Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

изпуснат s7 edge
#1

здравейте, s7 edge-а ми падна от височината на пейка по екран и се появи една купчина от сини и червени пиксели, които постоянно светят независимо на какъв фон, дори и на always-on дисплея. винаги си е имал един червен, откакто е купен, но не ми правеше впечатление, но сега започнаха да се разрастват. интересното е как се случи това, защото е преживявал и доста по-големи падания. също така понякога се появяват едни сиво-лилави линии по екрана, затова ми е чудно дали ще го заменят гаранционно, ако не за пикселите то за линиите?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не
Ще го заменят " гаранционно " срещу 680 лв, но гаранционното е че ти остава гаранционен и не плащаш някаква профилактика която ако не ти е в гаранция струвала отделно от дисплея 60 лв ( тестове )

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

Пробвай в оторизиран сервиз и сподели как е минало. Просто пропусни тактично факта, че си го изпускал толкова много пъти.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#4

Да, може да се опита ако няма видими следи от падането
Аз бях прочел грешно че има напуквания

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#5

той падна от малко над 20 сантиметра и като цяло телефона няма и драскотина по него, винаги в otterbox и с протектор.
Цитирай
#6

Щом няма следи от падане какъв е проблема да не мине гаранционно.
Цитирай
#7

Най евтиния вариант за теб е да си намериш оригинален дисплей от ибей за около 130 150£ и да си го смениш сам. Дисплеят върви с половината телефон. В смисъл с middle frame пръстовиия сензор. Разлепяш и прехвърляш mother board-а антени вибрации камери всичко направо на новата рамка. Слагаш батерията и залепяш. Ама трябва да си поръчаш и 3М гаскета.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#8

а чисто информативно биха ли направили проблем за драскотини по лайсната например? ако не са на екрана.
и ако има пукнатина на гърба да кажем признават ли я?
Цитирай
#9

Ще ти направят. Поне при мен направиха.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

От най малкото нещо ще кажат ето изпускан е и гаранцията отпада. Не са будали.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#11

На мен за една дразкотина на елджито ми не искаха да ми сменят дъното. Имах познат на баща ми и не знам какъв късмет имах че го оправиха.

Отправлено с моего SM-G935F через Tapatalk
Цитирай
#12

(2017-06-11, 17:41:15)Marto.g написа:  На мен за една дразкотина на елджито ми не искаха да ми сменят дъното. Имах познат на баща ми и не знам какъв късмет имах че го оправиха.

Отправлено с моего SM-G935F через Tapatalk

каква е връзката между дъното и драскотина? много странно.
моя има едно зъбче на лайсната но това му е единствената забележка и дори не се забелязва. няма някакви деруги и се надявам да не направят проблем. в кой сервиз ти отказаха на теб? и за каква драскотина става въпрос?
Цитирай
#13

Понеже телефона бил изпуснат те не искаха да го приемат. Не знам. Дадох го на виваком. Горе на ръба го бях чукнал и си личеше, но пък и не беше нищо особено. В крайна сметка му смениха лайсните явно и дъното. Не разбрах как е станало първо ми казаха че не искат да го вземат заради лайсната, но пък го оправиха след това макар че им трябваше месец 17-18 дена от горе.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

И сгреших явно не беше дъно с трябваше да се подмени телефона и все пак явно са го подменили с нов а не лайсните. Не си спомням достатъчно добре.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Щом не му е пукнат дисплея и гърба, и няма някакви сериозни удари няма причина да ти откажат.На жена ми телефона беше паднал и видимо лайсната беше ударена и то доста му смениха дъната платка в теленор без никакви пазарлъци.И съм сигурен че е сменена защото беше с друг имей.
Цитирай
#15

надявам се. ще им обясня подробно случая, а дано го вземат гаранционно.
още утре отивам до теленора и ще ви кажа какво е станало.
Цитирай
#16

Нищо недей да им обесняваш,кажи им че на сутринта е бил в този вид дисплея и това е.
Цитирай
#17

забравих да кажа, но го дадох и го върнаха с нов дисплей след 3 дни. без никакви въпроси.
Цитирай
#18

Не исках да откривам тема!!!Микрофона спря да работи!S7 е модела мислих,че е блокнал или е софтуерен проблем но май не е.Правих хард ресен и гледах куп клипове в нета но без промяна не отриагира.Може да се говори на високоговорител и слушалки!какво да правя???
Цитирай
#19

Освен да го носиш във сервиза за друго не се сещам.
Цитирай
#20

(2017-06-29, 21:33:23)i770514 написа:  Освен да го носиш във сервиза за друго не се сещам
Лошото е,че след месец и нещо ще съм в бг.а ме дразни на високоговорител но дано го оправят!има остатъчна гаранция поне година и след ремонта s8 Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)