Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възможно ли е да ме подслушват?
#1

Не мога да твърдя със сигурност ,но май от както телефона ми се ъпдейтна до Андроид 7.0 , ми се промени тона на сигнала който чувам след като набера номер(повикване) ...звучи някак дрезгаво,и това само когато ми е на ухото,на спикърфон си е нормален тона. Не ми е повредено малкото говорителче,защото като вдигне отсрещната страна се чува нормално. Странна работа ,получих вече и последващ ъпдейт ,но дрезгавото "туткане" си остана.
Понякога ,(рядко) си чувам ехо от гласа при разговор.
Искам да питам някой забелязал ли е подобно явление?


Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да си оперативно интересен на службите за да те закачат. Едва lo някой ще слуша моите глупости където бръщолева по телефона. Аз също с определени хора имам адско ехо в слушалката, но проблема не е в моят телефон, а в отсрещния. От другата страна, като ги попитам за това ехо ми казват, че не съм първият който се оплаква от това.
Цитирай
#3

Направи си ресет след актуализация на устройството, а дали те подслушват точно тебе - едва ли.

 
Цитирай
#4

Ако си член на ИДИЛ със сигурност те подслушват.
Цитирай
#5

Гугъл сървиси пренасочва всеки разговор ...

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Моля да се опитате да удържите напъна да пишете тъпотии...
Просто искам да разбера дали някой е забелязал подобна промяна в тона на сигнала.
Иначе ще пробвам с друга карта да видя как е..

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2017-05-09, 10:35:57)sashocos написа:  Не мога да твърдя със сигурност ,но май от както телефона ми се ъпдейтна до Андроид 7.0 , ми се промени тона на сигнала който чувам след като набера номер(повикване) ...звучи някак дрезгаво,и това само когато ми е на ухото,на спикърфон си е нормален тона. Не ми е повредено малкото говорителче,защото като вдигне отсрещната страна се чува нормално. Странна работа ,получих вече и последващ ъпдейт ,но дрезгавото "туткане" си остана.
Понякога ,(рядко) си чувам ехо от гласа при разговор.
Искам да питам някой забелязал ли е подобно явление?


Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Ако си на Теленор от една седмица вече е активна услугата HD Voice. Точно от това съм сигурен, че може да е това за, което споменаваш. Ако те дразни ще трябва да ползваш 2G мрежа. Тогава не се активира услугата. Пробвай на 2G да проведеш разговор и кажи как е.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#8

Колега, моля да ме извиниш, че си изразих мнението, но опитах да отговоря на заглавието на темата ти! Идеята ми беше да ти подскажа какъв тип хора биват подслушвани.

Първото мнение, което си написал според мен е от оператора защото и аз го имам от време на време този проблем, но съм го имал и при Android 4 и нагоре. Мисля, че няма от какво да се притесняваш.
Цитирай
#9

И при мен е така.
Цитирай
#10

При теленор се случват тези неща, няма нищо страшно.. Явно както каза колегата ganchev правят някакви неща, може би трябва да почакаме тъпреливо, че вместо hd се чува като по скайп едно време (пък май и сега, но не съм го ползвал отдавна)
Цитирай
#11

Към М-тел съм.
Иначе пробвах повикване през 2G по съвета на ganchev,...няма разлика!
Трябва да пробвам с друга карта ..но нямам подръка nano...


Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

(2017-05-11, 14:22:26)Sv3TL10 написа:  При теленор се случват тези неща, няма нищо страшно.. Явно както каза колегата ganchev правят някакви неща, може би трябва да почакаме тъпреливо, че вместо hd се чува като по скайп едно време (пък май и сега, но не съм  го ползвал отдавна)
И при мен се чува така...отначало помислих че е заради Android 7.0 ама явно не е..От оператора идва всичко.Мисля че бъзичкат мрежата за подобрение
Цитирай
#13

Като те подслушват не можеш да разбереш по качество на разговор. Това отпада, и съм сериозен.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)