Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложения за преглеждане на имейли
#1

Здравейте!Моля предложете ми читаво приложение с което да чета писмата си в пощ.си кутии.Пробвах от Google play няколко,но не приема всички кутии.Благодаря Ви предварително.

           п.п Не намерих подходяща тема и затова отварям нова,но ако все пак съществува такава,моля модератора да прехвърли въпроса ми там.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
Аксесоари
#2

AquaMail.
Много други приложения съм пробвал преди това и за мен лично това е най-доброто.

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

My mail

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#4

https://play.google.com/store/apps/detai....trtf.blue

[Изображение: acyZL8ZXaPh1T-6HHJebsDZCyW2_RJ-wMWEptV1a...Dc=h310-rw]
Цитирай
#5

ProfiMail Go - https://play.google.com/store/apps/detai...s.PM&hl=bg

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#6

С изключение на My mail другите приложения не ми приемат abv поща,странно,при Вас така ли е или аз греша някъде?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#7

Така е,може и да стане на другите,но са необходими някои настройки и пак не е гаранция.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#8

Що не си ползваш gmail той позволява всякакви пощи да си добавяш. Гледам пишеш за абж.бг (gmail работи и с абж.бг и с майл.бг)
Цитирай
#9

(2017-05-25, 07:36:10)gipso написа:  My mail

+1
  ползвам 3 служебни пощи и една лична (всичките са Google Mail)

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#10

При условие, че имате вграден Gmail защо не си го ползвате? На мен лично ми е много удобен, а и не знам какво другите имат повече от Gmail.
Цитирай
#11

Outlook, много добре синхронизира не само пощите, но и календарите и контактите с РС. Специално за АБВ и ДИР пощата си е геройство да ги синхронизираш ...
Цитирай
#12

При мен не мога по никакъв начин да накарам Gmail да сработи с abv.докато с ProfiMail Go си работи.Може и от телефона да е,не знам.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#13

(2017-05-29, 20:16:59)sapiora написа:  При условие, че имате вграден Gmail защо не си го ползвате? На мен лично ми е много удобен, а и не знам какво другите имат повече от Gmail.

Ами пробвай да вкараш още 3 мейла, - бърка или по точно добавя контакти, и други даййи от акунта. Ако беше само мейл - добре ама то всичко се прикача и синхронизира. Няма начин да вкараш само в Gmail усер и парола, качва целия акаунт от GOOGLE.COM

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#14

Аз ползвам приложението на mail.ru има го в макета имам 4 пощи качени там и работи много добре.Не го съм пробвал с абв поща,но като цяло има опция да си въведеш настройките на поща от тип абв
Цитирай
#15

aurona, ползвам 4 e-mail-а на Gmail.
Цитирай
#16

От всички предложения за сега се спирам на My mail,който единствен ми приема пощ.кутии на абв поща.Вече няколко дни работи безпроблемно,но задължително трябва да е защитено приложение.Благодаря за мненията,но нека те не спират за да се намери и оптималния вариант.Поздрави на всички. Wink

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#17

(2017-06-02, 19:03:46)sapiora написа:  aurona, ползвам 4 e-mail-а на Gmail.


Добре, но провери в настройките на телефона/ акаунти/.
Когато добавиш в Gmail регистрация, добавяш целия акаунт в телефона с все тел.номера, календари, данни от приложения и т.н. Да могат да се изключат синхронизациите но това не променя горното.

Мисълта ми беше, че не можеш да вкараш данни САМО в Гмаил. Новите версии на MY Mail , по същия начин - затова и не ъпдейтвам програмата.
А защо не искам да имам 4 акаунта в телефона вече е друга тема, просто на мен не ми е удобно така.

ако на теб не ти пречи - значи това е твоят начин Smile Big Grin

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)