Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Има ли притежатели на Mac ? От вчера се сдобих и съм супер доволен, малко ми е трудно да свикна със системата, инсталирането на програми и дейнсталирането им също. Не мога да си намеря player с който да ми тръгнат субтитрите, че ми излизат на йероглифчета само.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с Мак Про 2016 с тъч бара... Заради добрата видео обработка го взех
По-добре върви от Windows. Като преди това имах Асус Republic of Gamers. Ползвах го 7-8 години и взе да се предава горката машина и трябваше нещо ново.
А и Windows 10... не благодаря. Толкова много те следят и ти крадът информацията че няма по нахална работа. И се разведох с тях

VLCPlayer си слагай и си свиркай

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

ООО, то защото Apple са най-добричките... то ако става на въпрос, те следят повече Big Grin Big Grin
Цитирай
#4

Ванка, точно VLC ползвам, но ми излиза на йероглифи. Самият файл като го отворя също така. Как да го оправя ?
Цитирай
#5

Трябваше нещо в настройките да се избере юникод май. Иначе mxplayer е най-доброто за мак. За торенти (явно теглиш) - трансмишън.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#6

в настройките на vlc си сложи шрифт 1251 и си готов
Цитирай
#7

Всичко точно, много благодаря. Smile
Цитирай
#8

Колеги, ако има някой по напреднал с Мак, бих искал да знам как да си сменям езиците с комбинация от клавиатурата както при Windows. Имам добавен Български, но всеки път трябва ръчно да го правя.
Дали е възможна комбинация с клавиатурата?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#9

Use keyboard shortcuts to change between languages.
Command + Space - Switch to previous input language
Command + Option + Space - Switch to next input language
Цитирай
#10

За да видиш всички шорткъти --> System Preferences - Keyboard - Shortcuts
ПС - Как най-лесно мога да изтрия приложение, което не съм инсталирал от AppStore ? И от къде мога да си намеря разни игри за Mac като в замунда, че там има само няколко ?
Цитирай
#11

Десен, дилийт. Така се деинсталира. Има и програмки, които го правят като уж премахват всички остатъци.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#12

Търся нещо подобно на iStat програмата или платена, някой може ли да помогне ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)