Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto G5 - очаквания/впечатления
#1

Дискусия на тема G5. Тема за лични впечатления, теоретични и т.н. 

Започнах да се оглеждам за заместител на настоящия ми Lenovo K3 note и понеже поначало съм си фен на Motorola (последно имах G 1st gen, а преди това и много други) отново се огледах в гамата на любимата марка. Да отбележа, че след като взех това Леново, погазих принцип който се бях зарекъл да спазвам занапред. А именно да не се занимавам с НЕчисти Андроид-и. С Moto G 1st gen нямах никакви ядове в това отношение. Смених го защото ми доскуча, пък и исках по-голям диагонал. Тук хигиената на какво ниво се очаква да бъде?

http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g5-8454.php

http://www.ebay.co.uk/itm/Brand-New-Moto...SwTM5Y4RpD

Lenovo K3 Note
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефончето ме изненада много приятно. вече към 2 седмици го ползвам и за момента нямам забележки. единствено батерията все още май не се е калибрирала като хората.

Най-големият проблем за момента е тоталната липса (с 1-2 мижави предложения) на аксесоари. никакви калъфи, никакви гръбчета, нищо... някой ако има идея къде в България може да се намери нещо, моля да сподели

Google Pixel 6a
Цитирай
#3

Не се продават масово и е много трудно с аксесоарите за всякакви мотороли.
Ако искаш да е точно за модела, поръчвай отвън. В противен случай - някакъв универсален.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#4

И за какво точно му трябва калъфи, шушляци и подобни грозни неща? Телефона си е достатъчно красив, и не знам що трябва да се крие.
Цитирай
#5

Здравейте. Решил съм да закупя на съпругата ми въпросния телефон. Четох че един от недостатъците е батерията. Не издържала и 1 един ден при нормално ползване. Дайте съвет. Благодаря предварително.

Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Това за батерията са много субективни неща.
Аз ползвам G 2013 батерията 2070 mAh.
Tела е на 4 години и понякога му правя SOT 6 часа.
Да не говорим за чисто нов телефон.
Това,че батерията не издържала са глупости!

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#7

На около 25% подсветка, батерията без проблем издържа до към 5 часа включен екран (браузър, youtube, gmail, без много игри). 

Друг е въпросът обаче, че според мен от Леново/мото нещо не са доизпипали работата с Нугата, защото в графиката излизат доста показания за awake в стендбай режим

[Изображение: Screenshot_20170716-170721.png]

Google Pixel 6a
Цитирай
#8

Никъде не намирам подробности за SOT на батерията. Четох по чужди форуми и gsmarena.. го водят като слабост издръжливостта на батерията. Затова и още се колебая. И още едно питане. От Леново пипали ли са много Нугата или си е чист андроид. Благодаря предварително още веднъж.

Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2017-07-17, 11:13:27)slavimi написа:  Никъде не намирам подробности за SOT на батерията. Четох по чужди форуми и gsmarena.. го водят като слабост издръжливостта на батерията. Затова и още се коле*ая. И още едно питане. От Леново пипали ли са много Нугата или си е чист андроид. Благодаря предварително още веднъж.

Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

Почти никаква намеса няма от страна на Леново по Нугата.

Google Pixel 6a
Цитирай
#10

Батерията му е МНОГО издръжлива (поне на моята бройка закупена от Германия мото г5+), 2 дни спокойно издържа с умерено ползване - приятно ме изненада в това отношение... доста по-добре от предишния ми мото г2
Цитирай
#11

За G5+ не говоря. Там става въпрос за друга батерия.

Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Някаква идея как да спра опцията да святка дисплея когато се раздвижи телефона ? Moto G5S е телефона.
Цитирай
#13

Ако е като при моя З плей, пробвай в мото функциите да изключиш появяването на известия на заключен екран.

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Дайте по-подробно инфо къде и как?
Цитирай
#15

Колеги, от днес 23.03.2018г. Motorola Moto G5 влиза в промоция в Техномаркет на цена 299лв. + ПОДАРЪК Слушалки Motorola Pulse Max. Налазвайте Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)