Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

Привет,всички брандове си имат своите проблеми.При някои по малко при други са повече проблемите.Няма перфектен смартфон които да се хареса на абсолютно всички хора.И аз като колегата @Esil 2 за година и половина смених 3 модела на Huawei,P9 lite,P9 и сега съм с P10+ изключително съм доволен от тях и в бъдеще пак бих си купил Huawei и ще ви кажа защо,телефоните им са бързи,не забиват и лагват,изключително са красиви и имат перфектни камери.Мисля че най доброто от компанията тепърва предстои,развиват се с бързи темпове и създават перфектни телефони във всеки един ценови клас.Това е лично мое мнение и никой не ангажирам с него.Имах възможноста и да тествам за малко Huawei P'10 lite и останах очарован от телефона.Мисля че е един от най добрите андроид смартфони в средния клас.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
Аксесоари

(2017-10-04, 23:09:42)BBM написа:  Привет,всички брандове си имат своите проблеми.При някои по малко при други са повече проблемите.Няма перфектен смартфон които да се хареса на абсолютно всички хора.И аз като колегата @Esil 2 за година и половина смених 3 модела на Huawei,P9 lite,P9 и сега съм с P10+  изключително съм доволен от тях и в бъдеще пак бих си купил Huawei и ще ви кажа защо,телефоните им са бързи,не забиват и лагват,изключително са красиви и имат перфектни камери.Мисля че най доброто от компанията тепърва предстои,развиват се с бързи темпове и създават перфектни телефони във всеки един ценови клас.Това е лично мое мнение и никой не ангажирам с него.Имах възможноста и да тествам за малко Huawei P'10 lite и останах очарован от телефона.Мисля че е един от най добрите андроид смартфони в средния клас.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Абсолютно съм съгласен с теб. Имал съм възможност да имам много телефони от различни марки. Това ми е втори Huawei, но няма да е последен. Уникален телефон, поне за мен. А що се отнася до ъпдейтите, аз не знам какъв е тоя зор. Работят ли Ви телефоните? Работят, е тогава какъв е проблема, че се е забавил ъпдейта?
Цитирай

Нее въпрос до работата а до това че времевата разлика за получаване на ъпдейтите е голяма което е дразнещо. Другото което е дразнещо е че някак немогат да оптимизират енергопотреблението, от една батерия 3000mah може да се очакват по добри резултати.
Цитирай

Идвам от Сони с 2700мАч, където при най-добро желание изкарваше 3,5 часа дисплей. Сега с този телефон изкарвам 6,5 часа дисплей. Аз съм доволен.

Samsung a40
Цитирай

(2017-10-05, 13:51:20)esil2 написа:  Нее въпрос до работата а до това че времевата разлика за получаване на ъпдейтите е голяма което е дразнещо. Другото което е дразнещо е че някак немогат да оптимизират енергопотреблението, от една батерия 3000mah може да се очакват по добри резултати.

Само да вметна че изкарвам по 2 дена, не знам какво ровиш в телефона за да не ти изкарва, но с разговори и малко интернет ми изкарва 2 дена, много съм доволен.
Цитирай

(2017-10-05, 15:49:40)Nikimi71 написа:  Само да вметна че изкарвам по 2 дена, не знам какво ровиш в телефона за да не ти изкарва, но с разговори и малко интернет ми изкарва 2 дена, много съм доволен.

По добре кажи колко часа екран правиш с включен интернет, защото тези телефони не са само за ало ало
Цитирай

(2017-10-05, 18:24:52)esil2 написа:  По добре кажи колко часа екран правиш с включен интернет, защото тези телефони не са само за ало ало

Ами поне 2 часа на ден имам. Но като ми трябва основно Интернет, имам таблет за тази работа. Телефона не е само за Ало Ало, но не е и 24 часа да ръчкаш Фейсбука и да искаш да ти кара 2 дена, няма как да стане. Имах Нокия 6300 преди години (ако знаеш изобщо този телефон) и ми караше 6 дни батерията, но те не бяха СМАРТ. Всяка Екстра е за сметка на друго.
Цитирай

(2017-10-09, 08:06:51)Nikimi71 написа:  Колега Модератор, ако върнете малко по нагоре писанията, преди моето, ще видите всекидневното писане на едно и също Как нямало ъпдейт! Е това форум, за мрънкане Няма ъпдейт ли е?? Някой от нас може ли да му пусне ъпдейта? Не, тогава защо трябва да се пише едно и също?

