Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Софтуерни актуализации P10

мнение 401 от trifon81

Кво се връзвате на тоя де само глупости пише, ни в клин, ни в ръкав.
Цитирай

мнение 402 от Ivan_Bonev

Аз лично очаквам проблема с моб.данни и лага да бъде решен. Също така, надграждане до Андроид 8най-сетне.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Huawei P10 Lite
Цитирай

мнение 403 от flammen

Ама верно какво искате от телефон от един определн клас в който е p10lite. Телефон, който с лекота изкарва 5 часа сот нормално,а ако не сменява клетката изкарва и 7 часа. Е колко телефона имат такъв живот на батерията за тези пари. Съвсем безпроблемен и нормален телефон. Нито ще го направят да прави с*ирки, нито ще може да изстрелва собственика си в космоса.
P10 lite
Цитирай

мнение 404 от milko_sf

Нито ще го направят да прави с*ирки, нито ще може да изстрелва собственика си в космоса.

Ама, недей така, с тези "истини" разби мечтите на едни "ъпдейт"маниаци! Сега смисълът на живота им ще се обърне на опаки! Моля те, внимавай какво пишеш!  Wink
Цитирай

мнение 405 от paganini

(12 Jan 2018, 23:42:36)flammen написа: Ама верно какво искате от телефон от един определн клас в който е p10lite.  Телефон, който с лекота изкарва 5 часа сот нормално,а  ако не сменява клетката изкарва и 7 часа. Е колко телефона имат такъв живот на батерията за тези пари. Съвсем безпроблемен и нормален телефон. Нито ще го направят да прави с*ирки, нито ще може да изстрелва собственика си в космоса.

Ако от Хуавей ти прочетат мнението ще си помислят че са направили перфектният телефон.
Цитирай
Question 

мнение 406 от flawless

Здравейте, гледам вече сте на версии B194, нормално ли е моя да си стоя на В172 и да не идват ъпдейти, последния беше преди около 2 месеца. Дали има някакво значение, че е дуал сим Rolleyes
Цитирай

мнение 407 от milko_sf

Smile нормално е, нормално, ще дойде!
Цитирай

мнение 408 от carden

Пробвай от там къде съм ти маркирал. На мен последния път трябваше да натисна за пълен пакет и ми излезе новата актуализация.
Цитирай

мнение 409 от Stilian555

На B191 съм, да ъпдейтвам ли до B194?
Цитирай

мнение 410 от carden

Няма смисъл, аз лично няма да ъдейтвам вече, ще чакам Ореото.
Цитирай

мнение 411 от Nikimi71

(18 Jan 2018, 22:55:47)carden написа: Няма смисъл, аз лично няма да ъдейтвам вече, ще чакам Ореото.

А изобщо кога се очаква да дойде?
P10 Lite
Цитирай

мнение 412 от srhristoff

(вчера, 11:12:59)Nikimi71 написа: А изобщо кога се очаква да дойде?

Според официалната информация до края на първата четвърт на 2018г.
Обаче като ги знаем хуавейците колко си спазват сроковете и обещанията, като нищо да се проточи до лятото. В подкрепа на думите ми, се сещам случая с P9lite и Nougat. Беше наистина Голямото чакане...
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD