Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключване на Galaxy S8+ G955F
#1

Здравейте имам закупен телефон от Англия но не мога да го ползвам в България.Има ли начин да бъде отключен че тези сайтове с изпращане на IMEI и чакане на код малко са ми филм да не изгоря с 50-70лв.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-05-11, 15:19:13)E.Ivanov написа:   ....Има ли начин да бъде отключен че тези сайтове с изпращане на IMEI и чакане на код малко са ми филм да не изгоря с 50-70лв.
Пробвай тук : http://gsmservice24.com/unlock-samsung/

 
Цитирай
#3

(2017-05-11, 15:19:13)E.Ivanov написа:  Здравейте имам закупен телефон от Англия но не мога да го ползвам в България.Има ли начин да бъде отключен че тези сайтове с изпращане на IMEI и чакане на код малко са ми филм да не изгоря с 50-70лв.
А защо не се свържеш с оператора към,който е заключен телефона и не поискаш да ти го отключат ? Ще ти излезне в пъти по-евтино и няма риск от измама...Или устройството вече е обявено за загубено/откраднато в UK ?


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай
#4

(2017-05-12, 07:39:25)tonkata07 написа:  А защо не се свържеш с оператора към,който е заключен телефона и не  поискаш да ти го отключат ? Ще ти излезне в пъти по-евтино и няма риск от измама...Или устройството вече е обявено за загубено/откраднато в UK ?


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Не е загубено или откраднато.Свързах се с Vodafone UK и ми казаха че телефона трябва да се върне в Англия и да се ползва тяхна карта 1 месец....
Цитирай
#5

Е,да...Зависи от оператора...ЕЕ мисля,че ги отключваха без условия и струва около £9,но Vodafone явно имат друга политика.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай
#6

От Англия за това само от carphonewarehouse се сключват договори. Хем по хубави абонаменти хем по тънки цени и телефоните не са заключени, без значение кой оператор ще избереш. Иначе за тия сайтове, отключват ги. Нама да изгориш с парите. Преди години си взех 2ра ръка заключен Note 4 към ЕЕ и за £30 ми го отключиха. Някъв river беше сайта не си спомням.
Цитирай
#7

Ако ще се купува телефон от оператор,то най-добре от 3(Three),че от 2012 г. тяхните телефони не са заключени.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#8

Unlock river

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

Относно Vodafone (UK) и аз си закупих от тях S8+ на договор и ще имам възможноста да го отключа когато заплатя три сметки в срок и отключването ще бъде безплатно.
Само трябва да попълня една онлайн форма на сайтът им
Ето и линк към онлайн формата цък
А поред тях може да го отлючиш и по този начин
Цитат:Можем да отключим устройството само когато сме сигурни, че принадлежи на вас. Най-добрият начин да потвърдите това е чрез получаване на безплатна услуга Pay as Go SIM или в магазина и използването й в продължение на 30 дни - необходима стъпка, за да се предпазите от измамници. След това ще можете да попълните формуляра, за да поискате код за отключване на мрежата (NUC).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)