@Nikimi71,нямаме правило във форума ,което да ограничава потребителите да изказват мнение стига естествено да е по темата .Не виждам какъв е проблема в този случая.Ако те дразни нещо просто го подмини.

От тука нататък всяко мнение различно по темата ще бъде изтривано ,а авторът му ще бъде наказван според правилата на форума!

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

... току-що пристигна моята актуализация от В124 до В182... три месеца разлика (ниво на сигурност 5 юли 2017 г.)...

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай

И при мен, но няма да актуализирам
[Изображение: 974d5cf034274896586bc339afb8dca7.jpg]
Цитирай

Това ли е последната ? Разцъквам същия апарат в момента и е с B183
Цитирай

И на мен дойде 182, но защо казват че има 183?
Цитирай

Има си


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung a40
Цитирай

И при мен дойде. Та да попитам, фуул версията ли да си ъпдейтна или бързата.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

По твой избор. Ако е само секюрити ъпдейт по-добре малката.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Виждам промяна в списъка с повикванията. Досега не беше така.
Цитирай

И при мен дойде B182 но аз не виждам разлика, дори и в списъка с повикванията няма разлика, но всъщтност не знам и каква разлика търсим то си пише в changelog-а оптимизациите са секюритито, startup wizard-а а новото е VoLTE за Холандските Vodafone потребители. Тъй че всяка промяна, която виждаме си е наша илюзия Big Grin .
Цитирай

След повикването пише, кога и колко време е продължило. Досега пишеше пред името само датата и трябваше да се натиска удивителната с кръгчето.
Цитирай

Да така е и при мен го пише същото. Има и една промяна при вайбъра, понеже го бях отметнал да не работи при заключен екран сега излизането чрез изход (трите черти горе в ляво и после най долу в менюто) не работи, само изписва изчакайте и до там а с В124 си ставаше без проблем.
Цитирай

(2017-10-11, 14:36:00)esil2 написа:  Да така е и при мен го пише същото. Има и една промяна при вайбъра, понеже го бях отметнал да не работи при заключен екран сега излизането чрез изход (трите черти горе в ляво и после най долу в менюто) не работи, само изписва изчакайте и до там а с В124 си ставаше без проблем.

Вайбъра е от последната актуализация на самото приложение така от миналата седмица. Не ти е от 182.
Цитирай

Не съм сигурен дали е от вайбъра защото пробвах със старата версия 7-7-0-21 и пак същото, не е и от телефона защото му връщах фабрични настройки, явно има нещо друго свързано с актуализацията на телефона де да знам. Не е чак толкова голям проблем но ми е интересно нека и други колеги да кажат при тях как е.
Цитирай

Ъпдейтнах до 182 току що. Оптимизация на батерията колкото и да се направи ако не го оставяте телефона намира няма как да искате да държи батерията с дни. При мен издържа около 8 часа натоварен режим с игри, музика, гледане на сериали, браузване, всякакъв вид програми за разговори. И то без да използвам енергоспестяващ режим. Смятам, че това е напълно достатъчно и то не само за телефон от среден клас.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да така е при постоянно ръчкане не може да очакваме чудеса, но има модели със същия капацитет на батерията които изкарват повече, а и самият Huawei P9 lite, както и Р9 докато бяха с андроид 6 батериите им се представяха добре, след ъпдейта до андроид 7 се промени ситуацията, демек пак нещата донякъде опират до софтуерна оптимизация. Не искам да кажа че Р10 е зле от към батерия но мисля че ако се доизпипат малко нещата може да стане и по добре. Извинявам се ако съм се отклонил малко от темата.
Цитирай

(2017-10-12, 08:35:48)esil2 написа:  .. но има модели със същия капацитет на батерията които изкарват повече..

Кои например?

                                                                    
Цитирай

По нагоре дори дадох пример с модел от същата марка става въпрос за Huawei P9 lite докато беше с андроид 6 се правеше до към 7ч екран, иначе по форумите пише достатъчно за модели като моторола и xiaomi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)