Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Още една концепция направена по слуховете.
[Изображение: oneplus4_concept-640x360.png]
Аксесоари
#27

Преди седмица Carl Pei си качи снимка в Инстаграм, която е черно бяла, което веднага породи слухове, че е възможно ако 1+5 е с 2 камери, да се използва същата технология, както при Хуауей - единия сензор улавя цветовете, а втория сензор е монохромен. Ако телефона е с 2 камери и използват тази конфигурация ще бъде супер! Като собственик на Хонор 8, който използва точно такава двойна камера, мога да кажа, че снимките са много много добри, за телефон с камера f/2.2 и без ОИС.
Другия вариант е да използват широгоъгълна камера като LG.
А третият е да се използва 2-рия сензор за приближаване, както при Ми6, което би било супер простотия според мен. Крайно излишно.

А относно рендъра отгоре.. не съм профи фотограф, но мисля, че е лоша идея да сложат светкавицата между 2-те камери. Знам, че има хора във форума, които доста разбират от фотография и бих искал да чуя и тяхното мнение за това дали е добра или лоша идея.

Huawei Mate 10 Pro
#28

Поредния скалъпен рендер

[Изображение: oneplus-5-leak-2.jpg]
#29

Според мен в фейк. Почти сигурен съм, че ще заложат на техния дизайн с камера в средата. А ако е с две камери, предполагам, че ще са вертикално разположени.

Huawei Mate 10 Pro
#30

То всички картинки от началото на темата са концепции и измислени рендери. Още не сме видяли дефакто телефона.
Просто споделяме какво циркулира из мрежата.

Sent от моя Пищакметален телефон през Tapatop
#31

http://www.androidauthority.com/dual-cam...pe-772550/

OnePlus 3 64Gb

#32

$650 при техния модел на продажба са си много. Вярно е, че със всяка година цените се вдигат, но тук скачат във съвсем друг сегмент. Зависи и какво ще предложат, но при премиум устройствата конкуренцията е съвсем различна.

Cognosce te ipsum!
#33

Не вярвам да го праснат на 650. И за 600 не вярвам. Според мен ще е между 500 и 550 в зависимост от обема памет/РАМ. Което пак е доста голямо увеличение и може да откаже много хора.

OnePlus 3 64Gb

#34

Според мен ще има 2 модела:
6/64 = $499
8/128 = $549.

Huawei Mate 10 Pro
#35

Имаше слухове за "международна" версия на 'премиум' цена над $600. Надявам се да не е това. Макар че е добре сега да пробват, да се опарят и да върнат нещата в приемливи граници. В противен случай ще пробвам някой расов китаец като Xiaomi/ZTE около $400.

Cognosce te ipsum!
#36

Аз така и не разбрах кой пусна този слух за цена $650.. сега във всяка статия в интернет се върти тази цена, а източник не може да се намери. Като цяло - врели некипели. Мисля, че им е прекалено рано на 1+ да вдигнат цената.. драстично.

Huawei Mate 10 Pro
#37

Може да се окаже на някоя версия с 8GB/256GB рам и диск.
#38

(2017-05-17, 16:17:20)GH0STFACE написа:  Може да се окаже на някоя версия с 8GB/256GB рам и диск.
http://m.geekbuying.com/item/Oneplus-5-5...79084.html

Едва ли....Май никой не е наясно какви ще са спецификациите...Според geekbuying,дисплеят ще е с 2К резолюция !?!?

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
#39

За сега 1+5 се оказва една добре пазена тайна. Има предположения за дизайна и за х-ките, но нищо конкретно. Китайците успяват да поддържат вълнението.

Trust nobody who smiles before 10am...

#40

Хайпът е най-евтината реклама. И се оказва доста ефикасна.

Huawei Mate 10 Pro
#41

Само на мен ли "това" ми харесва повече от "онова" ?

   

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
#42

(2017-05-17, 08:43:01)aiwara написа:  http://www.androidauthority.com/dual-cam...pe-772550/

Тонка, на мен ми харесва снимката от тази статия, а снимката от твоя пост изобщо не ми харесва.

Huawei Mate 10 Pro
#43

Е,нормално....На мен си ми харесва....В стил iPhone 7 Plus....Тъкмо съм му свикнал...Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
#44

дано да не е керамичен, че аман вече от чупливи телефони

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
#45

Аз бих се зарадвал, ако го направят от неръждавейка. Чиста работа.


#46

Или са преместили 3.5мм жака или напълно са го премахнали..

[Изображение: DAFqvfdUAAASIxd.jpg]

Huawei Mate 10 Pro
#47

seems fake. Не е ли съмнително за трети пореден път да използват същия дизайн от тройката? (badly photoshopped)

и поредната снимка от Китай 
.jpg 987.jpg Размер: 33.31 KB  Сваляния: 79

Always looking forward
#48

Не виждам смисъл двата говорителя да са отдолу. За музика няма голяма разлика, а за видео пак звука идва от едната страна на телефона.

Samsung Galaxy S4
#49

Снимка показва прототип на OnePlus 5 : http://www.androidauthority.com/dual-cam...pe-772550/

 
#50

(2017-05-18, 09:00:36)pavelcheto написа:  Не виждам смисъл двата говорителя да са отдолу. За музика няма голяма разлика, а за видео пак звука идва от едната страна на телефона.

Не е задължително и двете да са говорители - едното може да е говорител, другото микрофон, но да са направени по този начин естетически, за да изглежда симетрично.

Trust nobody who smiles before 10am...

Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)