Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 8 Pro
#1

Не открих тема за модела, затова стартирам тази.
Вчера получих моя от Амазон с 6гб рам и първото ми впечатление ми е, че е доста бърз.
Все още свиквам със софтуера, понеже е доста различен от този на ЛГ.

В тази тема може да обсъждаме всякакви въпроси свързани с модела.
Някой ако има въпроси да пита... Smile

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, честита нова играчка Smile.

Мен ме интересува как се представя батерията, колко часа СОТ постигаш и при какви условия (постоянно включен гпс, мобилен нет и тн)?Как е телефона като усещане/сглобка -качество на изработка?Колко струва с доставка до бг и за колко време пристига?
Поздрави Wink
Цитирай
#3

Пристигна за по- малко от две седмици от Амазон Италия с икономична доставка.
Беше на промоция и ми легна 495 евро + доставката.
Като качество се усеща доста солиден, с много тънък корпус, чак ми е странно като го държа. Дисплея е супер.
За батерията ми е рано да говоря, понеже още съм на първи заряд.
При мен всичко е включено постоянно, нет, блутут, нфс, гпс, не ги спирам никога.
Това са ми резултатите в момента:
[Изображение: 9d931abc4c4ae87e5502a885b2641003.jpg]

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#4

Huawei 8 Pro e обявен за най-добър потребителски смартфон от EISA.
http://www.mobilebulgaria.com/news/40899...D0%B8-eisa

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#5

Ако има още някой с този телефон, може ли да провери как са клиповете при намалена осветеност ?
При мен има много шум и точки, без значение на каква резолюция снимам.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#6

Някои за споделяне на мнение и евентуално най-евтино от къде може да се купи телефона?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#7

(2017-12-29, 08:59:45)vesoisthebest написа:  Някои за споделяне на мнение и евентуално най-евтино от къде може да се купи телефона?

Амазон Италия - 128 ГБ памет и 6 ГБ РАМ - 800 лева с доставката. 2 години международна гаранция.
В България - 64 ГБ памет и 4 ГБ РАМ - 845 лв към гаражен магазин.

Силно препоръчвам да се поръча от Амазон Италия. Пристига с UPS за няколко дни.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#8

Колеги попадна ми това телефонче.Доста е приятно но имам следния проблем.Модела е al-20 от тези дето китайските търговци им слагат ром от l-09.Всичко работи както трябва,но имам проблем с ъпдейтите.Не ми дава да флашна нищо.Намира някакъв ъпдийт но не можа да го инсталира.През FF ми излиза грешка в обема.Търся някоя версия сервизен ром да го флашна през dload.Но удрям на камък.Трябва ми за регион С432.Ако не бяха спряли отключването на буутлоудера от хуавей вече да съм се оправил но уви.Мерси предварително.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)