Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зуум в приложения
#1

 
 Здравейте! Проблема ми  е следния: във всяко приложение с камера например Фейсбук ,Снапчат, Инстаграм, когато отворя камерата е супер зуумната. Реже ми огромна част от кадъра. Извинявам се ако темата не е за тук.

Samsung Galaxy S8 plus
Цитирай
Аксесоари
#2

Предлагам да изтриеш кеша и данните на всички изброени до момента включително камера и галерия. После пак ще се логнеш в тях и няма да изгубиш данни и пиши после да видим Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Направих го,но нищо не се промени. Особено на предната камера е ужасно близко. Прилагам screenshots да видите точно за какво говоря. Може би е нормално и аз бъркам нещо?


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S8 plus
Цитирай
#4

А пробвала ли си през задната камера с 2 пръста по екрана да ги ънзумваш преди снимане.
Предполагам си запозната, че зуум-ънзуум става с 2 пръста...
Цитирай
#5

Аз не съм пробвала никога, но заради темата погледнах. При мен е нормално зумнато и на двете камери.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#6

Да не би да имаш някое приложение за камерата, което да ти изрязва автоматично снимките?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Не става да се ънзуумне с пръсти. Ако беше това изобщо нямаше да занимавам хората тук. Приложенията са ми стандартните,които имах и на предния си телефон,но там нямаше такъв проблем. Камерата е с нулирани настойки.. не знам. Качвам скрийншот от предна камера и снапчат.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S8 plus
Цитирай
#8

Изтегли Smart Tutor и се свържи с представител на Самсунг България, за диагностика на телефона.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

..ако и след хард ресет на телефона е така- направо давай към сервиза.

                                                                    
Цитирай
#10

Благодаря! Smile

Samsung Galaxy S8 plus
Цитирай
#11

(2017-06-08, 14:51:32)nanjo93 написа:  Благодаря! Smile

Ако съм разбрал какво точно питаш, смяната на резолюцията на камерата е може би твоето лекарство... 16:9 (6М) 3264х1836
Цитирай
#12

(2017-06-08, 15:40:23)bguser написа:  Ако съм разбрал какво точно питаш, смяната на резолюцията на камерата е може би твоето лекарство... 16:9 (6М) 3264х1836

Тоест камерата е 4:3 , а в приложенията е 16:9 и затова дава разлика. Ако я оставя на препоръчаната от теб всичко изглежда нормално, освен главата ми -  изглежда огромна Big Grin
Мерси : ))

Samsung Galaxy S8 plus
Цитирай
#13

(2017-06-08, 16:16:20)nanjo93 написа:  Тоест камерата е 4:3 , а в приложенията е 16:9 и затова дава разлика. Ако я оставя на препоръчаната от теб всичко изглежда нормално, освен главата ми -  изглежда огромна Big Grin
Мерси : ))

Радвам се че се намесих преди да си го разджуркала телефончето без причина  Big Grin. По принцип не издувай резолюцията на максимални стойности - няма никаква практическа стойност за теб, освен ако не се занимаваш професионално с фотография, но тогава едва ли би използвала тази сапунерка за снимки  Tongue
Цитирай
#14

(2017-06-08, 16:41:51)bguser написа:  Радвам се че се намесих преди да си го разджуркала телефончето без причина  Big Grin. По принцип не издувай резолюцията на максимални стойности - няма никаква практическа стойност за теб, освен ако не се занимаваш професионално с фотография, но тогава едва ли би използвала тази сапунерка за снимки  Tongue

Занимавам се с фотография,но си прав, имам си фотоапарат за тази цел :Smile забелязах,че при снимане на видео също се зуумва сам кадъра... явно си е така Smile

Samsung Galaxy S8 plus
Цитирай
#15

(2017-06-09, 12:39:02)nanjo93 написа:  Занимавам се с фотография,но си прав, имам си фотоапарат за тази цел :Smile забелязах,че при снимане на видео също се зуумва сам кадъра... явно си е така Smile

Според мен не би трябвало да е така, поне при мен с моите настройки не е така.
Цитирай
#16

(2017-06-09, 13:06:50)bguser написа:  Според мен не би трябвало да е така, поне при мен с моите настройки
Тотално се обърках вече. Аз съм с началните настройки. Върнах ги и нищо не съм пипала. Ще отида в магазина да се консултирам,защото по телефона ми казаха,че всичко е ок.

Samsung Galaxy S8 plus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)