Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

Днес ми дойде през ОТА ,до 207 априлските пач.При някой друг.
Цитирай
Аксесоари

Рядко са тези на които им е дошъл ота ъпдейт след В198
Цитирай

Днес от 206 на 208 се ъпна сам.
Цитирай

При руснаците вече има записване на бета тестове на орео. За Източна Европа, в частност България, едва ли ще има такава програма, но все пак ако на някой му е интересно, може да прочете темата за ромовете на P10 lite в 4PDA.
Цитирай

И при мен дойде официално B207
Цитирай

И аз направих ъпдейта ,но не разбрах точно какво включва . Някаква гласова услуга ,която трябва да питаме оператора за нея ??? Може ли малко повече инфо ???

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Новия security patch от 1 април.
А защо като телефона ми е европейска бройка, както си трябва, за ъпдейт WAS-L21AC432B208 съм одобрен, а за европейския WAS-L21C432B208 - не?
Edit: сега пък дори и за B207 не съм одобрен, отново B206 ми е последната версия. Да, аз съм на ореото и може би не би трябвало да ме интересуват ъпдейтите преди това, но ми е странно.
Цитирай

Гледам доста модели на Хуавей получиха ота ъпдейт със секюрити пач за април а тук още си стоим на В198
Цитирай

(2018-05-04, 08:23:13)esil2 написа:  Гледам доста модели на Хуавей получиха ота ъпдейт със секюрити пач за април а тук още си стоим на В198

Е не е така, аз получих ъпдейта. А гледам не съм само аз. Пробвай с FF, ако нормално го нямаш.
Цитирай

Аа не мерси искам кавото има да идва да си идва ота а не да ползвам разни програми
Цитирай

Риск ли е инсталация на ъпдейти през FF?
Цитирай

(2018-05-08, 09:59:54)Nikimi71 написа:  Риск ли е инсталация на ъпдейти през FF?

Аз вече два пъти чрез него ъпдейтвам чрез него и нямам ядове.
Цитирай

А как е батерията с новите ъпдейти от FF в сравнение с В198
Цитирай

И аз ъпнах от FF до В206 няма разлика в батерията

Huawei p10 lite 
Цитирай

Няма видима разлика.
Цитирай

От вчера има нова версия на Ореото в FF. [Изображение: c56af57e73845d214d9b4467558e2ad2.jpg]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Същата версия е, 8.0.0.321, май просто е добавена за още разновидности на модела и е всичко на едно място.
Цитирай

Ето тези числа не се ли гледат? [Изображение: 7cb1ab31bca4e0cb33aecf557936751c.jpg]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Версията е същата, май само има още някакви опции в менюто, които едва ли ще са нещо особено. Предполагам и са сложили секюрити пач за Май, защото предния е за Април. Като цяло едва ли това Орео е нещо по-различно от старото. Ще видя някак да ъпдейтна до него с HWOTA.
Цитирай

Привет, колеги...
Мъча го тоз едносимов лайт, ма без ефект, замръзнал е на 203 и до там..
Малко помощ за "надхитряване" на FF за по-горна версия?

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Трябва да си одобрен за по-горна версия. Като отидеш на ъпдейта, който искаш, с Check firmware access се проверява. Няма какво да надхитряваш FF, сървърите на Хуауей може да се надхитрят чрез HwOTA, начина в темата за форсирано инсталиране на Android 8, просто слагаш версията която искаш в папка update след като си я свалил. Имай предвид, че не се знае дали ще ти се признае гаранцията след това при нужда, ако не си преинсталирал със сервизен ром телефона, чрез dload метода, за да си с версия, за която си одобрен.
Цитирай

(2018-05-15, 22:22:54)Stiliyan03 написа:  Трябва да си одобрен за по-горна версия. Като отидеш на ъпдейта, който искаш, с Check firmware access се проверява. Няма какво да надхитряваш FF, сървърите на Хуауей може да се надхитрят чрез HwOTA, начина в темата за форсирано инсталиране на Android 8, просто слагаш версията която искаш в папка update след като си я свалил. Имай предвид, че не се знае дали ще ти се признае гаранцията след това при нужда, ако не си преинсталирал със сервизен ром телефона, чрез dload метода, за да си с версия, за която си одобрен.
Само ми дай инфо как да ъпдейтна, че с power i volume up/down нещо ми отказва

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Power + Vol Up + Down е за преинсталиране на сервизен ром с B182 за двусимов или B183 за едносимов като го сложиш в папка dload в телефона или сд картата. Чрез FF ъпдейтваш като отидеш на Get an update trough DNS > Auto > Run VPN service, след това влизаш в Stettings > System update, ще ти излезе ъпдейта за който си пуснал VPN, спираш VPN-а от Центъра за известия, понеже ще имаш известие за vpn-а и го пускаш да се сваля, като ти излезе, че е свалено избираш restart and install ли, кво беше през system update в настройките и изчакваш да се инсталира. Тук идва работата с одобрението по IMEI. Ако не си одобрен, мисля че ще излезе грешка на 5 процента от инсталацията.
Цитирай

(2018-05-16, 08:10:11)Stiliyan03 написа:  Power + Vol Up + Down е за преинсталиране на сервизен ром с B182 за двусимов или B183 за едносимов като го сложиш в папка dload в телефона или сд картата. Чрез FF ъпдейтваш като отидеш на Get an update trough DNS > Auto > Run VPN service, след това влизаш в Stettings > System update, ще ти излезе ъпдейта за който си пуснал VPN, спираш VPN-а от Центъра за известия, понеже ще имаш известие за vpn-а и го пускаш да се сваля, като ти излезе, че е свалено избираш restart and install ли, кво беше през system update в настройките и изчакваш да се инсталира. Тук идва работата с одобрението по IMEI. Ако не си одобрен, мисля че ще излезе грешка на 5 процента от инсталацията.
Не ме одобрява проверката с imei, въпроса е за заобикаляне и ъпдейтване.. Тва с ъпдейт папаката(индианец съм относно emui)

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=htt...are_type=t
Тази тема, всичко е описано, просто вместо EMUI 8 ъпдейта, слагаш това което искаш да инсталираш.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Stiliyan03 за това мнение:
  • AloneCrew, altawast
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)