Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с SD картата..
#1

Здравейте... Значи проблема е следния, от нищото сд картата ми се изважда и сама се вкарва,  а по някога дори не я засича телефона, трябва да отворя капачето и да бутна сд картата леко,че тогава я засича.. Хем да не отварям друга тема.. Sony monitor нещо си все когато рестартирам телефона изписва,че не работи, не отговаря и така.. Фейсбука се срива постоянно.. Ако може помощ с сд картата и със другото..
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с друга карта памет мисля тя ти е проблема Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Ами то хубаво ама тя ми е с телефона,като си го купих беше вътре... 16 гб е и не искам да я сменям..
Цитирай
#4

А ми ако ти е повредена какво ще правиш? Ще купиш нов телефон.... Bu
Цитирай
#5

@Pacogamer, Предложението все пак от колегата за смяна на картата, беше вариант да разбереш дали проблема е в нея или не и евентуално тогава да търсиш следваща причина за описаното от теб по-горе.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#6

Здравейте сблъсках се от вчера с един много сложен проблем за мен както си работех с телефона който е Sony Xperia Z5 Compact изведнъж спря да разпознава SD картата ми Рестартирах го изваждах Я пак я включвах но той продължава да не я разпознава пробвах я на устройство за четене на карти Няма проблем картата и всичко на нея си е там. Ако някой може моля да помогне.
Цитирай
#7

С Android 6.x.x ли си? Пробвай да форматираш картата на компютър или др. устройство (след като си направил back-up, разбира се) и виж дали няма да я засече. Четох че Sony нещо не харесвали картите на Sandisk Big Grin
Цитирай
#8

Да Благодаря за съвета опитах но не може да се форматира опитах чрез устройство за четене на карти да форматирам чрез самия телефон да е форматиран но не може да се форматира картата може би вече се е прецакала.
Цитирай
#9

Щом картата не може да се форматира и през друго устройство, значи нещо е станало. Сменяй я. Вече не са толкова скъпи като преди.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)