Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не ми зареждат никакви клипчета нито от Facebook, нито от YouTube!
#1

Здравейте! От една седмица насам имам един проблем, при отваряне на клипче във Facebook ми излиза следното съобщение: "Cannot play video. Sorry, but an unknown error occurred while trying to play this video." В YouTube се получава същото нещо, както и в Instagram. Единсвените клипчета, които тръгват са от галерията на телефона. Не мисля, че проблемът идва от самия телефон (Samsung Galaxy S8). Поразрових се в интернет и видях, че доста хора имат същия проблем независимо дали са с Android или iPhone. Решение на проблема обаче не открих. Ако някой ми помогне как да разреша този проблем, за да мога да гледам свободно клипчета, ще му бъда много благодарна.
Цитирай
Аксесоари
#2

Това ми прилича на чист софтуерен проблем и най-сигурният начин за решаване на проблема е да върнеш телефона към заводските настройки. Това в случай, че не си инсталирала един тон софтуер и в последствие да загубиш два дни с настройки...
Има разбира се и други начини, с деинсталиране на ъпдейти и подобни занимавки, но дали ще се оправи един господ знае. За това, ако не е проблем го лъсни и всичко наново, така поне със сигурност ще се оправи.
Цитирай
#3

Този проблем не се получава постоянно, оправя си се от самосебе си и после пак се разваля. Наистина не искам да е проблем от телефона, защото е само на 1 месец и четах в интернет, че има доста хора с този проблем, но благодаря все пак!
Цитирай
#4

Ако са само определени клипчета, то проблемът не е софтуерен (говоря само за youtube). Има някои видеа, които не са достъпни за мобилните телефони. Най-лесно може да видиш това като търсиш някоя песен в youtube през компютъра и да се опиташ да намериш същата песен (същия клип) през телефона. На мен изключително много пъти ми се е случвало това разминаване. Публикувал съм песни на стената си във фейсбук през компютъра ми, които са скрити за телефона. След като ги отворя от мобилния, ми изписва в youtube, че това видео не може да се пусне, отвори или нещо такова.
Ето ти един пример The killers - smile like you mean it. Ето клипчето, което не може да се отвори от телефона:
www.youtube.com/watch?v=l1p_NHFd8jM
Но се отваря на компютър.

Не казвам, че това е проблемът, но има вероятност да е това.
Не ползвам instagram и не знам за там.
Цитирай
#5

(2017-06-02, 11:19:56)galaxyhopper написа:  Ако са само определени клипчета, то проблемът не е софтуерен (говоря само за youtube). Има някои видеа, които не са достъпни за мобилните телефони. Най-лесно може да видиш това като търсиш някоя песен в youtube през компютъра и да се опиташ да намериш същата песен (същия клип) през телефона. На мен изключително много пъти ми се е случвало това разминаване. Публикувал съм песни на стената си във фейсбук през компютъра ми, които са скрити за телефона. След като ги отворя от мобилния, ми изписва в youtube, че това видео не може да се пусне, отвори или нещо такова.
Ето ти един пример The killers - smile like you mean it. Ето клипчето, което не може да се отвори от телефона:
www.youtube.com/watch?v=l1p_NHFd8jM
Но се отваря на компютър.

Не казвам, че това е проблемът, но има вероятност да е това.
Не ползвам instagram и не знам за там.
На моят телефон клипа се отваря.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

И на моя тръгва.

'g'SM-G955F
Цитирай
#7

Ясно, значи не е от това. Изключваме го като вариант. Не знам, защо е така при мен, но съм го забелязал.
В търсачка на youtube изобщо не ми се появява, а като напиша линка ръчно в google chrome ми изписва, че не може да се изпълни.
Цитирай
#8

При мен не тръгва, пише " няма достъп до този клип"
.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#9

И при мен изписва същото не се отваря.
Цитирай
#10

При мен например не ми зареждат никакви клипчета, където и да е и в Youtube, и във Facebook и да кажем след 10 мин се оправя и тръгват всички клипчета. Не знам какво да правя, но в крайна сметка ще го водя в сервиза.
Цитирай
#11

Я погледни да нямаш някакъв включен режим на пестене на батерия.
Следващия вариант е вече да ни дадеш screenshot, ако забележим нещо случайно.
Цитирай
#12

    [attachment=17054]
Сега всичко върви, но няма гаранция, че пак няма да спре. От няколко дни само си се оправя, само си се разваля. Надявам се този път да се е оправило завинаги.

