Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за официалния глобален ром на Xiaomi Redmi Note 4/4X

И при мен така на снапдрагон версията.Сложих тоя 9.0.7.0 дето са го пуснали само за Тайван и батерията почна да пада бързо.Вчера върнах на 9.0.5.0 и за сега изглежда добре.Ообеното е,че и при двата рома режим готовност е най-големия консуматор но при 9.0.5.0 батерията е по-добре.
Цитирай
Аксесоари

Снощи бяха пуснали във фоеума на Xiaomi 9.2.1.0 стейбъл със секюрити пач от декември 2017 година за Snapdragon процесор


Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Ако говориш за това то е само информация,линк няма.Пуснат е ОТА произволно не за всички потребители.Пише,че бета стейбъл колкото и противоречиво да звучи.Ето линк за сваляне,аз не съм го пробвал мисля да си чакам официално ОТА.
Цитирай

Днес дойде нова актуализация v9.2.1.0 NCFMIEK.
Пише:
Improved system stability
Optimized system performance

Xiaomi 12
Цитирай

Да преди няколко часа го пуснаха официално.Иначе има 9.2.1.0 от преди около седмица.Но беше със статус бета стейбъл и е пускан пройзволно не за всички потребители.
Цитирай

Това 9.2.1.0 го качих преди няколко дни, изтеглих го от интернет и актуализирах през трите точки. После обаче ми направи впечатление, че ми изчезна иконката за актуализация. Някой има ли представа защо?

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

Има си я опцията в настройките[Изображение: f05561e671312cc1148c1558b5960027.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Съвсем вярно, за малко да ми извади очите. :-) По навик търсех опцията най-отдолу в менюто...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

Качих 9.2.1.0 преди час и нещо...засега разцъквам още."Всичко за телефона" сега е най-отгоре качено(В "Настройки") и системната актуализация е в него (пак най-отгоре).
Цитирай

Интересното е, че деактивирането на приложения при мен пак стана през Гугъл Плей...

Xiaomi 12
Цитирай

И аз снощи инсталирах 9.2.1.0. прави ми впечатление че са сложили още една страничка от ляво на главната с доста благинки

Huawei P Smart Pro
Цитирай

А, може ли един скрийншот за тези благинки.
Цитирай

(2018-01-27, 09:47:48)traca9 написа:  А, може ли един скрийншот за тези благинки.
Ето[Изображение: 67ed3c1020e9b567fd7ebd31db03a133.jpg]
Цитирай

Как се държи телефона с новия 9.2? Споделете повече мнения, че се чудя дали да обновявам.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
Big Grin 

(2018-01-27, 13:45:04)roni952 написа:  Как се държи телефона с новия 9.2? Споделете повече мнения, че се чудя дали да обновявам.

При мен се държи перфектно. Забелязвам разлика в издръжливостта на батерията. Преди телефона работеше средно 2-3 дни с едно зареждане, а сега за 24 часа консумацията е само 20%, при включени WIFI, GPS и работа с две сим карти.
Smile

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай

Някой да е открил как се маха този нов екран с 'благинките', че ми изглежда много безсмислен.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай

На глобалката мисля,че не може да се махне но xiaomieu е втората опция.Като цяло глобалния ром е малко орязан.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2018-01-27, 18:48:51)vikic написа:  Някой да е открил как се маха този нов екран с 'благинките', че ми изглежда много безсмислен.
Няма такава настройка.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Цитирай

(2018-01-27, 19:03:41)Miro2210 написа:  На глобалката мисля,че не може да се махне но xiaomieu е втората опция.Като цяло глобалния ром е малко орязан.

Колега как се прави да ти показва логото на оператора както на твоя?

Xiaomi Mi 11 Lite 5G / Xiaomi Watch S1 Active 
Цитирай

С допълнителен шрифт
Цитирай

И кой е шрифта, че и на мен ми хареса? И има ли някаква заигравка за да го посочиш така да ти го показва?

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

Не помня детайли, но се добавяше индийски език, за да работят логата
Цитирай

Offtopic Вече не трябва да се обръща на бенгалски(индия)за да излязат логата.Има по хубав вариант за TWRP и логото изглежда по-хубаво,по-цветно.Но в момента има само логото на Теленор,поръчал съм да добавят Мтел и Воваком.Мисля,че може да се ползва и на глобален ром по заобиколен начин.Ще вкарам шрифта в някоя тема но трябва да знаете как да си я импортирате с miui theme editor,след това да си изкарате секцията шрифт с quick shortcut maker в настройките на дисплея за да може изберете шрифта ако се налага.Но мисля ,че веднага ще може да се ползва логото без да се избира допълнително,защото логото е в шрифта с емоджитата.
Цитирай

На глобален не можеш да импортираш външни теми
Цитирай

Може със miui theme editor и се импортират.А в 4pda има пачнат theme manager за twrp и пак може.Единствено на 8.1.18 забелязах,че има проблем и не се импортираха.Но ще ъпейтнат приложението и пак ще става Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)