Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Китайска работа, може и да е менте  Tooth


Аксесоари

Е то е ясно, че lada2107 ги е скрил номерата. Smile Big Grin

OnePlus X - Pixel 5

IMEI-те са със лепенка върху задния капак на телефона.

Там също, но и на кутията ги има. Аз просто сметнах, че е по-добре да ги прикрия. Storstark


OP:

The OnePlus 5 uses the same level of high-quality components as all OnePlus devices, including the AMOLED display. We’ve received feedback from a small number of users saying that at times they notice a subtle visual effect when scrolling. This is natural and there’s no variance in screens between devices.

Хм.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Компанията заявява, че отчетения от някои потребители ефект при скролиране е естествен и между дисплеите в OnePlus 5 няма никаква разлика : http://www.androidpolice.com/2017/06/29/...ys-normal/

 


Huawei Mate 10 Pro

Връщайте ги докато можете :https://www.xda-developers.com/confirmed-oneplus-5-display-upside-down-likely-reason-jelly-scrolling/

От Xda доказаха, че дисплеите са обърнати, заради пестене на място и уж са се опитали чрез софтуер да компенсират ефекта, но явно не се е получило.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Интересно ми е в каква посока ще се развие тази история за 1+. По принцип съм кандидат да си купя нов телефон като се колебая между 1+5 и Р10+ (70/30 за 1+5 за сега), но с този обърнат дисплей (ако реално е истина) и този (д)ефект при скролване, започвам да се чудя дали би било добро решение да дам 550 долара за нов телефон. Не ми се нрави факта, че няма оптична стабилизация, но все пак обещаха да добавят дигитална за 4К запис, което пак е нещо.
Decisions, decisions...

Huawei Mate 10 Pro

Аз не страдам от дефект при скролирането. Но винаги има шанс да изтеглиш късата клечка. Изчакай да видим как ще се развият нещата. Освен това винаги може да го върнеш, ако не ти допадне.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C

Сто пъти го гледам тоя телефон и проблем не виждам. Единственото, което ме дразни, е липсата на инфраред. Изчистен андроид, светкавичнина работа, мноого добра сглобка.... Съпорта им е на много високо ниво. Няколко пъти им писах през лайвчата и съм възхитен. Какво ли не ги питах, оказаха се компетентни.
Офертата за 20 евро отстъпка за аксесоари, още важи Storstark


Имам 3T и нямам почти никакви проблеми с телефона, найстина е много добър и е точно това, което съм искал винаги. Вмомента съм на мнение, че никога няма да си взема Samsung или iPhone ама кой знае, може и да изкарат нещо, което да ми хареса (едва ли). Мисля, че 5 е точно това, което се очакваше от тях да представят, и се надявам компанията да продължи напред, за да имам по-малко ситуаций като: "Какъв телефон имаш?", "Oneplus 3T", "Това е HTC нали?".

Мен като ме питат казвам, че е китайски.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C

(2017-07-02, 17:31:37)nananahx написа:  Имам 3T и нямам почти никакви проблеми с телефона, найстина е много добър и е точно това, което съм искал винаги. Вмомента съм на мнение, че никога няма да си взема Samsung или iPhone ама кой знае, може и да изкарат нещо, което да ми хареса (едва ли). Мисля, че 5 е точно това, което се очакваше от тях да представят, и се надявам компанията да продължи напред, за да имам по-малко ситуаций като: "Какъв телефон имаш?", "Oneplus 3T", "Това е HTC нали?".
Сериозно ли от тях се очакваше да представят телефон с посредствена камера, липса на защита от вода и прах и изкопиран дизайн ?
Сега с 1+5 ще имаш други ситуации, предполагам се сещаш какви..

OnePlus 5 vs OnePlus 3T vs OnePlus 3 Camera, Video & Audio Comparison : https://www.youtube.com/watch?v=vK4yVL8n9e4

 

Добър ден, надъхал съм се да си купувам 8гб версията и се загледах от сайта им е една цена, а в али-то го намерих на съвсем друга. Въпроса ми е има ли шанс ако го взема от али-то да не бачка ЛТЕ-то тук и заслужава ли си риска и 2те седмици повече чакане. Също така, ще помоля за малко помощ, ако някой си го е поръчал вече. Благодаря предварително.

LG Nexus 4 Black 16gb version 4.3 jwr66y + Cataclysm ROM + franco kernel #193

Не, версията е една и съща за всички пазари - A5000.

 

(2017-07-04, 12:58:59)NoMaD написа:  Не, версията е една и съща за всички пазари - A5000.

Тогава от къде идва разликата в цената?

LG Nexus 4 Black 16gb version 4.3 jwr66y + Cataclysm ROM + franco kernel #193

И колко е разликата? Може ли линк към Али?

POCO F5 12/256 GB





не знам каква разлика си намерил, но ако е по-евтино от официалния сайт то нещата са много съмнителни. 
Не рискувай и си го поръчай от официалния сайт. Без проблеми с митницата, сравнително бърза доставка с DHL и гаранция.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T

(2017-07-04, 14:32:15)ronnie72 написа:  И колко е разликата? Може ли линк към Али?

Разликата е около 40-50 евро

(2017-07-04, 14:33:07)mita6ki9 написа:  не знам каква разлика си намерил, но ако е по-евтино от официалния сайт то нещата са много съмнителни. 
Не рискувай и си го поръчай от официалния сайт. Без проблеми с митницата, сравнително бърза доставка с DHL и гаранция.

Точно за това питам, и на мен ми изглежда съмнително и затова исках първо да се допитам до по-запознати. Заслужава ли си риска и как стои процедурата със митницата при доставките от али-то ако има по-запознати, ще съм много благодарен за повече инфо.

LG Nexus 4 Black 16gb version 4.3 jwr66y + Cataclysm ROM + franco kernel #193

(2017-07-04, 14:32:15)ronnie72 написа:  И колко е разликата? Може ли линк към Али?
Каквато и да е, като сметнеш митнически такси тук при поръчка от Али, пак ще излезе същото. Така че, по-добре - от официалния сайт.

 

(2017-07-04, 14:55:11)sL1m написа:  Разликата е около 40-50 евро


Точно за това питам, и на мен ми изглежда съмнително и затова исках първо да се допитам до по-запознати. Заслужава ли си риска и как стои процедурата със митницата при доставките от али-то ако има по-запознати, ще съм много благодарен за повече инфо.

Ако мислиш, че за да спестиш макс 50 евро си заслужава да нямаш гаранция и да имаш 50% шанс да платиш около 100 евра в полза на държавата, с което телефона да ти излезе златен и пак да НЯМАШ гаранция - то смело се хвърляй Wink. Иначе няма съмнително, в aliexpress нещата са по-евтини винаги /има си причини/, въпросът е докато стигнат до нас дали все още ще са така евтини или ще си от "щастливците" с митницата.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz

Double Unboxing OnePlus 5 : https://www.youtube.com/watch?v=UmrOpkaHMp0

 

Някой ако случайно иска да сподели рефералния си номер, до ден-два смятам да си поръчам телефонче.

LG Nexus 4 Black 16gb version 4.3 jwr66y + Cataclysm ROM + franco kernel #193
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)