   
Цитирай
#13

(2017-06-02, 17:43:23)anitaamitova написа:  Сега всичко върви, но няма гаранция, че пак няма да спре. От няколко дни само си се оправя, само си се разваля. Надявам се този път да се е оправило завинаги.


На скрийншота се вижда горе в ляво на лентата една иконка. За какво е тя? Да не е някоя енергоспестяваща функция или приложение, което да причинява проблема?
Цитирай
#14

Ще го нося в сервиза. Пак ми направи проблема.
Цитирай
#15

Първото нещо, което ще направят в сервиза е да върнат телефона към заводските настройки. Така ще ти се изгуби цялата информация и никой няма да ти обяснява после какво и защо.
Та в този ред на мисли, защо не си свалиш всичко ценно от телефона и сама да си върнеш телефона към заводски настройки? Ще си запазиш всичко, а и процедурата с връщането се прави много лесно, и дете би се справило. Ако след формат не се оправи вече ще има основателна причина за носене на сервиз.
Цитирай
#16

На тези които се отваря клипа, в България ли се намирате? С мобилен или ВИФИ го отваряте, или и при двата варианта?
Проблема не е в телефоните, а по скоро в интернета(настройките) на телефона. Има клипове, които са за определени региони. На компютъра съм срещал аномалия, при която с един DNS отваря дадено клипче, но при промяна на DNS казва, че няма достъп на същия клип.
Според мен няма смисъл да си даваш телефона по сервизи - ако беше проблем в апарата, нямаше да ти отваря нищо!
При мен също не се отваря.
Цитирай
#17

При мен така стоят нещата. В даден момент всички клипове ми вървят, но да кажем след 10 мин всички тези клипове не тръгват. И ще ми кажете ли как да го върна към заводски настройки, всичката информация си я качвам на компютъра и ако потърся в Youtube ще има ли клипчета?

Наистина много лесно! Намерих откъде да върна заводските настройки, ще пробвам и вече ако и така не се изчезне този проблем, ще го занеса в сервиза.
Цитирай
#18

Със сигурност ще се оправи. Вероятността да не се оправи е нищожно малка. В смисъл, ако не се оправи говори за хардуерен проблем, а ако имаше такъв щяха да ти бъгват и други приложения. 
Затова си мисля, че един хард ресет ще реши тотално проблема. 
Лошото е, че не се знае кой точно инсталиран софтуер е причинил проблема, за да го избягваш за в бъдеще.
Цитирай
#19

Върнах заводските настройки и засега всичко е наред, ще го наблюдавам и пак ще пиша. Благодаря за отделеното време.
Цитирай
#20

Първите два-три дни се постарай да не инсталираш никакви приложения и се хващам на бас, че проблем с клиповете няма да имаш. 
После си инсталирай постепенно, на порции нужните приложения евентуално да хванеш кое приложение ще ти направи конфликта.
Цитирай
#21

Направи хард ресет от комбинацията с ботоните и после от стоковото рековари уаип дата и кеш и както hollyshit каза намери приложението на андроид всичко идва от някое приложение.

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай
#22

И проблемът се появи отново. Същелявам, че не си купих отново iPhone. Тази седмица ще го нося в сервиза.
Цитирай
#23

Сега ако го оправят продаиго и си купи аифона какво те спира.

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай
#24

(2017-06-03, 21:49:36)anitaamitova написа:  И проблемът се появи отново. Същелявам, че не си купих отново iPhone. Тази седмица ще го нося в сервиза.

Няма му нищо на телефона ти! С телефона от подписа също не мога да го отворя точно това клипче от 4-ти пост (пробвах и на мобилен интернет и на Wi-Fi).

През Safari-то:

[Изображение: b9aea55c1577f43d.png]

През приложението YouTube:

[Изображение: 667d97ab44c76159.png]

Докато на лаптопа стартира без проблем.

(2017-06-03, 22:03:40)nzeus2k написа:  Сега ако го оправят продаиго и си купи аифона какво те спира.

Само, че ще е напразно...

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#25

(2017-06-03, 21:49:36)anitaamitova написа:  И проблемът се появи отново. Същелявам, че не си купих отново iPhone. Тази седмица ще го нося в сервиза.

Я дай линк към този клип, който не отваряш, да видим дали се отваря и при нас.
Нещо не мога да повярвам, че проблема се появява при току-що форматиран телефон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)