Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни ъпдейти за LG G6

По принцип не трябва да се изтрият, но винаги има риск от загуба на данни. За това най-сигурно е да си прехвърлиш важната информация на SD картата или компютъра.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • deyansky
Цитирай
Аксесоари

По принцип има ли някаква разлика дали ще се update от LG Bridge или чрез OTA?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Не. Няма никаква разлика. Дали ще обновиш през компютъра или ОТА решаваш ти. Има все пак риск от компютъра да се обновява, ако случайно спре тока по време на самото обновяване.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Явно с H870DS още няма да ни огрее слънцето.

Lenovo A536
Цитирай

И аз съм с двусимов и още не съм получил
Цитирай

На мен от вчера (щото тогава купих телефона, нов с гарантиран произход) и ОТА и Bridge ми дават при опит че няма връзка със сървъра щото нямам интернет ,и дори при опит за ъпдейт на самия Бридж ми казва същото. Пък нет си имам.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Здравейте, и аз съм с ореото но имам бъг,периодично се появява звук за уведомление а няма нищо.Върнах фабрични и пак е същото,някои с този проблем.
Цитирай

Ъпдейтнах успешно през LG Bridge
[Изображение: Capture_2018-05-24-15-58-27.png]

Huawei P30 Pro Black
[Изображение: Huawei-Logo-702x262.jpg]
Цитирай

Успешно актуализиране.
Някой изчезнали му плюсчето на H+ или 4G+?
Цитирай

(2018-05-24, 16:42:20)techo_87 написа:  Някой изчезнали му плюсчето на H+ или 4G+?

При мен си стои плюсчето.
Засега не намирам никакви проблеми с новия ъпдейт.
Цитирай

Само при мен ли след ъпдейта не може да се отключва с пръстов отпечатък ???

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

И аз свалих днес ореото и за сега се сържи добре. Още го разучавам за нещата, не са кой знае какви промени, но има глезотийки Smile

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай

За сега е супер новия ъпдейт, но е това много дразни... Как да го махна да не излиза в падащото меню?[Изображение: 7e8faef8a5f409bfc19f75c0ea12336a.jpg]

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен това го показа само първия път. Имаше отметка "не показвай отново" и всичко е точно Smile

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай

Мене ме дразни, когато някой ти пише в MS и когато премахнеш chat head-a известието(известията) от MS с онези точки и те се премахват в 7 версия не беше така

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Здравейте! Някой с двусимов телефон дали е получил ъпдейта?
Цитирай

Още няма наличен.
Цитирай

През LG Bridge ми излиза ъпдейта, ама на 23% батерия ми казва, че трябва да го заредя, не знам колко % му трябват още. Smile
Цитирай

Може би 40-50.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Обикновено иска поне половин батерия. Ще заредиш и ще стане.
Цитирай

Заредих го докрай, интересното е, че искаше 10GB свободни в C, а аз имах 9GB и трябваше да почистя малко. Самият ъпдейт е под 3GB, не знам защо му трябваха точно 10GB.
Цитирай

Като се инсталира операционната система заема доста повече от пакета си.
Цитирай

Този kdz файл по време на инсталацията временно се декомпилира/разархивира и размерът му става много по-голям от колкото е. Това става само по време на инсталацията. Спомням си го от едно време, че само така можеше да се рутне LG Optimus L7. По време на самата инсталация трябваше да са отворени двете папки (едната в :C е скрита) и много бързо да се заменят два файла. За последно при ъпдейт на V10 ми искаше 5 гб. свободни, но екстрите растът, расте и размера на операционната система.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Току-що получих ъпдейта по въздуха. Нямам проблем с пръстовият отпечатък.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай

Някой с H870DS да е получил ъпдейта ?

Lenovo A536
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)