Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не записва гласа на другата страна
#1

Здравейте,
Имам проблем със записа на разговорите.
Независимо кое приложение ползвам(пробвах около 10 различни) и независимо какви настройки променям в приложението(обикновенно има няколко опции от къде да записва) просто не записва гласа от другата страна, само моя.
Някой ако се е сблъсквал с този проблем, ще се радвам да даде съвет.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-05-18, 11:40:14)pj4e написа:  Здравейте,
Имам проблем със записа на разговорите.
Независимо кое приложение ползвам(пробвах около 10 различни) и независимо какви настройки променям в приложението(обикновенно има няколко опции от къде да записва) просто не записва гласа от другата страна, само моя.
Някой ако се е сблъсквал с този проблем, ще се радвам да даде съвет.

Аз съм с твоя телефон и ползвам Call Recorder - Boldbeast. Работи без забележки.
Цитирай
#3

И аз съм с Boldbeast - без грешка.
Цитирай
#4

Аз досега ползвах платената версия на Call recorder, като до преди месец нямах проблем, понеже си пазя записите, но просто изведнъж спря да записва гласа на другата страна. Пробвах доста(над 10) различни приложения, платени и безплатни, кракнати и оригинални, различни настройки в самите приложения, но няма промяна. Сега попаднах на едно Total Recall - Call Recorder Galaxy S8 - което май сработи.
Цитирай
#5

А случвало ли ти се е да чуваш зле другата страна, а после като прослушваш разговора всичко да е ясно и чисто?
Цитирай
#6

Не, чувам си нормално от другата страна при разговор. Но просто после във файла се чува само моя глас. Пробвах да сваля файла и да го усиля на компа, просто нищо не се чува от другата страна, все едно си говоря сам. Сега с това приложение всичко е наред Total Recall - Call Recorder Galaxy S8 - https://play.google.com/store/apps/detai...otalrecall.
Да не е имало нещо в последният ъпдейт на Андроид-а, понеже в доста от коментарите на тези приложения хората пишат че има проблеми при нугата.
Цитирай
#7

При излизането на нугата,почти всички програми за записване спряха да работят и записваха само едната страна. Единствена работеше ACR и то безплатната. Впрочем ползвам нея и съм много доволен.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#8

+1 и аз acr работи без проблеми.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Boldbeast бачка без грешка.
Цитирай
#10

За S7/S7 Edge най-доброто е BoldBEast други всички са боклуци и не работят. Само едната страна записват както каза колегата.
Цитирай
#11

BoldBeast го инсталирах и видях, че авто записа е само при платената версия, за това си инсталирах ACR и нямам проблем. Работи безпроблемно!

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)