Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за официалния глобален ром на Xiaomi Redmi Note 4/4X

(2018-03-22, 14:46:15)NoMaD написа:  Който има проблем с регионите, може да пробва и с Индия - дано има късмет.
След обновяването до 9.5.1.0 на Redmi 4 Pro също беше изчезнала иконката за темите, но след промяна на региона на Русия вече всичко е наред.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Както вече казах региона трябва да е различен от страна членка на Европейския съюз.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

(2018-03-22, 16:57:05)Friz написа:  Както вече казах региона трябва да е различен от страна членка на Европейския съюз.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Това няма ли да го оправят. Доста несериозно звучи Smile

Изпратено от моят MI PAD 3 с помощта на Tapatalk

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Ако съобразяват със закон - няма да го оправят
Цитирай

(2018-03-22, 16:57:05)Friz написа:  Както вече казах региона трябва да е различен от страна членка на Европейския съюз.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Не разбирам защо точно сега се случва този проблем и на какво основание няма да имаме теми.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Промних на Русия и темите се появиха, сега възниква въпросът ще продължи ли да идват ъпдейти?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Prestigio Multiphone 4055 DUO,Lenovo A3000-H,ZTE Nubia Z7 mini
Цитирай

Тук е обяснено всичко. http://en.miui.com/thread-1906854-1-1.html

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Току що ъпдейтнах моя ноте 4 4/64.OTA дойде, региона си ми е БГ. Теми ми е налично. Не съм правил ресет. Всичко си бачка. Купуван от виваком.
На жена ми Редми 4 про получи по същото време 9.5.1.0 и също всичко е ок.телефоните са стокови без рутвания.

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай

И аз обнових през ОТА, но теми няма.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-03-22, 14:46:15)NoMaD написа:  Който има проблем с регионите, може да пробва и с Индия - дано има късмет.
Аз не намирам как да подкарам и тапети, които да се сменят сами на заключен екран. Преди си работеше, а сега не успявам да го намеря в настройките. Ако някой го открие и не са го махнали както приложението с темите нека сподели къде да го търся

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

(2018-03-22, 12:48:29)Joro711 написа:  А какъв регион си избрал?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Аз винаги ползвам регион Китай, заради шрифтовете.

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай

(2018-03-22, 20:46:56)kstavrev написа:  Аз не намирам как да подкарам и тапети, които да се сменят сами на заключен екран. Преди си работеше, а сега не успявам да го намеря в настройките. Ако някой го открие и не са го махнали както приложението с темите нека сподели къде да го търся

Все си мисля ,че това приложение го има за сваляне в плейстор вече: wallpaper carousel
Цитирай

@ kstavrev  пробвай на заключен екран да плъзнеш на дясно.Така е при мен с MiuiPro който е на база китайски ром.При Xiaomi.eu днес видях,че е нормално,кръгчето горе вдясно си го има.Или пробвай моя вариант той  е абсолютно същото приложение,но е прекомпилирано от MiuiPro и се инсталира като нормално приложение.И е преведено от мен Big Grin 

https://drive.google.com/open?id=1vo98EM...fo56atJ4j0
Цитирай

(2018-03-22, 22:47:57)Miro2210 написа:  @ kstavrev  пробвай на заключен екран да плъзнеш на дясно.Така е при мен с MiuiPro който е на база китайски ром.При Xiaomi.eu днес видях,че е нормално,кръгчето горе вдясно си го има.Или пробвай моя вариант той  е абсолютно същото приложение,но е прекомпилирано от MiuiPro и се инсталира като нормално приложение.И е преведено от мен Big Grin 

https://drive.google.com/open?id=1vo98EM...fo56atJ4j0
Супер, само дето го инсталирам и уж се инсталира в приложения ама няма икона да го стартирам някак си. Иначе съм си със стоков ром

Изпратено от моят MI PAD 3 с помощта на Tapatalk

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Няма го,ама на заключен екран горе дясно натискаш и настройваш Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Няма горе вдясно нищо

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

На заключване с екрана по подразбиране ли си?Ако не си,го сложи него.Може и да рестартираш за всеки случай.

Ето[Изображение: ba08020751bc6f133853f8d20be62d19.jpg]

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2018-03-23, 00:34:26)kstavrev написа:  Супер, само дето го инсталирам и уж се инсталира в приложения ама няма икона да го стартирам някак си. Иначе съм си със стоков ром

Изпратено от моят MI PAD 3 с помощта на Tapatalk

При мен е като на скриншота, както казах с едно плъзгане на дясно при заключен екран.Също виж в настройките мисля,че на глобалния ром имаше опция.И н заключен екран също горе в дясно виж излиза ли иконка.И след инсталиране влез в настройки/приложения и му дай разрешение да се ползва на заключен екран.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Не мога да споделя снимка на екрана, но го нямам след ъпдейта. Иначе знам как се сменя, но сега го нямам. По подразбиране е

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Снощи ъпдейтнах моя. Регион БГ. Всичко работи перфектно. Теми е налично. Купуван от Виваком.

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай

(2018-03-23, 00:51:52)kstavrev написа:  Не мога да споделя снимка на екрана, но го нямам след ъпдейта. Иначе знам как се сменя, но сега го нямам. По подразбиране е

След кратка игра и смяна на Региона вече може да ползвам това с тапетите. Смених го на Индия и тръгна

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Колеги защо след всеки ъпдейт,не ми отваря Igo навигацията и се налага да я инсталирам наново?

Huawei P Smart Pro
Цитирай

MIUI 9.5.4.0 Какво ново???

Xiaomi Redmi Note 4x Snapdragon 625, Dark Gray, 3/32 GB
Цитирай

Защо не ми седят иконките горе ?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Кои иконки?

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)