Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Заслужава ли си смяната на S7 с S8?
#1

Здравейте, преди 7 месеца си взех S7 заслужава ли си да го заменя за S8?
Поздрави! Visslar




Аксесоари
#2

За мен- да!

Бях със с7edge и доста се чудех дали да взимам осмицата, но не съжалявам.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
#3

О да. Заслужава си.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#4

При неограничено налично количество валута всичко си заслужава и е оправдано. : )
#5

Не си заслужава, според мен. Ще спечелиш само по-голям екран, абсолютно нищо друго. Ти си прецени заслужава ли си да похарчиш сума пари за по-голям екран.

Choosing...
#6

С няколко думи "мерак и кеф с пари се троши". От тук нататък Вие си решавате, ако се изхожда от целесъобразност не си заслужава въобще смяната. С7 ще ти върши същата работа както и С8+ еднакво през следващата 1 година. Ако искате да сте с по-новото устройство и с това да се отличавате от другите, съответно трябва да заплатите цената!
#7

Е то, ако се гледа реално и S5 ще ти върши абсолютно същатата работа, и то не след година, ами и за 2-3 напред.
Ама нали искаме да ни е кеф и да ни е разнообразно, цената е висока- да.

Аз лично имах с7 едж и го продадах, сега чакам малко цената на с8 да падне, да се поизчистят и бъговете и от парите на старият ще добавя още и ще си взема с8+.
Но като цяло купуването на скъпи смартфони НЕ си заслужава и няма да ти даде МНОГО повече функционалност от смартовете за 300-400лв , без значение от доходите.
Всичко е в главата, щом сме тук и пишем всеки час и секунда за смартфони, значи това ни е хобито, а щом това ни е хобито, ще се купува и още как- аз лично всяка година троша по 2000-3000 лв за смартфони, но това харесвам, това купувам.

Дали си заслужава, отговор няма и да и неSmile

Купувайте си смартове, кефете си, само помнете, догодина ще има с9 и с9+ и тогава пак ще го искате и ще питате, заслужава ли си смяната със с8 за с9Smile
Точно това е хубавото на цялата игра, винаги искаме някой по-нов смартфон.
#8

Аз ще изкажа такова мнение по въпроса - ДА, заслужава си !
По слабата свързаност на S7 edg, спрямо Сонито което ползвах преди това е нещото заради което си заслужава на 100%
При S8+ този въпрос е решен !
Това е главното заради което си струва според мен! А има и още един куп подобрения...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
#9

Лично аз предпочитам да прескачам модел.
#10

(2017-05-09, 20:50:54)nedelchev nikolai написа:  Аз ще изкажа такова мнение по въпроса - ДА, заслужава си !
По слабата свързаност на S7 edg, спрямо Сонито което ползвах преди това е нещото заради което си заслужава на 100%
При S8+ този въпрос е решен !
Това е главното заради което си струва според мен! А има и още един куп подобрения...
Каква е тази по слаба свързаност?

Лично за мен S8/+ не си заслужават спрямо предходното поколение. Причини много и разнообразни Smile

Sent from my SM-G935F
#11

По кое не си заслужава, че е по-добър във всяко едно отношение S8?А за дизайн да не говорим S7 egde до него изглежда като телефон от миналото....Оревахте света , че батерията била зле и на двата модела а какво се оказа ...Единствено 6гб рам можеха да сложат ама нали Ноута трябва да се отличава.
#12

(2017-05-09, 21:19:53)degman написа:  Каква е тази по слаба свързаност?

Лично за мен S8/+ не си заслужават спрямо предходното поколение. Причини много и разнообразни Smile

Sent from my SM-G935F

Каква свързаност ?!?
Там където с S8 + разговарям нормално с S7 edg не мога .
Там където си хващам Вай Фая на S8 +, S7 edj не го вижда. 
Същото важи и за мобилните данни, а това все пак са телефони или .....

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
#13

(2017-05-09, 21:30:06)martoo написа:  По кое не си заслужава, че е по-добър във всяко едно отношение S8?А за дизайн да не говорим S7 egde до него изглежда като телефон от миналото....Оревахте света , че батерията била зле и на двата модела а какво се оказа ...Единствено 6гб рам можеха да сложат ама нали Ноута трябва да се отличава.

Ти сериозно ли? Толкова незначителни, маловажни, смотани и скапани подобрения има спрямо S7 Edge че смотаната батерия не личи.

(2017-05-09, 21:45:08)nedelchev nikolai написа:  Каква свързаност ?!?
Там където с S8 + разговарям нормално с S7 edg не мога .
Там където си хващам Вай Фая на S8 +, S7 edj не го вижда. 
Същото важи и за мобилните данни, а това все пак са телефони или .....

Вземи се осъзнай и си прочети бисерите.

