Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg V30 официално представен 31.08

Ще си го взема. Но в България с гаранция явно няма да се намери. Ама европейската версия дали има българско меню?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

H930 трябва да има.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Пише ли си коя версия е?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пише. И на кутията и в менюто на телефона > настройки > общи > относно телефона > информация за хардуер. Може и по IMEI да се провери.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Значи остава въпроса как ще се оправя с поръчката. И дано не попадна на дефектна бройка.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз съм навит да си го взема. От Франция. Но нещо ме притесняват някои важни неща-чета,че дисплея му бил доста студен.
Колко е вярно това-не знам. Но имал студен, леко синкав екран за разлика от топлия екран в G6. Макар на ревютата в youtube да се вижда,че има много хубав екран.
Не знам дали ще има някаква настройка да се направи по-топъл екранът, както Самсунг имат различни режими.
Цитирай

Да на ревютата и аз се израдвах но на живо не знам как ще е.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Има настройка за цветовете.
https://youtu.be/pDgvlTU6SXY

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Супер значи!
Цели 6 настройки за картината, измежду които и Custom и още една за допълнително подсилване на цветовете.
Не би следвало да има проблем да показва топли цветове с чисто бяло и черно.
Цитирай

LG пуска V30 в червено: http://www.lgnewsroom.com/2018/01/new-ra...-ces-2018/

 
Цитирай

Новата премиум версия на LG V30 струва повече от iPhone X  Smile
[Изображение: lg-v30-signature-edition.png]

LG V30 е на път да се появи в повече европейски страни до края на годината, но междувременно компанията реши да пусне в родината си негово специално издание. Устройството се казва LG Signature Edition и ще бъде произведено в едва 300 бройки, които ще са налични само в Република Корея на цена около 2 милиона вона (1554 евро). Това е значително повече от цената на iPhone X в страната, която е 1,63 милиона вона.

Марката Signature се използва от компанията за определени домакински уреди и телевизори от висок клас и за пръв път се прилага към мобилен телефон. ZDNet посочва, че скорошните рокади нa ръководните постове в компанията показват, че мобилните телефони може да бъдат включени под шапката на бизнеса с телевизори и домакински уреди, който отчете рекордни печалби, а част от тях се дължат на продуктите в серията Signature.


Новият телефон ще се предлага в черно и бяло и ще e изработен от материали, които обикновено се ползват в скъпи часовници. Задният панел ще е от циркониева керамика, която е устойчива на надраскване, а потребителите могат да гравират имената си върху него. Останалите технически характеристики : чипсет Snapdragon 835, 6GB RAM, 256GB памет, Android 8.0, безжично зареждане, 6” OLED дисплей и батерия с капацитет 3300 mAh. В комплекта на устройството ще влязат жични и безжични слушалки Bang & Olufsen.

http://www.mobilebulgaria.com/news/41807...t-iphone-x
Цитирай

Това вече е стара информация, даже ако не се лъжа имаше и тема за това. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2018-01-03, 16:16:50)greensmoke7777 написа:  Новата премиум версия на LG V30 струва повече от iPhone X  Smile .....
Тук: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=92038

 
Цитирай

Lg пускат модела V30 в цвят Raspberry Rose а V30 официално още не се предлага при нас!

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай

Няма ида се предлага по думите на едно приятелче което работи в теленор

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

От няколко дни го има в емаг

Note 10+
Цитирай

Днес LG V30+  е 775$ в САЩ. 128 гига.
Цитирай

Според реномирания сайт Dxomark, който "нищо не разбира от фотография" LG V30 се справя просто "ДОБРЕ". Нарежда се до S6 Edge и XZ Premium.

https://www.dxomark.com/lg-v30-cameras-good-lifes-good/
Цитирай

Тоя сайт е пълна измислица, незнам как така се навъди като "мерило" за камери , явно голяма реклама са му направили. Човек само като види, че iPhone 6 има повече точки от Nokia 808 и му се изяснява цялата картинка.
Цитирай

(2018-02-02, 11:11:05)GH0STFACE написа:  Според реномирания сайт Dxomark, който "нищо не разбира от фотография" LG V30 се справя просто "ДОБРЕ". Нарежда се до S6 Edge и XZ Premium.

https://www.dxomark.com/lg-v30-cameras-good-lifes-good/

Че той по-зле от G4 и от така оплюваната камера на G6 Big Grin
До някъде се радвам, че моя V20 е с по-добра камера, пък на 1/2 цена Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Хич не е измислица. Просто, освен крайния резултат, трябва да се прочете и цялото ревю. Мерило си е сайтът. Не са някакви аматьори там. Просто камерата на V30 не е кой знае какво.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

(2018-02-02, 12:30:50)don_gori написа:  Тоя сайт е пълна измислица, незнам как така се навъди като "мерило" за камери , явно голяма реклама са му направили. Човек само като види, че iPhone 6 има повече точки от Nokia 808 и му се изяснява цялата картинка.

Тоя, така наречен от теб измислен сайт е много сериозна фирма, произвеждаща  DxO PHOTOLAB.
Не знам откъде изобщо ви хрумва мисълта да оценявате фирмите по камерките на някакви телефончета дето имат производствени разходи от порядъка на 120-130 евро за телефон, продаващ се в магазините на цена от 2к лева.
Но, за едно си прав: сериозните фирми трябва да се занимават със сериозни неща, защото иначе хора неразбиращи от нищо почват да ги плюят.
Цитирай

Може при професионалната техника да са сериозни, но при телефоните са просто лапачи напари, т.е. който даде повечко парички получава повече точки. Попитах щом са такива професионалисти как аджеба са наредили iPhone 6 пред Nokia 808 ?
Цитирай

Наистина към момента не виждам някой телефон да има камера ,за която да кажа УАААУ.
Нито един!
Нито дежурно прехвалените Самсунг и Айфон, днес гледах ревюта и на V30-с абсолютно нищо по-различно от Note 8 и iPhone X.
Може би предимство имат само Cinema режимите в телефона.
Според мен е по-добре за 1500 лв да се купи втора ръка фотоапарат, който пре всички случай ще снима далеч по-добре от разни телефончета с безумни цени.

Даже вече се замислям дали изобщо да си купувам V30.
Или който и да е друг телефон скоро.
Ше карам с G4 ,докато умре. Чак след това втора ръка за 500 кинта някой V30/V40, ако имам и късмет-V50 след 2-3 години хахахаха
Цитирай

(2018-02-02, 21:43:21)greensmoke7777 написа:  Даже вече се замислям дали изобщо да си купувам V30.
Или който и да е друг телефон скоро.
Ше карам с G4 ,докато умре. Чак след това втора ръка за 500 кинта някой V30/V40, ако имам и късмет-V50 след 2-3 години хахахаха

Първо, G4 ще умре много преди да излезне V50 Big Grin
Второ, G4 ще умре много преди V40 да стане 500 кинта Angel
Трето, може да не доживее и докато V30 стане 500 кинта. Даже и не ми се вярва, но все пак има 1-2% шанс.
Четвърто, от кога се определя една камера колко е добра по бокето?
Имах Мейт 9 и не съм правил бокета, освен само за тест защото един колега от форума ме накара.
Преди ги определяхме по това, коя снима по-добре на слаба светлина.
Пето, на V30 широкоъгълния обектив въобще не се оценява, докато на Note 8 и Iphone X влиза в оценката и втората камера.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)