Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с телефона не отваря приложения
#1

Здравейте от може би 2 дена имам някакъв странен проблем с телефона. Не отваря следните приложения (Google Play, Youtube, Yahoo mail , Gmail , Google+ , Google Settings , Adobre Acrobat , Play music и Shazam) опитах като премахна акаунта може би ще се оправи, но уви не се оправя... като тръгна да го отварям стой бял екран и дотам някой от приложенията който изброих като натисна на тях направо ме изкарват от самото приложение. Модела е Huawei GRA-L09 P8
Цитирай
Аксесоари
#2

Изтрий кеша и данните на Play Store и на Play services рестартирай и ще се оправи.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Пак същото... не го отваря дори и не го зарежда. Big Grin
Цитирай
#4

Здравей! Щом си се опитал да премахнеш акаунта значи е е проблем да направиш един reset, ще го направиш като нов. Явно телефона си го задръстил с боклуци, а reset е най-добрия cleaner.
Цитирай
#5

(2017-05-11, 12:00:54)person написа:  Здравей! Щом си се опитал да премахнеш акаунта значи е е проблем да направиш един reset, ще го направиш като нов. Явно телефона си го задръстил с боклуци, а reset е най-добрия cleaner.

Ще ми обесниш ли как да го направя този reset? Благодаря!
Цитирай
#6

@abvd виж в YouTube как се прави на твоя телефон.
Цитирай
#7

(2017-05-11, 22:36:00)person написа:  @abvd виж в YouTube как се прави на твоя телефон.

Здравей, мога ли да попитам за hard reset ли става на въпрос ? защото друг начин май няма Big Grin
Цитирай
#8

(2017-05-11, 22:36:00)person написа:  @abvd виж в YouTube как се прави на твоя телефон.
Да, и мен ме интересува как ще стане? Ако може линк за него в тубата.

 
Цитирай
#9

За това ли питаш колега?
http://www.hardreset.info/devices/huawei/huawei-p8/

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#10

Много благодаря за помоща със local reset си оправих проблема! Поздрави Smile

Добре, след ресета нямам мобилен интернет.. не мога да си го пусна смисъл горе където са 4-те лентички трябва да има 4G или 3G като активирам мобилния интернет но няма и това стана след reset-а как да го оправя ?!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)