Живейте си с очилата на самсунг, кефете се че имате(до излизането на ноута или с9) най - якото, най - суперското, най - великото, абе най - невероятно на великото суперско и т.н...... Що не вземете в космоса да пратите мостри да се научат извънземните кво е обхват и Вай Фай Facepalm1
#14

Даже не мисля да ти отговарям на несериозния ти коментар....
#15

Напълно сериозен е, и определено е в духа на предхождащите го.
#16

Добре "degman" ..... Не си струва да си сменяш s7 edga. Ползвай си го с здраве. Аз ги ползвам и двата с здраве и написах това което съм забелязал като разлики при тях.

Пс: И да добавя - няма никакви случайни натискания на еджовете !

Пс2: Не си спомням за космос нещо да съм писал. Мисля, че точно по темата съм писал и съм далеч от мисълта, че S8 e перфектен. Просто е по-добър в всичко от S7. Което пък е съвсем логично...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
#17

EdGe. Няма такова животно Edje.

За мен не си заслужава смяната - парите които му искат на S8 са преклено много за телефон, с който не полуаваш много повее спрямо предходния модел.
Но, предвид факта, е тук сме се събрали предимно ентусиасти на зеления робот - ако те гложди от вътре, не се замисляй ми сменяй.

Trust nobody who smiles before 10am...

#18

Да, така е . Грешка на пръстите.
Освен всичко друго и камерата снима много по-добре.
Въпреки, че няма промяна в параметрите снимките са по-добри. Стабилизацията на видеото е с огромна разлика. Селфи камерата също е много по-добра.

Пс: Ако беше зададен въпрос - дали 7-та е все още актуална ...
О да, актоална е и ще бъде такава още поне година. Просто защото е един много, много добър телефон...
Но осмицата си заслужава ...

Виж когато излезна 7 Айфон отидох с S7 в джоба до магазина. Сравних ги и прецених, че не е телефона заради който бих се разделил с S7 edg...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
#19

Добре, как да ти обясня че не значителните подобрения не са "много по". Има подобрения, но мнения като "много по" за мен са преувеличени за да не казвам друга дума. И не помня къде го писах - лично за мен S8+ е разочарование. Нещо като S5.

Sent from my LG-D802
#20

(2017-05-09, 23:45:18)nedelchev nikolai написа:  Въпреки, че няма промяна в параметрите снимките са по-добри.

Е има нов сензор + подобрена софтуерна обработка. Реално 8-цата си е с нова камера, нищо че привидно сензора е същия като стария. Абсолютно нормално е снимките да са по-добри.

Trust nobody who smiles before 10am...

#21

(2017-05-09, 23:52:11)smiley написа:  Е има нов сензор + подобрена софтуерна обработка. Реално 8-цата си е с нова камера, нищо че привидно сензора е същия като стария. Абсолютно нормално е снимките да са по-добри.

Освен това и вградената памет е двойно повече.
Дизайна обсолютно нов и според мен красив.
И още много подробности, които за мен са достатъчни за да имам такова мнение.
Пс: А ако някой ми подскаже и как да си върна три де ефекта на тапетите обещавам да почерпя ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
#22

Degman какви незначителни разлики това , че не искаш да си сменяш космическия телефон не е наш проблем.С8 има по- голям и много по добър екран от S7 edge в почти същото тяло.По- нов и по-добър чипсет, двойно повече вградена памет 2.1, нов сензор на камерата и се вижда разликата в снимките в полза на S8. От както ползвам скенера на ириса , пръстовия отпечатък веднага го изключих ( работи бързо и перфектно дори и в мрак) Това ако са малко подобрения боже господи.....и това са най-важните компоненти в един телефон поне според мен SmileДа повторя за дизайна пак S7 edge до S8+ изглежда като телефон от миналото.
#23

Ти написа част от незначителните разлики, другите са още по незначителни. Моя телефон няма нищо общо в случая. И дали искам да го сменя или не си е моя работа. Лошо няма че искаш да си намериш причини за неоправданата покупка, виждам че се справяш, просто не го изкарвайте нещо невероятно този телефон защото е просто един телефон. И като излезе следващия ще твърдите че този е изостанал, отживелица и каквито глупости още се изписаха.
#24

Разбирасе, че следващият модел се очаква да е по-добър от настоящият флагман. Нали това е всъщност прогреса. Нали заради това Самсунг подържат армия от инжинери, дизайнери и тн. Нали това наричаме прогрес, а той (прогреса) движи света ...
Въпреки, че историята помни много случай в които по-новият модел не е по-добър, не означава, че трябва да отричаме прогреса ...
А дали някой счита за нужно да сменя устроиството си с по-новият модел е въпрос на личен избор и лично виждане.
Всекий има право да прецени за себеси, изхождайки от личното си виждане и нужди!
Ако уважаваме мнението на останалите няма да се стига до излишни полемики.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
#25

Телефонът е несравним със S7, а злобарчетата, които е модерно да се наричат хейтъри, нека си бълват помия колкото искат. Ако им обръщаме внимание трябва да стоим в каменната ера.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)