Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wifi & Bluetooth губи се връзка на wifi
#1

Здравейте!

Имам проблем незнам какво се дължи но кога свържа блутут с аудио източник и св губи връзката на wifi ..появява се едно удивително на иконката на wifi.
Дали защото няма много силен сигнал на wifi. По принцип си зарежда добре и не е много слаб.

Samsung s8 64gb grey
Цитирай
Аксесоари
#2

Това при доста телефони е така, включително на моя LG G4 и един S5, с които съм тествал специално това. И двете услуги работят на 2.4 ghz и си пречат. Просто интернета става много бавен, не че го няма съвсем. Ако рутера ти поддържа 5 ghz можеш да опиташ как ще е.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#3

А някой който ползва Skype пробвал ли е да провежда разговори през мобилни данни? Питам защото един приятел с S8 докато не пусне WiFi аз не го чувам при разговор.

'g'SM-G955F
Цитирай
#4

(2017-05-09, 08:20:08)vankogotinoto написа:  А някой който ползва Skype пробвал ли е да провежда разговори през мобилни данни? Питам защото един приятел с S8 докато не пусне WiFi аз не го чувам при разговор.

Ей сега пробвах-работи абсолютно безпроблемно скайпа през мобилни данни. Няма накъсване или забавяне при разговор.
Явно приятелят ти е в зона с лошо покритие.
Относно използване на wi-fi и bluetooth едновременно, пак нямам ядове. Ползвам безжични маркови слушки и гледам 4К видео от мрежата безпроблемно. А за това си трябва бърз нет, определено.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)