Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

Още малко търпение, скоро ще е ..
"дръпна" ли надолу страницата, там пише следното:
"* Free 5GB Storage will be available at launch in 8 countries:
Germany, Italy, France, Spain, UK, Netherlands, Finland and Poland. All other countries will get the 5GB free storage Q1/2018.
Тогава(най- вероятно) ще имаме и пълната функционалност на "облака"

                                                                    
Цитирай
Аксесоари

(2017-10-31, 21:05:10)georgi4a написа:  Още малко търпение, скоро ще е ..
"дръпна" ли надолу страницата, там пише следното:
"* Free 5GB Storage will be available at launch in 8 countries:
Germany, Italy, France, Spain, UK, Netherlands, Finland and Poland. All other countries will get the 5GB free storage Q1/2018.
Тогава(най- вероятно) ще имаме и пълната функционалност на "облака"

Това не бях видял точно. Значи чакане е решението.
Цитирай

..да, това е много широкообхватен проект на Huawei, подобно на Icloud и ще бъде реализиран поетапно.

                                                                    
Цитирай

Обсъждате си всички 185, а на мен днес тепърва ми дойде 184Smile
Цитирай

След този ъпдейт 185 при мен определено това , което аз забелязвам е подобрение на този етап в батерията. Уточнавам че направих пълен ъпдейт на ОТА 2.27 гб и след това ресетна телефона. Аз съм активен сравнително ползвател и засега съм доволен...
Цитирай

(2017-11-01, 12:56:18)Nikimi71 написа:  Обсъждате си всички 185, а на мен днес тепърва ми дойде 184Smile

Те са еднакви в зависимост от оператора, ако не греша 185 бяха сините
Цитирай

(2017-11-01, 16:33:32)esil2 написа:  Те са еднакви в зависимост от оператора, ако не греша 185 бяха сините

Е аз съм син, ама съм с 184Smile Няма значение де, все е тая, просто гледам че всички сте с 185
Цитирай

Аз съм с черен и във вторник получих B185
Цитирай

Мисля че, 185-е за едносимовите, а 184-за двусимовите.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте! При мен дойде 184, но направих бърз ъпдейт.
Има ли вариант да ъогрейдна цялостно?
Че не ми сваля пълния пакет от менюто.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

Извинявам се за тъпия въпрос, но каква е разликата между бърз ъпдейт и да свалиш пълен пакет? Не знаех че има два начина и от къде се сваля тоя пълен пакет?
Цитирай

След като ъпдейтнах до B184 като стартирам Chrome или Phone леко затъмнява дисплея, при някой има ли го това?
Цитирай

в П10 раздела се оплакват от много време от този (д)ефект.
На мен не ми пречи. Едвам доловимо е .
Цитирай

(2017-11-02, 12:21:29)vassetz написа:  Здравейте! При мен дойде 184, но направих бърз ъпдейт.
Има ли вариант да ъогрейдна цялостно?
Че не ми сваля пълния пакет от менюто.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Аз също си направих бързия ъпдейт и си получих всичко. Всичко си ми е наред, дори не съм правил ресет. Батерията наистина се държи малко по добре и оставя малко повече свободен рам.

(2017-11-02, 14:47:52)ievtimov написа:  След като ъпдейтнах до B184 като стартирам Chrome или Phone леко затъмнява дисплея, при някой има ли го това?

Даже на мен ми харесва повече така. При всички май е така.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

и да излезе нов 185 няма да го сменя!Уникалееееен! Smile
Мисля,че това ще е най стабилното нещо правено за нашите телефони.

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай

(2017-11-02, 19:10:07)DeCkard написа:  и да излезе нов 185 няма да го сменя!Уникалееееен! Smile
Мисля,че това ще е най стабилното нещо правено за нашите телефони.

Еее, не се заричай току виж инженерната мисъл сътвори чудеса
Цитирай

И аз на този етап съм адски изненадващо впечатлен от 185 и работата и стабилността на телефона. Определено тук са свършили чудесна работа.
Цитирай

Някой може ли да каже каква е разликата между WAS-LX1C и WAS-LX1AC. Онзи ден нещо си играх с firmware-и, сега съм WAS-LX1C432B184. Телефона е черен Dual Sim от Виваком. Дали трябва да си е така или с LX1AC....
Някой който е с подобен телефон от Виваком ако може да напише как е при него.
Цитирай

(2017-11-03, 12:11:07)ievtimov написа:  Някой може ли да каже каква е разликата между WAS-LX1C и WAS-LX1AC. Онзи ден нещо си играх с firmware-и, сега съм WAS-LX1C432B184. Телефона е черен Dual Sim от Виваком. Дали трябва да си е така или с LX1AC....
Някой който е с подобен телефон от Виваком ако може да напише как е при него.

Моят е същия и точно с този номер.
Цитирай

(2017-11-03, 13:10:08)Nikimi71 написа:  Моят е същия и точно с този номер.


Благодаря Smile
Цитирай

Ами това е при мен...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай

(2017-11-02, 14:08:01)trifon81 написа:  Извинявам се за тъпия въпрос, но каква е разликата между бърз ъпдейт и да свалиш пълен пакет? Не знаех че има два начина и от къде се сваля тоя пълен пакет?
Дайте отговор на този въпрос, моля. Аз също не съм наясно каква е разликата.

Ъпдейтна дойде и при мен преди няколко минути. Гледам, че отзивите са добри, макар че аз и от 182 версията съм доволен.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-04, 03:25:02)Krotal написа:  Дайте отговор на този въпрос, моля. Аз също не съм наясно каква е разликата.

Ъпдейтна дойде и при мен преди няколко минути. Гледам, че отзивите са добри, макар че аз и от 182 версията съм доволен.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Аз си направих бързия ъпдейт, не виждам разлика между двата начина.В прикачената снимка съм показал от къде се инсталира фуул пакета на актуализацията.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Цитат:trifon81 написа:
   Извинявам се за тъпия въпрос, но каква е разликата между бърз ъпдейт и да свалиш пълен пакет? Не знаех че има два начина и от къде се сваля тоя пълен пакет?
Krotal написа:
Дайте отговор на този въпрос, моля. Аз също не съм наясно каква е разликата.

   


Както при всички андроид телефони- едното е само добавката към настоящата версията, а другото е добавката + досегашната версия- в едно цяло.
Мисля, че няма смисъл , който си е правил методично ъпдейтите да сваля и преинсталира пълната версия. Някой ако се съмнява в работата на устройството, просто да направи един хард ресет след инсталацията на добавката.(аз не правя)

                                                                    
Цитирай

Според мен няма смисъл да се тегли пълния пакет разлика в работата на телефона няма, само дето човек си бави времето да тегли повече мегабайти
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)