Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да изключа меню/опция на S7 edge
#1

Как да изключа това меню, което се стартира от ъгълчетата на дисплея? Благодаря. 

[Изображение: ee01bc00e5f356fcdc0532d5bcdd74cb_120x90.jpg]

Това се стартира или долу в ляво, или долу в дясно като дръпна диагонално нагоре. Не ме бърка много, но понякога неволно се отваря и ме дразни. 
Цитирай
Аксесоари
#2

Това е от някое приложение което си инсталирал. Намери си го и го деинсталирай.
Цитирай
#3

Сега остава да разбера от кое Smile
Аз имам 4-5 приложения всичко на всичко.

От първия път. ES File explorer

Благодаря.
Цитирай
#4

Въпросът ми съвпада със заглавието на темата, та пиша директно тук. Как да деактивирам включването на сензора за близост по време на разговор, т.е. при допиране на телефона до лицето не искам да гасне екранът.
Цитирай
#5

Не мисля, че можеш без рут
Не съм срещал подобна опция

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#6

(2017-06-05, 21:19:45)Iordan2000 написа:  Въпросът ми съвпада със заглавието на темата, та пиша директно тук. Как да деактивирам включването на сензора за близост по време на разговор, т.е. при допиране на телефона до лицето не искам да гасне екранът.

Но така ще се натискат разни бутони, било "задържане на разговор", или някой друг... С каква цел е нужно това..?

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#7

(2017-06-05, 21:19:45)Iordan2000 написа:  Въпросът ми съвпада със заглавието на темата, та пиша директно тук. Как да деактивирам включването на сензора за близост по време на разговор, т.е. при допиране на телефона до лицето не искам да гасне екранът.

  По принцип мисля, че когато пуснеш телефона на високоговорител би трябвало да е изключен сензора, но това едва ли ще ти е от полза.

Samsung Galaxy NOTE  - [Android 7.1.2] NightOwl Beta 6 / Samsung Galaxy S7
Цитирай
#8

Сензора си работи и при високоговорител.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)