Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бъгове , дефекти и проблеми при LG6

мнение 201 от badjo

По време на разговор /не всеки път/ разговора прекъсва нито ме чуват нито аз чувам .Този проблем продължава около пет секунди и после разговора се оправя.Имане ли този проблем и как се оправя ??
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

мнение 202 от fifth_root

(10 Apr 2018, 18:28:52)badjo написа: По време на разговор /не всеки път/ разговора прекъсва нито ме чуват нито аз чувам .Този проблем продължава около пет секунди и после разговора се оправя.Имане ли този проблем и как се оправя ??

Т. нар. random issue е малко по-тегаво да се определи от какво е понякога, но класика е да направиш едно нулиране на устройството. Виж дали си активирал Noise suppression и Voice clarity (макар че не би трябвало да влияят по такъв начин) и ако си - спри ги, ако не си - пусни ги пък (Settings>Call>Common>Sound).
S II | G3 32GB | A3 (2015) | Thor | Vibe K5 | G4 | V10 | Xperia XA | Honor 8 | G6 64GB DS

G Pad 8.3 | Memo Pad FHD 10
Цитирай

мнение 203 от AndroiOS

От къде може да се дръпнат песни с пълното качество на аудио звука? И дали ще има ефект без Dual Dac?
LG G6
Цитирай

мнение 204 от fifth_root

Песни където ги има във flac или wav формат като най-често използваните музикални за 24 или 32-битов звук. И не - няма как да е същото без DAC-а - тогава той за какво е? Но с хубави слушалки ще е по-добре от mp3 и всичко 16-битово, макар че малко хора обръщат внимание на такива неща, че чак да ги улавят.
S II | G3 32GB | A3 (2015) | Thor | Vibe K5 | G4 | V10 | Xperia XA | Honor 8 | G6 64GB DS

Цитирай

мнение 205 от AndroiOS

Тези сайтове за конвертиране от мп3 на флак дали наистина помагат и не се губи качеството от колкото от една некомпресирана песен в студио?
LG G6
Цитирай

мнение 206 от fifth_root

Ще се подобри, но предвид това, че един файл вече е сбит веднъж в 16-битов, то информацията вече е изгубена, така че дори да го конвертираш на 24 или 32, то станалото - станало. Но освен ако не слушаш твърде особена музика (като мен, но дори и аз успявам да намеря любими групи в по-качествени формати), другото не е неоткриваемо във flac или wav.

Ще ти е интересно да потърсиш едно произведение в 432 Hz и 440 Hz.

Цитирай

мнение 207 от AndroiOS

Като цяло от сайтовете в нета за конвертиране нямаш опция на колко херца или битове да се конвертира.
В гугъл плей, когато закупиш песен на какъв формат е и по-добре ли е от конвертираната от нета?
LG G6
Цитирай

мнение 208 от fifth_root

Това с херците е друга история, ако ти е интересно.

Google Play, ако не греша, дава само mp3 в 320 kbps и практически ако си вземеш албум Х на изпълнител Y от там или го заемеш от приятел на диск и си го конвертираш в същия формат на същото качество, то разлика не виждам откъде би дошла.

Не знам в кои сайтове гледаш за конвертиране, но обикновено предлагат опция за битрейта (примерно https://online-audio-converter.com). Но можеш да си свалиш и програма на компютъра и да действаш през нея.

Цитирай

мнение 209 от AndroiOS

Не съм го срещал тоя сайт. Четох, че предлагали вече и в flac формат
LG G6
Цитирай

мнение 210 от fifth_root

Ми не е зле да предлагат, реално е по-коректно, защото те така и така са си уредили нещата с изпълнителите, а от там насетне няма значение какъв формат ти продават, но има значение дали ти предлагат избор от такива. Пък и mp3 става все по-остарял като качество и възможности, беше вървежен заради съотношението качество:размер на файла, но с днешните капацитети (и възможности за съхранение), размерът не е от значение вече.

Цитирай

мнение 211 от AndroiOS

Преди време тествах някой песни в mp3,flac,aac от SOLO 2 слушалки и не усещах разлика колкото и да се заслушвах. Вградено аудио на лаптоп. Не съм пробвал от друг източник като студио колони
LG G6
Цитирай

мнение 212 от fifth_root

Тук работата е до усещане, дори на обикновена саундкарта трябва да има разлика - шумове, пукания, високи честоти, плътност. Сравни една песен в различни формати. Пък ако все са тиеднакви ще си спестиш претенции, все пак е важно просто да си слушаш което ти е кеф.

Цитирай

мнение 213 от AndroiOS

А бе гледам в центъра на актуализации има ъпдейт за Smart Doctor, но няма новости? Защо правят такива глупави ъпдейти без да показват какви са нещата?
LG G6
Цитирай

мнение 214 от juspar

Някой споделял ли е файл с wifi direct., аз се свързвам с другия телефон, но не изпраща нищо?
Цитирай

мнение 215 от Marto.g

Здравейте колеги. Един приятел от оня ден някъде няма вибрации на lg g6. Пуснал е да му вибрира при званене но ги няма просто. Обратната връзка с вибрации която използва също не работи като че ми изглежда да е хардуерно. Днес ще прави заводски и ще видим. Такъв проблем май имаше на g4, тук някой имал ли е този проблем?
Цитирай

мнение 216 от fifth_root

Досега не съм го срещал с нито един от четирите използвани от мен модела, но поне е просто: ако и след заводски настройки не иска, значи е хардуерно. Преди това можеш да пробваш Smart Doctor (макар че се съмнявам да каже нещо) и приложение от маркета и това е.

Цитирай

мнение 217 от Marto.g

Според смарт доктора хардуер всичко е ок. Ще видя след като му върнем заводските.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android