Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus ZenFone 3 Max ZC553KL Dual SIM
#1

Здравейте, никъде не намерих тема за този телефон. Някъде има ли да ме пренасочите? Интересува ме някой, който го има  да сподели впечатленията си от него. Спряла съм се на него, защото няма телефонът, който искам, но не съм го виждала на живо. Smile Smile Smile

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.
Цитирай
Аксесоари
#2

@gery_2000bg, виж цялата тема за него на 4PDA : http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=798380

 
Цитирай
#3

(2017-05-07, 18:49:46)NoMaD написа:  @gery_2000bg, виж цялата тема за него на 4PDA : http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=798380

Благодаря. Но да попитам в България няма ли мнения за телефона?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.
Цитирай
#4

Притежавам телефончето малко повече от 1 месец.На 4-тия ден се скапа дисплея,след като поработи около 40-50 мин.започна да "прескача"(премигва),да трепти или каквото там се сети човек.Или общо казано след като загрее се побърква.Сменен гаранционно за 4 дни.Сега е за пореден ремонт,отказа да се зарежда,според сервиза поради попадане на влага,но не се знае от къде е тази влага.До тук за проблемите. Smile
 Като цяло доста солиден телефон,алум.корпус за съжаление доста хлъзгав,дисплея се вижда добре при слънчева светлина,при продължителна работа не загрява много.Батерията издържа доста,при мен рекорда е 3 дни,с умерено използване,малко игри,малко интернерт,около 2-3 часа разговори.Не съм го пробвал в режим 2 сим карти.
Има опции за включване на различни приложения при заключен екран,например ако написуваш буквата "С" се включва камера,и тем подобни.
За краткото ползване на телефона,толкова от мен.Чуствата са противоречиви,но като цяло ако ги нямаше дефектите не елош телефон,
Цитирай
#5

(2017-05-12, 08:45:57)maxdi написа:  Притежавам телефончето малко повече от 1 месец.На 4-тия ден се скапа дисплея,след като поработи около 40-50 мин.започна да "прескача"(премигва),да трепти или каквото там се сети човек.Или общо казано след като загрее се побърква.Сменен гаранционно за 4 дни.Сега е за пореден ремонт,отказа да се зарежда,според сервиза поради попадане на влага,но не се знае от къде е тази влага.До тук за проблемите. Smile
 Като цяло доста солиден телефон,алум.корпус за съжаление доста хлъзгав,дисплея се вижда добре при слънчева светлина,при продължителна работа не загрява много.Батерията издържа доста,при мен рекорда е 3 дни,с умерено използване,малко игри,малко интернерт,около 2-3 часа разговори.Не съм го пробвал в режим 2 сим карти.
Има опции за включване на различни приложения при заключен екран,например ако написуваш буквата "С" се включва камера,и тем подобни.
За краткото ползване на телефона,толкова от мен.Чуствата са противоречиви,но като цяло ако ги нямаше дефектите не елош телефон,

Много благодаря за отговора. А камерата да попитам как е? И предната камера дали е добра?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.
Цитирай
#6

Извинявай за късния отговор.
За краткото време което го ползвам,нямам впечатления,имам направени не повече от 10-15 снимки.Все пак камерата не ми е приоритет при избора на телефон.Забелязах че светкавицата е с 2 диода,но като интензитет не е кой знае колко силна.Бих казал че в сравнение с тази на LG G2 даже свети по-слабо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)