Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

    Здравейте. Имам Huawei p10 Lite. Вчера ми излезе известие за нова версия на софтуера (ще прикача снимка). Въпроса ми е да го обновя ли, защото съм чувал, че след актуализация телефона започва да бави и  забива. И друго, трябва ли след ъпдейта да връщам фабричните настройки? Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари

Действително батерията с B184 е много добра спрямо B182
Цитирай

(2017-11-04, 15:49:17)potrebitel1994 написа:  Здравейте. Имам Huawei p10 Lite. Вчера ми излезе известие за нова версия на софтуера (ще прикача снимка). Въпроса ми е да го обновя ли, защото съм чувал, че след актуализация телефона започва да бави и  забива. И друго, трябва ли след ъпдейта да връщам фабричните настройки? Благодаря предварително.

След тази актуализация телефона се държи по добре. Лично мое мнение, а и други колеги го потвърдиха. Така че смело ъпдейтвай. Поне за сега актуализациите са сполучливи.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Само при мен няма разлика в поведението му май. То не е имало и проблеми, единствено батерията е хубаво да се подобри, а и в нея няма подобрение, както при вас.
Цитирай

До сега не съм видял в актуализациите да пише че има оптимизация на батерията само обновяват корекциите за сигурност и това volte дето са го добавили но нас това не ни грее. Според мен батерията си се държи както преди кара си по около 5ч екран на ръчкане а и не намирам разлика в работата на телефона работи си добре и с предната и с тази версия.
Цитирай

И аз не намирам, но повечето тук писаха, че била по-добре батерията.
Цитирай

Определено работи по добре телефона, половин ден повече ми кара батерията при еднакво ползване.
Цитирай

Като новак при Huawei- как се правят пълни/full ъпдейти? Благодаря предварително.
Цитирай

(2017-11-11, 22:34:43)Stilian555 написа:  Като новак при Huawei- как се правят пълни/full ъпдейти? Благодаря предварително.

Както съм показал на прикачения файл, от там сваляш пълния пакет, когато получиш нова актуализация.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Благодаря ти!! И последен въпрос- има ли разлика от бързия ъпдейт и пълният?
Цитирай

Според мен няма
Цитирай

(2017-11-12, 12:04:25)Stilian555 написа:  Благодаря ти!! И последен въпрос- има ли разлика от бързия ъпдейт и пълният?

Пълен пакет е ако нещо си си омазал телефона, след това задължителен ресет. 


 Едното е само добавката към настоящата версията(бързия ъпдейт), а другото е добавката и досегашната версия заедно.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Аха, благодаря ви!
Цитирай

Кога долу/горе да очакваме oreo 8

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай

Ако до тогава все още сме в списъка , най рано може би на пролет.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Защо да не сме в списъка?
Цитирай

За сега пиши че сме включени, но знае ли човек.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Доколкото знам трябва поне един основен ъпдейт да имаме. Както имаше P8 Lite/ P9 Lite.
Сигурен съм, че ще имаме.
Цитирай

Здравейте,
Каква е разликата м/у VTR-L09 и VTR-L29
Аз съм с Л29 а според ФФ Л09 има включен MirrorLink и искам да сменя фърмуера.
Възможно ли е в моя случай?

Благодаря.
Цитирай

Единият модел (L29) е с две сим карти, а L09 е с една. Не може да сложиш единият софтуер вместо другия, не и по лесния начин.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

благодаря
Цитирай

Гледам в firmvare finder последната версия е от този месец В194 но дали е одобрена и кога ще дойде при нас божа работа
Цитирай

(2017-12-12, 11:43:22)esil2 написа:  Гледам в firmvare finder последната версия е от този месец В194 но дали е одобрена и кога ще дойде при нас божа работа
И аз видях,че има нова версия , като се надавам скоро да доите и официална такаваSmile
Цитирай

току що ъпдейтнах с B191
Цитирай

С коя версия на P10 lite си?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)