 4К на телефона е в пъти по-добро.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Аз си снимам във fullHD@60fps , не виждам смисъл от 4к особенно от камера на телефон ..
Цитирай

Моето е, каквото Самсунг са оставили по подразбиране  Lol  Дори не съм обърнала внимание, че нагоре има още Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

На мен лично FHD1080 и 60 кадъра /аз съм с С6, но в този случай няма особено значение/ най много ми харесва дори и ако го гледам на 55" ТВ. 4к/QHD тормози и доста от компютрите .... при някои може да сече доста при възпроизвеждане. Да не говорим какъв става размера на клипа. Но това не пречи да се изпробва.

@divna за прехвърляне на снимки и клипове използвай SHAREit. Прехвърля ги по WiFi и става доста по бързо в сравнение с блутут! Човека който ще получава обаче също трябва да я има инсталирана тази програмка.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

(2017-07-03, 14:26:45)pockobg написа:  @divna за прехвърляне на снимки и клипове използвай SHAREit. Прехвърля ги по WiFi и става доста по бързо в сравнение с блутут! Човека който ще получава обаче също трябва да я има инсталирана тази програмка.

О, мерси, аз бях тръгнала през Месинджъра  да го пускам, съвсем не бях обърнала внимание за размера, то и за tranz.it  малко резнах Smile

Днес малко пресни, намачкани картофки, с пресен кромид и сол Smile  Даже солчицата добре е излязла, предвид осветеността, която имах  Big Grin 

[Изображение: 17804287.jpg]

И един елек с особена материя с ресни и шевица Smile

[Изображение: 17804286.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • SeVdilin
Цитирай

divna, снимките ти обработвани ли са по някакъв начин допълнително?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Не, но картофите бяха на плота в кухнята, където има светодиодна лента. Може тази светлина да влияе по някакъв начин. И шевицата и картофите - на друго място, с друга осветеност, нямаше да изглежат точно така. Шевицата е близо до терасата, т.е. има дневна светлина, без да е много ярка.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Лека ви нощ от Cher, France [Изображение: 6a4b3fbc095cb9e4e5f12b1be75280e0.jpg]

Enviado desde mi SM-G955F
Цитирай

Много красив залез!

Smile

[Изображение: 17811599.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • SeVdilin
Цитирай

[Изображение: 17811986_m.jpg][Изображение: 17812353_m.jpg]

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Влизам да пиша "Нов отговор" от черния бутон, а не "Бърз отговор". Над полето за писане има бутон за вмъкване на изображение и там помествам линк към изображението.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

На широчина и височина пишете ли нещо защото като че ли ми се струва че са се качили не целите изображения

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Задавам единия параметър само, ако желая да се визуализират по-малки. Иначе оставям празно.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

По принцип,говоря само по принцип е хубаво да качвате снимките във VFL.Ru,защото там се виждат EXIF данните и се разбира с какво е снимана и дали снимката е манипулирана допълнително със софтуер за обработка на изображения,аз съм си включил и геотагинга,но това вече е по желание.Иначе така както са по- горе качени снимките,не можеш да докажеш със SGS 8 ли са снимани с Леново ли,с Хуявей ли,с DSLR ли...изобщо с всичко може да са снимани,не знам дали ме разбирате правилно Smile
Иначе едно от нещата което ме кефи в този телефон е как вади небето,просто изключително е.
П.П.Ето пример->

[Изображение: 17456916_m.jpg]
като цъкнеш в/у снимката веднага разбираш с какво е снимана,къде,кога,как,изобщо всичко...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Само светли снимки.....ето една луна от мен. Само не знам защо съм я направил с тая резолюция....
[Изображение: 17813794_m.jpg]

Huawei P40 Pro+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)