Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни ъпдейти за LG G6

И аз съм така. 3ч. 3 1/2ч на можилни данни и около 5ч. На wi fi. Но това е телефон на почти 2години. Като нов беше 5ч. Моб. Данни и 7 часа на wi fi

Samsung S23+
Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги, това пача от април ли е или Android 9? Питам тъй като на мен ми дойде на 18 април по Ота актуализация. Проверих с LG bridge, но нямам актуализация.
Цитирай

Андроид 9 ще почакаме.
Цитирай

Да, и аз така мисля, но да попитам. До юли дано смогне усмивка!!
Цитирай

Идва и нашия ред, G7 започна да плучава андроид 9 и за европа. Цели 6 месеца след корейския >ЛИНК

G4-H815-DEU(Златист) РОМ: Стоков V29а Статус: Текущ
G6-H870-POC(Черен) РОМ: Стоков V20i Статус: Текущ
Цитирай

Ако се повтори историята от миналата година с ореото за Г5 Септември, Октомври е по-вероятно.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Мда, за G6 още няма никаква информация, значи сме доста далеч от ъпдейт, ако въобще дойде. Не че ми трябва тоя ъпдейт, телефона работи супер, но е леко дразнещо с тия бавения като знаеш, че някой са го получили преди година, а вече ще идва и нова версия, ние още чакаме стара. За радост сегашната версия работи без проблеми за мен и ако няма ъпдейт няма да ми пречи. Но LG вървят в много лоша посока за съжаление, с най-бавните ъпдейти, телефоните им ги няма почти никъде, не правят никаква реклама, бавно си загиват.
Цитирай

Здравейте, преди седмица върнах заводските настройки, и даде че всичко е актуално. Днес от любопитство реших да проверя дали има ъпдейт, изписа че има.
Но аз си мисля, че е този последния.
ъпдейт от 18-ти април.Аз последно тогава бях получил ъпдейт преди да върна заводските. При вас този ли е:
Ъпдейт на защитата на Android 1 май 2019 г.
Софтуерна версия V20j-EUR-XX
Благодаря!
Цитирай

Проверих и аз, дойде и при мен. Не бях рескал телефона 111 дни, значи последния ъпдейт е бил преди почти 4 месеца.
Цитирай

Моят е първи април v20i-eur-xx все още

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай

През LG Bridge ми дава че има ъпдейт до V20j-EUR-XX, но ще си чакам OTA ъпдейта.
Цитирай

При мен ,вчера дойде въпросният ъпдейт.

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Хайде, ако все още някои от вас имат телефона може да проверят през LG Bridge дали няма някоя сладка изненада

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ехе, дойде ли 9ката?
Цитирай

Да. За някои продуктови кодове вече е наличен.
Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Аз се чудя да пробвам ли да ъпдейтна, да не се окаже с някакви бъгове... Някой ако е тествал вече да сподели как е.
Цитирай

За толкова време ползване на LG телефони аз бъгав софтуер не съм виждал. Едва ли ще има някави проблеми с него.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Дойде и по "въздуха".

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
[-] 1 потребител изказва благодарност на garfild76 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Току-що и при мен по въздуха дойде.

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай

Нещо по тоя "въздух" ааадски бавно се сваля. Боднах го в компа. Надявам се да има нещо интересно в новата версия.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Изчезна ми опцията в навигацията за енергоспестяващ режим (само wifi и клетки), нормално ли е това за андроид 9?
Цитирай

Да .Не се притеснявай. Така си е.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Жалко, сега ще точи повече батерия при обновяване на времето.
Цитирай

Това си е от самия Андроид .Не си мисли ,че LG са го направили така. Във всички телефони с Пай е така.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Разбрах, но за мен това не е подобрение, а обратното. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • ganchev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)