Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за официалния глобален ром на Xiaomi Redmi Note 4/4X

След последното обновяване се появи отново един предишен проблем и отново решението е възстановяване до фабрични настройки. Проблемът се изразява в зависване на телефона след набиране на произволен номер. Понякога се оправя от само себе си, а друг път е свързано с рестартиране.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Опитай с префлашване на ROMa си.

 
Цитирай

(2018-05-12, 07:25:35)ubp написа:  Обнових, всичко работи перфектно. Батерията е отлична, средно издържа по 3 дни с умерено ползване. Доволен съм.
Три дни ако го ползваш само за ало ало

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай

При мен от известно време се появи някакъв лаг и го има почти във всяко приложение.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

почисти кеша като за начало
security приложението - cleaner и прегледай внимателно какво е маркирано - все пак може да има някаква минимална загуба на данни, които телефонът смята за junk...
обикновено загуба има при deep clean само.

Също, вероятно, телефонът не е рестартиран много време.
Почисти приложенията на заден план от recents и Х-а. и рестарт Smile
Цитирай

Всичко съм пробвал, но лаг си има. Старият ми телефон Redmi Note 3 Pro май работеше по-бързо.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не е всичко.. Има доста приложения за забранявяне, ресет не си пробвал, също анимациите можеш да спреш или намалиш..

РЕДМИ Ноте 3 е снапдрагон 650, който е доста производителен и съответно в малко по-висок клас.


Има доста неща, които могат да се опитат.
Цитирай

Reset правих съвсем скоро. Струва ми се, че в последните версии го има този лаг, защото в началото всичко си беше наред.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес за пръв път ми крашна приложение и като цяло телефона "зависна".
Цитирай

Колко от вас в настройките на мрежата имат VoLTE опция?
Цитирай

Аз с MiuiPro ром имам.Преди 6,7 месеца малко след като купих телефона се отказах от официалния глобален ром,след като видях колко е орязян.
Цитирай

(2018-06-03, 20:16:10)TiL написа:  Колко от вас в настройките на мрежата имат VoLTE опция?
Аз нямам, но в инженерното меню *#*#4636#*#* пише, че е активирано.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-06-03, 20:16:10)TiL написа:  Колко от вас в настройките на мрежата имат VoLTE опция?
Преди го имаше като настройка. Явно са го махнали с някой ъпдейт.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Цитирай

Виж дали няма да стане с този код:


Enter the code in the dialer: *#*#86583#*#*
Цитирай

Някакъв нов ъпдейт днес гледам, с разни фиксове 9.5.10.0

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Свалих го, че тръгнах да го инсталирам... Викам ще направя чиста инсталация и влизам в рекъвари да изтрия всичко... та изтрих всичко в бързината, даже и ос и сд картата. Тъкмо се прибрах от работа и си викам сега ще си сваля рома от на ксиаоми сайта... те спряли страницата за профилактика Big Grin Ай някой да каже че не съм карък Smile
Поне ще пробвам lineage os сега...
Цитирай

Обнових, всичко работи перфектно.

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
[-] 1 потребител изказва благодарност на ubp за това мнение:
  • meto11
Цитирай

И аз обнових. Надявам се всичко да бъде наред, защото след предишната актуализация се наложи да връщам телефона към фабрични настройки.
(2018-06-07, 21:56:55)ubp написа:  Обнових, всичко работи перфектно.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Joro711 за това мнение:
  • meto11
Цитирай

(2018-06-07, 23:39:24)Joro711 написа:  И аз обнових. Надявам се всичко да бъде наред, защото след предишната актуализация се наложи да връщам телефона към фабрични настройки.
Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

А какво оправя този ъпдейт и аз ъпдейтвах, но и преди това съм нямал проблеми с работата на телефона  редми ноте 4
Цитирай

Погледни в чейндж лога на актуализацията - там са изброени промените.

 
Цитирай

За сега всичко е наред. Струва ми се, че батерията държи една идея повече от предишната версия.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Новата актуализация 8.5.10 намаля звуковата динамика на целия телефон във всички приложения и звука е приглушен. Това е заради новия firmware 8.5.10, дано да я оправят в следващата актуализация Sad

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
[-] 1 потребител изказва благодарност на naskoagag за това мнение:
  • meto11
Цитирай

Съгласен съм и аз забелязах намаляване на звука

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Дойде нов ъпдейт 9.5.11.0
[Изображение: 2f8de1bc3da3b8f34bc667f2a48f63b9.jpg]
Цитирай

Здравейте,а за кога се очаква глобалната стабилна версия на mini 10 и по точно за redmi note 4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)