Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове , дефекти и проблеми при LG6

(2018-01-20, 00:06:33)apapazov написа:  Когато снимам с камерата вечер със светкавица снимките ми излизат все едно снимам в мъгла.
Някой друг с такъв проблем

Да,аз имах същия проблем.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари

А според мен се изписаха доста невярни неща за камерата на телефона, особено от сорта на, че е по-слаба от тази на G4, G5 и V10 - напротив. Всъщност въпросните са страхотни камери дори в момента и продължавам да твърдя, че при други свои недостатъци, откъм камера LG са лидер от години.

Ако съпоставя тази на G6 с другите, които съм имал - G3, G4, V10, твърдя, че тази дава най-добро качество откъм светлина, яркост, контраст и снимките са най-естествени. Може би има известен проблем с шума или просто се дължи на софтуер, това ще видим със следващата версия на Андроид, но то перфектна камера няма, колкото и да им пудрят характеристиките. А ако някой е недоволен от това, което вижда на компютъра си - да се замисли с какъв екран е компютърът му, аз гледам снимките и клиповете от телефона ми на 43-инчов UHD екран с HDR и мога да кажа, че са кристални. И никога не бих разчитал на монитор, освен ако не е с цена почти колкото на телевизор от ниския клас, особено пък на монитор на лаптоп, пък ако ще лаптопът да е от най-висок клас.
Цитирай

(2018-01-20, 00:06:33)apapazov написа:  Когато снимам с камерата вечер със светкавица снимките ми излизат все едно снимам в мъгла.
Някой друг с такъв проблем

Ако имаш силиконово гръбче или някакъв друг калъф го махни и пробвай пак. Светлината отблясква от него и се получава този ефект.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

(2018-01-20, 14:09:40)methtical написа:  Ако имаш силиконово гръбче или някакъв друг калъф го махни и пробвай пак. Светлината отблясква от него и се получава този ефект.

Това и аз го потвърждавам.
Цитирай

Мамка му така е!
Благодаря много!

Samsung S23+
Цитирай

Има ли и друг с проблем с вграденото приложение за времето? Ъпдейтва се и показва глупости. Освен това има и някакъв надпис на турски?! kismen gunesli?!


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай

(2018-01-23, 11:09:49)zovirax написа:  Има ли и друг с проблем с вграденото приложение за времето? Ъпдейтва се и показва глупости. Освен това има и някакъв надпис на турски?! kismen gunesli?!
И при мен беше.така. Спрях местоположението,  ъпдейтнах и уж се оправи.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

Здравейте. От около месец съм притежател на телефона  и съм изключително доволен. Но имам две питания.
1. Вграденият widget на accuweather, въпреки че е настроен да се ъпдейтва автоматично през 3 часа, не го прави.
2. Четох че часовника, който е на always on дисплея може да доведе до image retention - фантомни образи на екрана, които въпреки че са временни ме притесняват. Вие забелязали ли сте подобно нещо Smile
Цитирай

Здравейте. Бих искал са споделя с Вас какво установих вчера. Не е проблем, но може да заблуди някой(като мен), че има такъв.
Та...още от самото начало, когато се сдобих с телефона, се случва понякога отсрешната страна да ми каже, че заглъхвам или прекъсвам. Отбелязвам, че това се случва само при леко отместване на телефона(микрофона) по-далеч от устата. Като всеки човек по време на разговор се случва да върша странични дейности и несъзнателно да движа/въртя глава и ръка и тогава ми се казва, че прекъсвам и не ме разбират какво казвам. Приближа ли телефона плътно няма проблем. Вчера след поредния такъв случай и мърморене на скъпата(сложи си телефона до устата) реших да звънна на другия си телефон и започнах да експериментирам. Наистина проблем имаше, когато отдалеча апарата дори на по-малко от педя. Замислих се и се сетих за една опция за подтискане на фонов шум. Изключих я и проблема изчезна. Какво се оказва. Когато леко се отдалеча от микрофона, телефона ме засича като страничен шум и ме рязва и от там прекъсвам на отсрещната страна, което всъшност е идеята на тази екстра. Оказва се, че явно е доста чувствителна(ненужно) и от там се получава този "проблем". 
На стария ми G3 също имах такава опция, но там не съм имал забележки.
Та така, ако на някой му се случи да знае от какво е. Big Grin

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

Да. И при мен с V20 е същата работа. Сега я спрях. Благодаря ти.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2018-01-23, 11:09:49)zovirax написа:  Има ли и друг с проблем с вграденото приложение за времето? Ъпдейтва се и показва глупости. Освен това има и някакъв надпис на турски?! kismen gunesli?!
Пробвай с изчистване кеша на приложението и опитай пак.

 
Цитирай

(2018-01-29, 14:44:47)ganchev написа:  Да. И при мен с V20 е същата работа. Сега я спрях. Благодаря ти.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Не знам колко странно държите телефоните си при разговор, но току що говорих с приятел, нарочно отделих телефона на около 15 см. от устата ми и нямаше проблем при мен. Опцията за потискане на шума е включена, но чистота на глас е изключено.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2018-01-29, 17:51:33)vargala81 написа:  Не знам колко странно държите телефоните си  при разговор, но току що говорих с приятел, нарочно отделих телефона на около 15 см. от устата ми  и нямаше проблем при мен. Опцията за потискане на шума е включена, но чистота на глас е изключено.
Ами държа го както всеки телефон, който съм имал през последните 17години. Единствено с това LG имам такова случване. Не го махам от ухото си значи прецени колко може да се отдалечи микрофона. Пробвах с вкл. подтискане на шум и изключена чистота, пак прекъсва. Изключих подтискане включих чистота на глас...перфектно. Big Grin
Сега се сетих да пусна запис на рзговор за да се чуя. Чувам се на пресекулки или изобщо ме няма, когато телефонът е леко в страни.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

Не е невъзможно да е леко замърсен. Но ако ти е гаранционен го занеси за тест.
Цитирай

Къде са тия настройки за фоновия шум. И при мен често се оплакват, че не ме чуват.

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай

Настройки > мрежи > повикване > звук (е при мен на V20)> потискане на фонов шум


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Открих проблем, може ли да си разтръскате рязко телефона до ушето няколко пъти. При мен се чува някакво тракане като че ли има някаква част която се мести вътре около камерите сега го открих.
Цитирай

За това ако е същото е писано милиони пъти в различни раздели.
Цитирай

(2018-02-06, 14:48:00)juspar написа:  Открих проблем, може ли да си разтръскате рязко телефона до ушето няколко пъти. При мен се чува някакво тракане като че ли има някаква част която се мести вътре около камерите сега го открих.
При мен, няма подобни "тракания".

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай

(2018-02-06, 14:48:00)juspar написа:  Открих проблем, може ли да си разтръскате рязко  телефона до ушето няколко пъти. При мен се чува някакво тракане като че ли има някаква част която се мести вътре около камерите сега го открих.

Може да е проблем, може да ти се струва, може да е боклук. Аз такъв нямам.
Цитирай

Пробвах да разклатя телефона до ухото, нищо. Разклатих глава...проблем. Big Grin

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

(2018-02-06, 14:50:19)Marto.g написа:  За това ако е същото е писано милиони пъти в различни раздели.

Дай линк де, аз не откривам нищо!
Цитирай

Ами сега не мога да го намеря нещо, но мисля че бяха някакви лещи на камерата.
Цитирай

За G6 ли става дума или друг, че тук като гледам само при мен трака!
Цитирай

Ами и той трябва да ги има. Аз за това казах ако е това. Щом е само при теб явно не е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)