Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за официалния глобален ром на Xiaomi Redmi Note 4/4X

Вероятно заради новите известия.. Виж си настройките на нотификации и статус бар
Цитирай
Аксесоари

Тези огромни известия за мен лично са малко дразнещи [Изображение: ecbcede4fbc5d45653bfc4b7628c5c4c.jpg]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай

дойде ми 9.5.4.0

Като го свали и му дам да се инсталира ме вкарва в team recovery. Как се действа като си с отключен буутлоадър и къстъм рекавъри?
Цитирай

Имам много досаден проблем с Messenger приложението и последното Miui. Почти винаги, когато е на заден план или при заключен екран, приложението е в офлайн режим и не получавам съобщенията.
Някакви идеи?

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64
Цитирай

Дай му автостарт,Разрешения и го заключи в паметта.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Я обясни по-подробно, че от доста време не съм ползвал андроид. Благодаря ти много Smile
Цитирай

Оптимизация,Управление на приложения,Разрешения,Автостарт.После от управление на разрешения,Разрешения,намираш го и му даваш отметка да бачка на заключен екран и да изскачат прозорци.След като стартираш месенджера,влизаш в последни приложения,плъзваш го надолу и така ще го заключиш в паметта.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

И това не помага

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64
Цитирай

Да го заключиш... Натисни най левия от навигационните бутони, ще видиш отворените приложения, плъзни избраното приложение надолу и ще го заключош(появява се едно катинарче)
За автостарт - меню,приложения, после намираш даденото приложение и има един плъзгач да избереш за автостарт.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Направих го това, но без успех.

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64
Цитирай

Отиваш в: Настройки->Батерия и производителност->Избор на приложения->Намираш месинджър цъкъш върху него и избираш Без ограничения. Можеш да направиш същото с всички останали приложения, които използват push notifications.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

И с това опитах, но пак не даде резултат. Почвам да се чудя дали не е някакъв бъг на миуито, защото преди да актуализирам нямаше проблем.

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64
Цитирай

Опитай тогава с префлашване на ROMa, успех!

 
Цитирай

Пробвах няколко пъти и с фактори ресе, но пак без резултат. Ще пробвам сега и с префлашване на рома, макар че не ми е много ясно как става.

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64
Цитирай

Най-лесният начин е да го свалиш от официалния сайт и да флашнеш чрез ъпдейтъра през трите точки.

 
Цитирай

супер досадно е това с известията...и аз сега забелязах,че след като използваш оптимизиране на рам паметта и след това заключиш телефона и го оставиш,известия не се получават.Чак след като го светнеш тогава идват едно след друго......

Xiaomi 12 Lite 8 / 256
Цитирай

Аз нямам такива проблеми.Направил съм нещата описани по-горе.Ако пък не се получават нещата,сменете рома.Пробвайте варианти.Пълно щастие няма Wink

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2018-03-25, 10:46:22)tndrrr написа:  И с това опитах, но пак не даде резултат. Почвам да се чудя дали не е някакъв бъг на миуито, защото преди да актуализирам нямаше проблем.
Провери си настройките за известяване. При мен са така [Изображение: d3993cfb0c2a64aa1865ec66ffda3ff2.jpg][Изображение: bc58616f7677aea684fa636bbe5002d6.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Prestigio Multiphone 4055 DUO,Lenovo A3000-H,ZTE Nubia Z7 mini
Цитирай

Здравейте 
Нещо изчезнаха всички теми и тапети при 9.5.4.0 . И при други ли е така ?
Цитирай

Смени региона,примерно Индия.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Появиха се 
Благодаря
Цитирай

(2018-03-26, 07:54:50)puluks написа:  Появиха се 
Благодаря
Те се появиха, ама заедно с тях се появиха и клавиатура за Индия, приложения за магазин, полети и някакви неща, дето не ползвам. Предполагам, че няма да има проблем да ги разкарам въпреки, че приложението за полетите ай не може да се махне няма ли да оправят скоро това не разбиране с регионите...така и не разбрах, защо е при условие, че вече всички големи магазини ги предлагат и това е една от честите ползвани опции от обикновените потребители...иконки теми и тапети..

Изпратено от моят MI PAD 3 с помощта на Tapatalk

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

(2018-03-26, 15:58:56)kstavrev написа:  Те се появиха, ама заедно с тях се появиха и клавиатура за Индия, приложения за магазин, полети и някакви неща, дето не ползвам. Предполагам, че няма да има проблем да ги разкарам въпреки, че приложението за полетите ай не може да се махне няма ли да оправят скоро това не разбиране с регионите...така и не разбрах, защо е при условие, че вече всички големи магазини ги предлагат и това е една от честите ползвани опции от обикновените потребители...иконки теми и тапети..

Изпратено от моят MI PAD 3 с помощта на Tapatalk
При връщането на региона не се ли изчистват тези приложения?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-03-26, 16:03:18)Joro711 написа:  При връщането на региона не се ли изчистват тези приложения?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Когато избрах Индия си се инсталират сами, индийска клавиатура на Гугъл, приложение за самолетни билети, което не мога да махна и няколко други дето стават за махане

Изпратено от моят MI PAD 3 с помощта на Tapatalk

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Пробвай с Швейцария, тя не е в ЕС. Аз така направих и се появиха темите.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)