Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни ъпдейти за LG G6

Май ще се сменя марката
Цитирай
Аксесоари

И аз обмислям за смяна на марката ама незнам каква.
Цитирай

(2018-05-20, 19:03:15)techo_87 написа:  И аз обмислям за смяна на марката ама незнам каква.
:offtpik:
Всеки, сам решава за себе си! Аз, смених HTC, сега ще сложа край и на LG.....естествено при смартфоните.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай

Ще ми липсват, но занапред ще се върна при другите корейци или Хуауей. Дори в момента съм на крачка да продам или заменя G6 с Mate 10 (не Pro). Каквото и да изкарат LG вече няма да се излъжа, а и като гледам - изпаднали са в концептуална пропаст, която ако не коригират с V40, значи ще изостанат и още повече.
Цитирай

И пак ще са бавни ъпдейтите.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Лично аз съм много доволен от Г6, но направо ме разбиват с тези бавни ъпдейти. Направо не мога да разбера шо за тъпанари работят там. Наистина ли не се усещат че се дънят като новобранци

Samsung S23+
Цитирай

Мина над 1 година и още нямаме някакъв ъпдейт към по-нова версия. Това до сега май не ми се беше случвало....

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Има и по-зле. V20 направи близо две години без 4 месеца и също си стои с Нугата. Общо взето LG за пореден път доказват, че не им пука за свойте потребители. След Г4 тръгнаха много назад с ъпдейтите.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • Chany
Цитирай

(2018-05-20, 17:58:07)ganchev написа:  Четох, че двусимовия вариант ще получи чак в Август. Дано не е така,че вече тотално се излагат.

Мернах подобни коментари. Абсурд, дано не е вярно, но няма да е нищо учудващо.

Ако някой си намери нещо полезно, поне ще е официално: http://opensource.lge.com/osSch/list?typ...earch=oreo. И както виждате по-долу - пука им само за САЩ (и може би Канада, но агентът е пропуснал да каже).

[Изображение: BJwQseT.jpg]
Цитирай

Аз току що си купих нов Г6 от Медиамаркт Германия. Това е тукашния Техномаркет. Телефона е супер официален ама съм 7.0 с януарски секюрити и при опит за ъп ОТА или през Бридж ми говори , че не намира сървър. Според мен ъпа е пъснат ама са претоварени сървърите. А дали е така кой,кой...?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

https://youtu.be/m5hH0TQY6Jg ...може би това ще представлява официалното Oreo в завършеният му вид, клипчето е от преди 3 дни... да се надяваме, че най скоро време ще кацне и при нас!
Вижда се ясно, че телефончето работи доста мазно и плавно, което е една добра новина! о_О

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Може да проверите LG Bridge дали има нещо и ако има честито ви Орео.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

През Lg Bridge има ъпдейт 20А. Това трябва да е Орео ли?

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

Да. Честито!

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Не се стърпях и пуснах ъпдейта и вече съм с Орео, но довечера ще правя ресет, че сега няма време. Big Grin

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

И аз го тегля. Ще пиша по-късно как е. Първите впечетления.

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

И аз не се стърпях. Бива на пръв поглед Wink

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай

Добре е. По-голямо бързодействие има заразлика от 7.0

П.С: Втората камера ми е 2.04mm focal lenght, преди беше 2.09mm?

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Е, явно се е тунинговала след ъпдейта.
Споделете после как е Ореото? Как усещате телефона след ъпдейта?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

По-добре е. Усещах лек сеч при работата, но ще видя дали ще е така и след като му върна фабричните настройки. Всичко е по-бързо (по-бързо зареждане на приложенията)

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

Някой да е получил по въздух?
Цитирай

И при мене се усеща някаква разлика, по мазно така да се каже. Само един бъг, ако може да се нарече. Изтривах 3-пъти едно изображение от галерията.
Цитирай

(2018-05-23, 16:39:49)techo_87 написа:  Някой да е получил по въздух?

Да.

[Изображение: Capture_2018-05-23-17-40-04.png]
Цитирай

В момента свалям.Налага се през мобилни,че съм далеч от вкъщи.
Ще видим тая работа.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

Здравейте!
Един малко тъп въпрос от мен : ако ъпдейтна до Oreo през LG Bridge, ще се изтрият ли данните във вътрешната памет на телефона?

Huawei P30 Pro Black
[Изображение: Huawei-Logo-702x262.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)