Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни ъпдейти за LG G6

Здравейте приятели! Искам да попитам моя телефон за кой регион е софта е AME? Благодаря
Цитирай
Аксесоари

Здравей. Твоя телефон е предназначен за Обединените Арабски Емирства.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Все пак кой модел G6 точно е (примерно аз съм H870DS)?
Цитирай

Някакви новини за 8?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

LG-H870S С две сим карти е

Като инсталирам LG Bridge коя държава да задам Обединени арабски емирства няма като опция
Цитирай

Middle East/Africa AE/United Arab Emirates е регионът. Засега корейците първи ще получат новия Андроид, останалите според това дали е закупен от опреатор и кой оператор, може би ще има значение регионът, както и версиите на телефона. Няма конкретни дати още или каквато и да е информация - LG са си LG дори след новия им софтуерен център.
Цитирай

Мерси
Цитирай

Някаква информация за ъпдейт в нашия район?
Цитирай

Според LG Poland ъпдейта ще е наличен в близките дни.
https://forum.xda-developers.com/showthr...p=76447980

Имам основание да вярвам на този човек от LG Poland, защото навремето така каза и за ъпдейта на Г3 до ММ и наистина се случи в рамките на два дена.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2018-05-07, 19:37:12)ganchev написа:  Според LG Poland ъпдейта ще е наличен в близките дни.
https://forum.xda-developers.com/showthr...p=76447980

Имам основание да вярвам на този човек от LG Poland, защото навремето така каза и за ъпдейта на Г3 до ММ и наистина се случи в рамките на два дена.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Дано и G6 да така.
Цитирай

Който иска може да пробва 8.0, но само на H870 версията. Има го портнат от корейския ром.
Темата се намира в раздела на LG G6.

LG G6 Black -> Huawei P30 Pro Crystal
Цитирай

В Update Center на Apps Update имам RemoteCall Service ъпдет? Ккакво е това нещо?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Нещо като TeamViewer,само че в телефона ти влиза някой "спец" от LG съпорта и "оправя" това,което ти не можеш или не знаеш как.При евентуален проблем или помощ със устройството се използва...по принцип.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

И 10-ти Май мина пак няма актуализация. LG тотално почнаха да ме разочароват
Цитирай

Здравейте колеги, според вас ъпдейта чрез LGBridge ли ще се появи или по въздуха? Благодаря!!
Цитирай

(2018-05-12, 19:06:36)danitrendafilov написа:  Здравейте колеги, според вас ъпдейта чрез LGBridge ли ще се появи или по въздуха? Благодаря!!

Първоначално през LGBridge,впоследствие и ОТА

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
[-] 1 потребител изказва благодарност на chopakov за това мнение:
  • Rukandela
Цитирай

На мен ми в update bootloop състояние LG Bridge - намира един и същи ъпдейт от месеци насам. И не е като да му помага uninstall и после install. Абе губи ме марката съвсем вече. Голяма хвалба с този софтуерен център, ама ще видим Орео май юни месец както си беше планувано. Дано само не продължат с изоставащите хардуерно или безсмислените модели.
Цитирай

Още е рано за заключения за софтуерния център, след няколко месеца ще се види.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Може да проверите през LG Bridge или ОТА дали ъпдейта е наличен.

https://forum.xda-developers.com/showthr...p=76523362

Ако не е съвсем скоро ще бъде.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Все още нищо.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

Няма ли начин да се провери някъде за дата на актуализиране по райони?
Защо LG не публикува повече информация?
Цитирай

Не, това е LG - бавни ъпдейти, хардуерни дефекти, никаква информация. Иначе креативни идеи (с изключение на G7) и едни от най-добрите устройства (ако не са споменатите проблеми). Просто чакай и не се коси - тук ще споделим, а и то ще си дойде на телефона. Преди години експериментирах с ROM-ове, но вече спрях и си чакам официално (като нищо юни месец).
Цитирай

Здравейте! Дали има някакво развитие с дългоочаквания ъпдейт? Нали беше обявен от 30 април. Посредствени марки и модели го получиха одавна.
Цитирай

Буквално от около два месеца всеки ден чета и гледам и мъглата си остава пълна. Просто си продължават по старому и ще го видим някъде през юни.
Цитирай

Четох, че двусимовия вариант ще получи чак в Август. Дано не е така,че вече тотално се излагат.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)