Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ще де се пръсне ли счупен екран при смяна на батерия?
#1

Привет! Батерията ми се поду, но малко преди да го заведа на сервиз изтървах телефона и екрана се пукна съвсем леко в долния ляв ъгъл, даже не засяга дисплея. Заведох телефончето в К&К и ми казаха, че ако се смени батерията екрана щял да се пръсне от ЗАГРЯВАНЕ.. Лайсната също трябвало да се смени, телефончето е в гаранция и батерията нямало да се плаща, но ако реша да я сменя ще ми струва 500 лв. По-добре да си купя нов телефон вместо да  ги дам тези пари, затова се обръщам към вас за съвет- да ме преметнат ли се опитват или наистина нещата седят така. Ако седят така няма смисъл да го оправям. Благодаря предватително!

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай
Аксесоари
#2

А защо са ти казали че ше струва 500 лв?
Преди около месец цената на задно стъкло беше 118лв
А преден дисплей 620
За кое са ти искали тази сума, казаха ли
Иначе да, на 100 % ще се счупи и да аз за това си взех s8-а, защото не си заслужава да дам 620 ако не се лъжа, а може и дс беше 680 за дисплей, като продадох счупения и горе долу толко доплатих за по новият модел

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

Не е счупено задно,а предно стъкло. Струвало 320 лв трябвало и лайсната да се смени. Освен ще ползвам този телефон докато изпуши и ще си купя нов, а след като изпуши ще му взема някакви поне 100 лв за части. Много ме е яд за телефончето..
-------------------------------
Колеги, понеже телефончето е с леко разлепен заден капак в лявата част ако реша саморъчно да го отлепя с карта, както е в тъчъралите в тубата и да сложа сам батерията няма ли да стане? Така няма логика просто да се счупи стъклото..

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай
#4

Има доста клипове за смяна на батерията виж ги но само с гледане няма да стане трябва ти и самозалепяща лента тя е специална, вакум помпичка за навдигане на капака след като го нагрееш. Общо взето не е трудно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)