Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за P10 Lite

при равни други условия П9лайт не издържа повече от П10лайт "на екран" (по мои сравнения). Шаоми Ноте 4, въпреки че е с по- голяма батерия не издържа пропорционално повече.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

                                                                    
Цитирай
Аксесоари

Не съм съгласен защото лично съм имал Р9 lite и пак казвам че с андроид 6 батерията кара повече от Р10 lite
Цитирай

..7 часа екран няма как да направиш(стандартно ползване, без енергоспестяващ режим, други хитрини и т.н.), с който SMARTтелефон си избереш

                                                                    
Цитирай

(2017-10-13, 18:27:38)georgi4a написа:  ..7 часа екран няма как да направиш(стандартно ползване, без енергоспестяващ режим, други хитрини и т.н.), с който SMARTтелефон си избереш

Според мен не е баш така но ще приема твоето мнение за правилно понеже се отклонихме от темата и не ми се спори повече, надявам се да си доволен, ти си прав  аз греша точка.
Цитирай

Тъкмо получих 184, ще видим как е. [Изображение: 89f7a6b0b20b90b102127c5803b5b199.jpg]

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Като ота ли ти дойде, на кой оператор си, има ли някакви промени. И по натам пиши как е телефона с новата версия.
Цитирай

ОТА дойде, от оранжавите съм. За сега не виждам разлика.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ето и при мен [Изображение: 73cba8c515fbe3aa36c5c3161ddae5eb.jpg]

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

nikiberk89,
преди това с коя версия беше?

                                                                    
Цитирай

Тази сутрин като се събудих и видях, че телефона е информирал за налична системна актуализация (на Мтел съм). Сегашната е B124, новата B182. Интересното е, че сега го закачих на PC-то, но HiSuite показва, че не е налична актуализация.  Rolleyes
Цитирай

(2017-10-14, 19:03:41)georgi4a написа:  nikiberk89,
преди това с коя версия беше?

Той е с едносимов модел.
Цитирай

Аз още нямам актуализация едносимов съм от теленор версията ми е b183
Цитирай

Единственото ново нещо, което виждам е добавеното място за Наскоро изтрити снимки(като на iOS).

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-17, 14:26:45)mkarchev написа:  Единственото ново нещо, което виждам е добавеното място за Наскоро изтрити снимки(като на iOS).

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Би ли направил един скрийншот на резюмето на системната актуализация да е видно какво е Пром. на рег.файл, Оптимизации и Новото... Благодаря предварително!

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай

Аз пък си седя на В182, ТеленорSmile
Цитирай

(2017-10-17, 15:08:27)borislav.mikov написа:  Би ли направил един скрийншот на резюмето на системната актуализация да е видно какво е Пром. на рег.файл, Оптимизации и Новото... Благодаря предварително!
Няма нищо.До колкото си спомням беше пак за холандската тъпотия и секюрити[Изображение: 95306c64945d3398f981789c2e5ab85c.jpg]

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

... пфуууу... Sad

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай

(2017-10-18, 09:28:04)mkarchev написа:  Няма нищо.До  колкото си спомням беше пак за холандската тъпотия и секюрити[Изображение: 95306c64945d3398f981789c2e5ab85c.jpg]

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Ако не греша май беше от първите дето получиха В182
Цитирай

Да, бях от първите.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-18, 13:21:02)mkarchev написа:  Да, бях от първите.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Късметлия си, защото при някои колеги скоро дойде В182, а при теб вече има нова.
Цитирай

Орео дали ще има за нас

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай

(2017-10-19, 20:41:52)extazy написа:  Орео дали ще има за нас

До сега всяка версия е получавала един андроид нагоре и това ме кара да мисля че ще има със сигурност но едва ли ще е тази година.
Цитирай

(2017-10-19, 20:41:52)extazy написа:  Орео дали ще има за нас

Със сигурност

                                                                    
Цитирай

Не се надявайте на ъпдейт до Орео.
Цитирай

"Πpитeжaтeлитe нa тeлeфoни oт пpoдyĸтoвaтa гaмa “P” щe мoгaт дa инcтaлиpaт фиpмeния пoтpeбитeлcĸи интepфeйc в ĸpaя нa мeceц дeĸeмвpи – нaчaлoтo нa янyapи. He e изĸлючeнo, чe и дpyги cмapтфoни нa Нuаwеі щe мoгaт дa бъдaт oбнoвeни дo ЕМUІ 8.0.."

Smile

                                                                    
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)