Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем! Син екран!
#1

Здравейте, днес с телефона ми се случи следното нещо, четох една статия и изведнъж се появи син екран О_о. Почудих се какво става, не реагира на никакви действия, затова махнах батерията, поставих я и го включих. Телефонът тръгна, нямаше проблеми, след 2 3 часа отново ми се наложи да работя с телефона и същата работа, отново същия СИН ЕКРАН се появи и това вече сериозно ме притесни. (снимка 1)
[Изображение: 9127430B.jpg]
Отново старата процедура с батерията, включвам, но този път зареди до (снимка 2)
[Изображение: 9127431S.jpg]

Извадих батерията за 10тина минути. Отново тръгва телефона стартира, всичко нормално, докато не се появи отново СИНИЯ ЕКРАН. 


Ето и видео на проблемa. Вече почна и да се рестартира сам при появяването на син екран.

Притеснявам се, че е дошло време да се сбогуваме, моля за помощ! Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Не бързай да се сбогуваш с апарата.Действай по процедурите за рековъри на андроид Smile 1-Хард ресет(заводски настройки). 2-търсене на ром за машинката,драйвери и Один.
Цитирай
#3

(2017-05-23, 06:42:52)vertexe написа:  Не бързай да се сбогуваш с апарата.Действай по процедурите за рековъри на андроид Smile 1-Хард ресет(заводски настройки). 2-търсене на ром за машинката,драйвери и Один.

Здравей, снощи се поразрових, няма много писано в нета за този проблем, но видях за Хард ресет-а, и го направих, проблема си остава, ако може да споделиш следващите изброени стъпки, т.е да ги обясниш какво да направя... Съжалявам, не съм много на ти с тази техника.
Цитирай
#4

Колега преинсталирай си телефона и махни външната карта памет, ако имаш.

Тема тук >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Сервизен 4 файлов за i9505 тук >> https://www.androidfilehost.com/?fid=24407100847293859

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

И така изпълних всичко както е описано, стъпка по стъпка, проблемът остана, Стигне ли до момента след зареждането на логото на самсунг и светва синия екран и до там... други идеи?
Цитирай
#6

Сервиз ... май на там вървят работите Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)