Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове , дефекти и проблеми при LG6

(2018-05-06, 14:46:28)Fatall1ty написа:  значи да взимам смело?

Да.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
Аксесоари

Преди месец го спазарих за 600 лева и човека уж съгласен накрая не ми го даде.
Цитирай

(2018-05-06, 13:14:19)chopakov написа:  Ама е.Седмица след като взех  третия за 725лв.,падна на 670-680лв.Това беше преди месец...А Г7 вече е факт и старият модел поевтинява...

По-лошото е, че V30 не мърда, а го очаквах по това време да е около 1000 с идеята да го купувам (но то се развиха по друг начин нещата, както и да е за това). 

В момента с 32ГБ за около 680-720 лв. е добра цена, даже не виждам за тези пари какъв по-добър можеш да си вземеш от която и да било марка и при все, че модели има много добри, но да не влизаме в полемики.
Цитирай

Цената е добра, ама се приготяи, че гаранция йок.
Цитирай

V30 надали ще мръдне поне още месец. Аз чаках лятото да излязат Айфоните, с цел да падне цената на G6,ама греда - започна да поскъпва.

V30 надали ще мръдне поне още месец. Аз чаках лятото да излязат Айфоните, с цел да падне цената на G6,ама греда - започна да поскъпва.

V30 надали ще мръдне поне още месец. Аз чаках лятото да излязат Айфоните, с цел да падне цената на G6,ама греда - започна да поскъпва.

Lenovo A536
Цитирай

http://allgsm.eu/search?controller=searc...mit_search=

615 лева с гаранция 2 г.
Цитирай

^ Тази гаранция ще да е неофициална.То ест нелегален внос, купен от не знам си къде(азиатските държави примерно) и сервиза ще е някой чичко с поялник в гараж, бивша будка за цигари или стаичка с перденце отзад в магазина. И ако има проблем ще ти се отказва гаранционно обслужване всячески, защото ремонта се плаща от джоба на търговеца.
В момента в Германия от големите вериги Медиамаркт и Сатурн (тип Техномаркет) може да се купи за ок. 350 Евро с офиц. европ. гаранция. Проблема е , че няма бройки и се чака седмица че и повече. V30 излиза от време на време на ок.500Евро. при редовна цена ок.700. Аз бях поръчал V30 ама като отидох да го взема и бяха пуснали S8 на същата цена. Взех s8 щото е по компактен и сега сякаш съжалявам.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Емаг как са с гаранциите на телефони? Понеже телефона е на промоция 699лв, мислех Nokia 7 Plus да взимам, но LG-то е намалено до 25-ти, а предпочитам него.
Цитирай

Някой изчезнали му плюсчето на H+ или 4G+?
Цитирай

(2018-05-23, 11:54:00)Dowper написа:  Емаг как са с гаранциите на телефони? Понеже телефона е на промоция 699лв, мислех Nokia 7 Plus да взимам, но LG-то е намалено до 25-ти, а предпочитам него.

По-добре ги попитай за конкретния модел и търговец. Уж са коректни, но все пак сме в България, знаеш - всичко може да се очаква.
Цитирай

(2018-05-24, 10:00:26)fifth_root написа:  По-добре ги попитай за конкретния модел и търговец. Уж са коректни, но все пак сме в България, знаеш - всичко може да се очаква.

Емаг е търговеца, от партньор не бих взел нищо, това е сигурно! Та поръчах го в крайна сметка, в събота или понеделник вече ще съм в клуба на G6. Dance
Цитирай

(2018-01-15, 22:23:44)vargala81 написа:  Отваряш камерата, натискиш в дясно правоъгълника с трите борчета, правиш снимка, отваряш я, натискаш горе трите точки за опции, превърташ най-долу и натискаш подробности, търсиш в данните някъде пише дължина на фокуса: трябва да е 2.01 mm

При мен се падна 2.01мм, произведен е 01.2018. Ще щракам яко значи. Big Grin
Цитирай

Здравейте колеги.Моето фокусно разстояние е 2.04. Това какво значи? Благодаря.

Samsung Galaxy Note GT-N7000
Цитирай

(2018-05-29, 21:24:41)tiho_madjarov написа:  Здравейте колеги.Моето фокусно разстояние е 2.04. Това какво значи? Благодаря.
След ъпдейта и при мен го пише 2.04. Не знам защо.
Цитирай

И при мен след ъпдейта 2.04. Не знам какво променя това, но нямам забележки.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

здравейте колеги, днеска се сдобих с телефончето и на пръв поглед всичко е ок, с икзлючение на това,че искам да си направя иконка с меню на началния екран и всички приложение да са събрани в менюто(иконката).. правя го от "дисплей-начален екран" , вади ми иконката за меню,обаче не мога да местя нито една от иконките които са на началния екран , нито мога да трия.. имам 2 опции за началния екран - "начало" и easy app" а в youtube гледам клипове и на всички които го правят това имат опция "home and app drawer" a аз тази я нямам. С андроид 7 съм, след малко ще го ъпдейтвам...някакви идеи?

Проблема е решен. Третата опция се появи,трябвало да се свалят повече приложение от магазина и ти излиза след това

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай

Трябва да свалиш последната версия (6.0) на LG UX.
Цитирай

никва идея кво е тва Big Grin все още съм нов към тази марка ,ама се оправих както написах по-горе Smile

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай

User interface-ът (UI) им се казва така и "проблемът" (защото не е и проблем, а е "by design"), който си срещнал се дължи на версията, с която идва моделът. Не се научиха от G5, че хората си искат App drawer.
Цитирай

След ъпдейта до 8.0 забелязвам, че баджовете на фейсбук и месинджър липсват. На вайбър и телеграм ги има, но винаги пише 1, а не както преди със "седмицата" колкото са съобщенията такава е цифрата в червено. При вас така ли е или проблемът е при мен?

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

Днес купих за балдъзата едно G6, че има рожден ден тия дни. Леле, хора, тоя телефон при малко по-продължителна употреба загрява страшно много, само докато го разцъкам да го разгледам! По-греещ телефон не съм хващал от едно Sony Z3+, което беше най-лошата ми покупка на времето. Явно Snapdragon си остават калпави процесори и след тогавашния 810, с който беше Sony-то. Добре, че не е претенциозно балдъзето, аз тоя телефон не бих го държал и два дена в мен!

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Нямам проблем с загряване аз, само когато тествах различни камера приложения и правих видеа едно след друго, тогава загря.
Цитирай

Аз му пуснах да се сваля Ореото и през това време му разглеждах менюто, нищо повече. Стана горещ като лава  Sjuk

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Не е толкова греещ както свои предшественици, но ако искаш все пак да го постигнеш - няма телефон, който да издържи, натоварването си е натоварване (мрежата, безжичният интернет, локацията, нещата, работещи на заден фон и това в комбинация с високите температури вече навън, а и ако ти е в ръцете).
Цитирай

След като му направих всички ъпдйти, синхронизации, свалих всички нужни приложения и т.н., телефона работи много гладко и не грее. Явно началните настройки, съчетани със тегленето на Орео във същото време са му дошли в повече  Big Grin Сега работи много добре, доволен съм  Smile  За 600 лв. чисто нов е перфектен  Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)