Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Карти без гласова навигация
#1

Значи ходихме до София с приятели и използвахме навигацията от моя телефон в града. В началото говореше, а после спря и започна да издава едни гадни звуци. Никога не са ми изчезвали звуците на стария S3. Как да ги пусна тези на S7 Edge?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами не знам какво очакваш от недоклатеното творение на гугле което е всичко друго но не и навигация. Премини на Here или на Sygic ако щеш. Онзи ден тази "навигация" се опита да да ме прати в едно село или градче до София. Е добре че знаех накъде реално съм тръгнал, просто я пуснах за евентуално по кратък маршрут. Е много кратък щеше да ми се стори ако не знаех накъде иска да ме прати.
Цитирай
#3

Всички навигации гафят с неправилни маршрути по някой път, на мен пък с мапса никога не ми се е случвало, а предимно ползвам само него, колкото до другото колегата казва, че на другия му телефон никога не е имал проблеми, тоест проблема може да не е от приложението, може да е загрял повечко телефона, да се е задръстил, причините може да са много. Прави се рестарт и пак се зарежда маршрута, ако пак има проблеми пускаш друга, винаги трябва да има резервен вариант, няма идеална навигация, всяка си има предимство в нещо и ползваш според ситуацията.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#4

Аз имах случай от 4 навигации / ТомТом,Google maps,Here и Waze / последната ми даде най-добър маршрут по време / цели 40мин./и километри.Разстояние около 800км при едни и същи условия и опции,и четерите на онлайн.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Гласът се върна след като изтрих кеша и данните.

   
Цитирай
#6

Ти не само на Maps, а и на Play Store, Play services, Google и на тези изтрий свързани са всички Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

При мен се получава друг ефект с гласа и мапса- Веднъж дава инструкцията горе-долу ясно и чуваемо, след малко пак, но все едно говори под вода. После пак нормално, после пак с бълбукане. Освен това имам усещането, че работят 2 различни навигации - инструкциите се отнасят за едни същи маневри, но ги казва по различен начин едно след друго. Освен това нервира и дето постояно диктува номера на пътя, а в Германия втростепенните пътища са 3-цифрени и се получава едно постоянно дуднене.
Цитирай
#8

И при мен се случва нещо подобно.
При стартиране издава този гаден звук вместо говор, но след излизане от Maps и пускане пак си тръгва гласа. В движение никога не ми е изчезвал до сега. Само при стартиране имам този проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)